Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 28.03.2024 16:48

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 26 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Camaro SQ
PostitusPostitatud: 29.02.2016 03:37 

Liitunud: 29.08.2005 21:09
Postitusi: 25
Asukoht: Tallinn/Kohila
tere jälle

alusatn siis kõige pealt teistele kirjutajatele vastamisega :) Eggy - tänud tervitamast mind "kurjemasse" klassi pürgimise puhul ja nagu ma lugeda olen saanud, siis ega sinagi niisama jalga ei kõlguta. Niiet sulle ka edu!!!
rustang - tore lugeda, et ka sul audio edeneb. Kui mina oma edasi arendust mõtlesin siis minu jaoks käis alpine pxa-h800 igati üle jõu, kuuldavasti pidi hea prose olema. Kuda sellel "müraga" on, vanemal versioonil pxa-h701-l oli mäletamist mööda täitsa kuuldav "müra" sees.
Kevad läheneb nii kiiresti, et näppude sügamisest jääb juba väheks :) pigem tuleb juba kõvasti näppudele valu anda :D

Niih, asun siis enda "saavutuste" juurde. Maki toitekale sai voolu ja massi kaabel veetud (8mm2), nagu tavaks juba saanud, siis needki said kaablisuka ja termorüü sisse(pildid jäid veel tegemata). Aku karbi sain ka lõpuks valmis, vajas oodatust tunduvalt rohkem vaeva :? Kui autot ikka koguaeg kõrval ei ole siis see mm täpsusega joonise tegemine on täpselt selline nagu ta on, niiet nii mõnigi asi vajas kohendamist.
Kõlarite suhtes siis niipalju, et tahtsin juba minna kergema vastupanu teed ja võtta väiksemad elemendid - Scan-Speak 5F aga siis selgus, et need vajavad min. 1,5L kasti, mida aga ei oleks ma suutnud kohe kuidagi armatuuri mahutada. Niiet tagasi esialgse plaani juurde :)

Nüüd aga tekib küsimus, kuna mul praegused elemendid, mis täitsid mid-bassi rolli on tegelikult mid-range elemendid, kas siis nüüd kui ma lisan endale mid-range siis peaks vahetama ka olemasolevad elemendid mid-bassi vastu. Aga no eks aeg näitab.

Varsti peaks asjaga niikaugele saama, et saan kõik kola sisse laduda, siis jääb üle mu praegune HU - Alpine CDA-7998R, niiet kui kellegil soovi...

Natuke siis pilte ka

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

https://lh3.googleusercontent.com/-OJfk ... C_0121.JPG


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Camaro SQ
PostitusPostitatud: 29.02.2016 13:17 

Liitunud: 09.04.2005 21:51
Postitusi: 253
Asukoht: Tallinn
Lahe, et viitsid installiga vaeva näha!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Camaro SQ
PostitusPostitatud: 10.04.2016 22:43 

Liitunud: 29.08.2005 21:09
Postitusi: 25
Asukoht: Tallinn/Kohila
Niih, asi jälle natuke edenenud. Elemendid sain kätte, kastid peaaegu valmis(dumpingu osa vaja veel lahendada), uus makk ja maki toitekas sai sisse pandud ja täitsa töötab :D Algul tundus küll, et ei ole väga midagi teha, et kastid väiksed jne, aga tööd oli rohkem kui rubla eest :err Viilimist, pahteldamist ja lihvimist jagus ikka tükiks ajaks. Värvimine läks ka mitu korda nihu - mõtlesin et teen veel viimase kihi ja otse loomulikult hakkas spray tatistama, niiet pidin jälle lihvima ja uuesti värvima.
Kaablid sai ka ära ostetud, kõlari kaabeli -Supra Classic 2.5 ja RCA-d DLS Ultimate Silver-Series. Nüüd vaja veel kogu auto jälle tühjaks rookida ja kaablid ära vedada.

Natuke siis pildi materjali ka, nii palju kui seda on 8) :

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Camaro SQ
PostitusPostitatud: 11.04.2016 09:01 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 09:41
Postitusi: 2771
Asukoht: Tallinn
http://lh3.googleusercontent.com/-xvSmN ... c42/78.JPG
Raudselt on parempoolne element suurem, silma järgi pakuks 10cm ja teine 8cm :D. Pead ikka uued tellima.
Vägev ehitus igatahes. Kas Raplas oled võistlustules?

Tõnu

_________________
Driven by goa ::: Caraudio.ee
Alla V8 mootoriga võite muru niita


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Camaro SQ
PostitusPostitatud: 11.04.2016 10:42 

Liitunud: 29.08.2005 21:09
Postitusi: 25
Asukoht: Tallinn/Kohila
jajah, tundub jah suurem :D kuna kast on pikem. Loodetavasti saan ikka Rapla ajaks kõik valmis ja julgelt võistlustulle. Aga elame näeme 8)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Camaro SQ
PostitusPostitatud: 09.09.2016 10:43 

Liitunud: 18.02.2009 20:15
Postitusi: 132
Asukoht: Tartu
Väga hullu installi teed ikka, samas eks ma nägin selle see aasta vihmases Raplas ära ka :-) Äkki nüüd Motoshowl jõuan kuulama ka tulla.

_________________
Sülearvutite remont Tartus. Ka pildistamisteenus (http://www.egertifoto.com). 51936191
SQ Cupra viewtopic.php?f=30&t=161235


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Camaro SQ
PostitusPostitatud: 14.09.2016 13:50 

Liitunud: 29.08.2005 21:09
Postitusi: 25
Asukoht: Tallinn/Kohila
Palju aega möödas, natuke asi edasi liikunud ja paaril üritusel käidud.
Jätkan siis sealt kus eelmine kord pooleli jäi.


