Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 28.03.2024 19:53

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Foorumi reeglid


Palume kõikidel kellel on Lugejate autode all oma topic teha pealkiri selliseks:
Auto tootja, mark, aasta, omaniku foorumi nimi.
Näiteks: Audi S4 96a Audimees
Teema ei tohi sisaldada automüüki! Selle jaoks on eraldi alafoorum.

Auto teema peab olema sisukas, ning rangelt soovitatav on lisada ka pildid autost!
Ei ole põnev lugeda teemat -> Mul on audi S4, sinine. Lahe pill on.



Tee uus teema Vasta teemale  [ 151 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: VW Golf II 1,3->2,0 16V '91 rahvaralli - Impsionu
PostitusPostitatud: 03.10.2015 13:35 
Kasutaja avatar

Liitunud: 30.04.2005 15:16
Postitusi: 383
Ei hakka pikalt kirjutama. Aasta kokkuvõttes seekord 6-ndad. Kolmas koht jäi seekord 10,4 sekundi kaugusele. Sain ühe tünni +10 sekki ja ühel katsel toimus minu ees väljasõit kuhu läks ka tublid mitu sekundit. Lisaks sellele saime silla viltu esimese ringi viimasel katsel. Lõikasin liiga palju ja kaks suurt kivi lõid ratta viltu. Sain küll ratta otsemaks, aga sild oli paigast ära ja pingutasin, mis ma pingutasin, kuid ajad olid väga kehvad(kuigi ise ei saanudki aru, et oleks hoogu alla lasknud, samas auto käitus suurematel kiirustel täiesti kohutavalt :( ). Pole parata, see on ralli. Kahju ja värki on küll ja ega ei teagi, kas jätkata või siiski auto maha müüa.
Kui keegi tahab alustada või valmis autot jäärajale, rahvarallisse vms., siis võite oma pakkumise teha :rokib

Siin siis tulemused viimaselt rallit ja aasta kokkuvõte ka: http://www.autosport.ee/rallyreg/?page=41&race_id=333&

_________________
BMW E39 530d 02'
VW Golf II EMV6 2,0 16V


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: VW Golf II 1,3->2,0 16V '91 rahvaralli - Impsionu
PostitusPostitatud: 10.01.2016 01:47 
Kasutaja avatar

Liitunud: 30.04.2005 15:16
Postitusi: 383
Vahepealsest niipalju, et nüüd auto passis 1781cm3 ja 95kw, ehk golf 2 gti 16v PL mootoriga ja ilma katita.
Täna hommikul mõtlesin, et teen väikese tiiru Männikule, aga hoovipeal manööverdades otsustas pooltelje ots, et läheb lihtsalt pooleks. Õhtuks sebisin uue ja panin külge. Mingi peale kaheksat käisin ikka tiiru Männikul ka ära. Paugutasin päris pikalt ja tuleb tunnistada, et oma laksu sain kätte seal, rehv pidas ja sai enamuse ringist neljandaga lasta :rokib

_________________
BMW E39 530d 02'
VW Golf II EMV6 2,0 16V


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: VW Golf II 16V '91 rahvaralli - Impsionu
PostitusPostitatud: 22.01.2016 19:38 
Kasutaja avatar

Liitunud: 30.04.2005 15:16
Postitusi: 383
Vahepeal sai sõidetud paar jäärada. Üks rada sobis paremini kui teine ja sai tõdetud, et ilmselt rehv juba kehva ja muidugi talvel ilma plokita plokiga meestele vastu saada raske. Eriti avaldus see tehnilisel ja väga libedal rajal. Teine sõit oli natuke lumisemal rajal ja vähem tehnilisel ning aeg oli kohe parem.
Sellest tulenevalt sai kast maha võetud. Leidsin läbi ime kasutatud lsd elemendi tuttavalt(Racing Experdis 1000.-) ja tänasest on kast tegemises. Tegemine läheb samapalju kui element plekkis veel otsa. Jubedad hinnad esiveoliste kastidel :P
Aa veel sai mingiaeg sillastendis käidud. Parem esimene ratas jäi 2,34 kraadise kaldega, vasak oli 2,1 vms. Siiani ma ei teadnud, et sharniiri augud on tal ka tehtud regullitavaks ja sealt oleks tegelikult kallet veel väiksemaks saanud. Fakt on muidugi see, et amordil, õõtsal või käändmikul on mingi kala sees et kalded nii suured on. Muidugi õõtsa puks on ka täiesti otsas. Sai ebayst tellitud strongflex kollase seeria puksid. Peaksid napilt enne Pandivere rahvarallit kohale jõudma. Seoses selle ralliga saigi asjad liikuma pandud. Palju aega ei antud, alles tuli info toimumise kohta ja 13 veebruar ta juba toimubki.
Mõned pildid:
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

_________________
BMW E39 530d 02'
VW Golf II EMV6 2,0 16V


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: VW Golf II 16V '91 rahvaralli - Impsionu
PostitusPostitatud: 11.02.2016 23:52 
Kasutaja avatar

Liitunud: 30.04.2005 15:16
Postitusi: 383
Ralli jääb ilmselgelt seoses ilmaga ära. Vaatamata sellele on kast valmis, peal ja ka prooviring sai täna tehtud.
Ütleme nii, et rool on jube raske, kohapeal katkub korralikul ja üleüldse oli teistmoodi kõik. Kasutusse läks Racing Experdist tutikas Kaaz lukk(kasutatud oli vigane). Ülekandeks sai 4,46 ja nüüd on asi üsna käre ja tõmbab iga käiguga igast asendist. Eks käikude lülimine on ikka nagu on, aga ehk saab hakkama.

Paar mure tuli juurde. Nimelt hakkas mootori väntsutamisega lekkima rauast jahutusvedeliku toru. Õõtsa puksi vahetasin ära ja sai hea, aga polt oli ka täiesti kulunud ning nii ma seda kindlasti ei jäta.
Eks nüüd peab veel pisivead likvideerima ja siis järgmisi võistlusi ootama hakkama :rokib

_________________
BMW E39 530d 02'
VW Golf II EMV6 2,0 16V


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: VW Golf II 16V '91 rahvaralli - Impsionu
PostitusPostitatud: 12.02.2016 00:09 

Liitunud: 15.08.2007 21:25
Postitusi: 792
See, et ilma plokita jääradasi kiirelt sõita ei saa, ma leian ei pea päris paika. Selle aasta Rannaküla EKVl sai saadud 2WD-E klassis 5s koht.

Seda siis Mitsubishi Colt GTiga millel 91kw, ilma plokita. Esikümne vast isegi, et kõige odavam ning raskem auto, tühikaal 1040kg.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: VW Golf II 16V '91 rahvaralli - Impsionu
PostitusPostitatud: 12.02.2016 00:20 
Kasutaja avatar

Liitunud: 30.04.2005 15:16
Postitusi: 383
Loe ikka tähelepanelikumalt minu sõnastust sellekohta, mis puudutas plokki... Ma sõitnud kaks hooaega juba ilma plokita ja mulle pole vaja seda õelda, et ei saa kiirelt sõita ilma. Kui on aga võimalusi, kas ise ei paneks sellist vidinat omale kasti sisse? Võrdsem ikka. Olen muidugi kursis, et lukuga peab oskama sõita ja see on hoopis teistmoodi kui ilma, kuid fakt on see, et lukuga osates on ikka sõitmine igal pinnasel tublisti kiirem. Kas see ka mulle sobib, seda näitab juba aeg :wink:

_________________
BMW E39 530d 02'
VW Golf II EMV6 2,0 16V


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: VW Golf II 16V '91 rahvaralli - Impsionu
PostitusPostitatud: 18.02.2016 00:36 
Kasutaja avatar

Liitunud: 30.04.2005 15:16
Postitusi: 383
Jahutus toru korras, uued õõtsapoldid küljes ja üleüldse on auto valmis seiklema hetkel.

Oleks vaja asju: 1. keegi teab, kellegil on või keegi oskab vihjata kus on Golf III VR6 esimesi käändmikke, 2. Juhiust(2d, ilma kolmnurgata klaasiga), 3. orikaid peegleid, 4. orikat rooli. Peegleid ja rooli vaja vaid ülevaatuseks, võivad olla närused, maksta ka ei taha palju nende eest.

_________________
BMW E39 530d 02'
VW Golf II EMV6 2,0 16V


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: VW Golf II 16V '91 rahvaralli - Impsionu
PostitusPostitatud: 03.06.2016 00:53 

Liitunud: 14.04.2013 00:35
Postitusi: 55
Asukoht: Hiiumaa
Mis hiiumaa sprindil juhtus?

_________________
BMW e34 525td


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: VW Golf II 16V '91 rahvaralli - Impsionu
PostitusPostitatud: 03.06.2016 23:29 
Kasutaja avatar

Liitunud: 04.04.2003 17:00
Postitusi: 676
Asukoht: tln
Mul vist vedelevad ühed orig. mk2 tagatuled. Annaks niisama ära. Iga kord häirivad praegused kui teemat vaatan.

_________________
30/36


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: VW Golf II 16V '91 rahvaralli - Impsionu
PostitusPostitatud: 12.09.2016 22:51 
Kasutaja avatar

Liitunud: 30.04.2005 15:16
Postitusi: 383
Huhh. Pole siin ammu käinud :oops:
Kärdlas:
Pilt
Pilt
Pilt
Pidurdus jäi hiljaks. Ette jäi, äkki 200 kilone vms., heinapall. Sõitsin vooru lõpuni, sain ajad kirja ja tänutäheks viies koht.
Vahepeal:
Pilt
Ja nüüd siis hetkel selline(kapott on tutikas, vadeles õues kellegil), valmis tapale minekuks:
Pilt
Uued asjad läksid: stange, radikas, ventikas, ventika lüliti radika külge, suunatulede relee, suunatulede kang, õli, filtrid.
Kasutatud asjad: kapott, tuled(vanad küll terved, aga kasutatud originaalid), tulede/radika raam.
Lisaks oli vaja paremat lanseka otsa allapoole saada. Päris samal kõrgusel ei ole, aga asjad püsivad ees ja hetkel hea küll.

TEH kirjutas:
Mul vist vedelevad ühed orig. mk2 tagatuled. Annaks niisama ära. Iga kord häirivad praegused kui teemat vaatan.

Pane pakk teele :D või anna Tapa Rahvarallil servises üle

_________________
BMW E39 530d 02'
VW Golf II EMV6 2,0 16V


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: VW Golf II 16V '91 rahvaralli - Impsionu
PostitusPostitatud: 13.09.2016 00:00 
Eliit

Liitunud: 05.04.2003 20:20
Postitusi: 5766
Mis käigukasti kasutad ?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: VW Golf II 16V '91 rahvaralli - Impsionu
PostitusPostitatud: 13.09.2016 20:02 
Kasutaja avatar

Liitunud: 30.04.2005 15:16
Postitusi: 383
Ma ise täpselt ei tea, aga peaks olema mingi diisli kast+uus peaülekanne, väidetavalt mingilt Seatilt(67/15)+Kaaz lsd element.
02A?

Pilt
Pilt

Juhul kui see kood sulle midagi ütleb, siis võid siia ka kirjutada :wink:

_________________
BMW E39 530d 02'
VW Golf II EMV6 2,0 16V


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: VW Golf II 16V '91 rahvaralli - Impsionu
PostitusPostitatud: 13.09.2016 22:48 

Liitunud: 20.12.2005 16:45
Postitusi: 86
Asukoht: Tartu
020 see
02A on õliga sidur

_________________
http://pukseerimishaagis.webs.com/ Pukseerimishaagise rent tartus 55986002


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: VW Golf II 16V '91 rahvaralli - Impsionu
PostitusPostitatud: 14.09.2016 00:37 
Eliit

Liitunud: 05.04.2003 20:20
Postitusi: 5766
Meil tuleb uus masin ka nüüd uueks hoojaks sama motoga G2 ja otsin sobivat kasti. Eks tuleb ka miski diisli oma vötta. KAAZi elementi ilmselt aga ei jaksa niipea osta.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: VW Golf II 16V '91 rahvaralli - Impsionu
PostitusPostitatud: 19.09.2016 21:38 
Kasutaja avatar

Liitunud: 30.04.2005 15:16
Postitusi: 383
Teeks siis mingisuguse kokkuvõtte. Sai siis mindud reedel juba võistluskohta, õigemini Kadrinasse, 15 km kaugusele Tapalt. Seekord oli niipalju uut, et mul oli vaja ju startida Hiiumaalt. Lisa kulutus ja ka ajaliselt keerulisem. Hommikul sujus kõik ilusti, tehnilisest ilusti läbi. Erinevalt paljudest polnud mul vaja põdeda rehvide pärast. Mina kui korralik ja sõnakuulekas kodanik ei hakanud katsetama ja läksin kindla peale ning panin alla täiesti tavalised suverehvid. Paljud aga katsetasid ja see ka õigustas ennast, sest kruusakaid meenutavad Poolast pärit protikad ja ka MaxxSport-i kruusakad olid siiski lubatud.
Esimene pool rallist möödus ainult nautides ja ilma suuremate viperusteta. Teise ringi teise katse esimesel veerandil aga läks parem esimene rahv puruks ja pidime pikalt velje peal sõitma. Kaotust tuli kuskil 25 sekundit. Kiirelt tagavara alla, aga see tundus veidi pehme ja muidugi oli kaasas ka mingi vana Misu lamell. Õnneks oli rehv nii tubli, et kestis viimase katse viimaste kurvideni. Eks sinna rehvide mprobleemidesse kokku kuskil 30-40 sekki läks. Ise samas ühtegi suuremat sõiduviga seekord ei teinudki. Üks paremini õnnestunud ralli minu poolt siis. Tulemuseks apsoluudi 28 ja klassi 6 koht. Autol siis minimaalsed vigastused(esmapilgul): rehvid, üks velg, summutaja tagumine pütt(tagumine plaat eraldus pütist), kaitse kinnitus.
Esialgu pole eriti pilte veel:
Sellisena läksime:
Pilt
Sõidust:
Pilt
Pilt
See siis tagavararehv, nii pidime ka sõitma viimaselt katselt ralli finišhini:
Pilt

Käigukastist niipalju, et selle ülekandega ja lukuga on ikka vägapalju lihtsam sõita. Isegi siis kui kurvist väljudes jääb kolmas lahjaks veab ta sind ikkagi tee servast ilusti üles. Lisaks kui tegin väiksema sõiduvea ja libisein liialt, siis on kohe jõud saada ja veab ilusti otseks. Väga meeldiv. Muidugi harjumatu on see, et saime ka viiendat kasutada kitsal teel :D

_________________
BMW E39 530d 02'
VW Golf II EMV6 2,0 16V


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 151 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 21 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7