Maki toitekas sai kinnitatud poltidega kindalaeka taha.

Pilt

Midrange kõlaritele oli vaja mingisuguseid katteid, mida polnud mul kuskilt võtta, seega oli vaja jälle ise valmis voolida. Katted said siis tehtud alumiiniumi juppidest ja pärast mustaks värvitud.

Pilt

Pilt

Pilt

Kõlarite peal siis näevad välja sellised.

Pilt

Pilt

Kuna kaks kanalit tuli juurde tuli välja vahetada ka võimendi, tellisin samasuguse 4kanali rainbow nagu mul üks juba oli. Vedasin kõlari ja RCA kaablid ära ja hakkasin uut amp rack-i tegema.
Mõned pildid kaabledusest:

Pilt

Pilt

Pilt

Amp rack-i kaane tahtsin panna amortide peale, et ta püsiks nii kinni kui lahti. Ostsin mööblifurnituurist paar amorti ära, aga koju jõudes avastasin, et liiga pikad kurjamid. Siis aga avastasin, et köögikapil samasugused ainult et lühemad, egas siis midagi üle ei jäänud võtsin kruuvari pihku ja kruvisin küljest ära, need sobisid suurepäraselt ja pikemad said köögikapi külge, mis hoidsid kapi ust ka palju paremini, niiet win win :D Tegin alumiiniumist klambrid ja kinnitasin löökmutrite ja poltidega plaadi külge. Seekord said ka võimu kinnitused löökmutritega pandud. Et kaanele natuke jäikust ja välimust lisada tegin ka sisemise plaadi alumiiniumist, mis valmis ööl vastu rapla võistlust.

Amp rack-ist:
Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Kätte oli jõudnud 11.juuni hommik, ilmaga pold seekord eriti joppanud, aga mõneti oli see vihmane ilm parem kui eelmise aasta hull leitsak, teisi autosid kuulates ei tekkinud tunnet, et hetk veel ja ma süttin ja sulan :D Võistlejaid oli see kord kohale tulnud oodatust tublisti vähem, nimelt 4. Seekord toimus hindamine osalejate poolt (ilma kohtuniketa), minul õnnestus napilt koguda kõige enam punkte, kuigi häälestus ei olnud veel päris see.

Paar klõpsu ka:


Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Kuna meil siin võistusi vähe toimub siis otsustasin minna kätt proovima naabrite juurde, nimelt siis Soome EMMA Vantaa SK-Autosound võistlusele, mis leidis aset 23.juulil Vantas. Pika mõtlemise peale otsustasin osaleda "SQ Master-5000" klassis, mis hiljem teistega arutades ja reegleid nautke täpsemalt uurides, tundus natukese liig olevat, aga siis oli juba hilja. Enne võistlust sain veel Harry juures seadistust näppida, millega jäin ka täitsa rahule.
Ööl vastu minekut koostasin veel tehtud tööde albumit - millesse sai ca 200 pilti :D
Kui ma kohale jõudsin olid võistlused juba alanud :P Õnneks olin aga eelnevalt korraldajaid teavitanud laeva graafikust ja enda eeldatavast saabumisajast, niiet suurt probleemi ei tekkinud.


Võistlusklasse oli palju, peale SQ olid veel ESPL ja ESQL. SQ-s oli eraldi 6 võistlusklassi ja minu valitud klassis oli kõige rohkem osalejaid - 8.
ESQL-s sai kuulata ka minu mäletamist mööda euroopa kõige valjemat sõidukit.

Minu jaoks lõppes võistlus üle ootuste hästi - napilt teine koht, minu õnnestus koguda kokku 365 punkti, millest 134 olid installi eest (võimalik oli saada 135), esikoht edestas mind 5 punktiga.
Üks klass madalamas "SQ Skilled Unlimited" osales veel üks kaasmaalane - Igor Tihhejev, kelle jaoks tõi võistlus sama tulemuse ehk siis ka teine koht, kuigi minu meelest vääris tema küll vaieldamatult esikohta. Õnnestus kuulata nii mõndagi võistleja autot ja pean tunnistama, et taseme poolest ei ole nad meie oma meestest küll väga erinevad, kuigi kasutati ka väga hinnalisi komponente. Kuna toimetamist oli seal nii palju siis kahjuks jäi pildimaterjal kesiseks.

Mõned pildid siis ja väike video ESQL-i bussist:


https://www.youtube.com/watch?v=ZCM2wTL2SJ4&feature=youtu.be

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt


Viimati muutis Fishman, 15.09.2016 02:17, muudetud 4 korda kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Camaro SQ
PostitusPostitatud: 14.09.2016 16:21 

Liitunud: 09.04.2005 21:51
Postitusi: 253
Asukoht: Tallinn
Pildi lingid peaks viitama otse jpg või png failile, muidu ei taha näidata.

Soomes käik on küll vägev asi.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Camaro SQ
PostitusPostitatud: 15.09.2016 02:36 

Liitunud: 29.08.2005 21:09
Postitusi: 25
Asukoht: Tallinn/Kohila
Niih nüüd peaks korras olema :rokib


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Camaro SQ
PostitusPostitatud: 15.09.2016 09:25 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 09:41
Postitusi: 2771
Asukoht: Tallinn
Vinge install/lugemine, ootan juba Tartu võistlust huviga. Kui ikka Soomes II koha said, siis peab hea olema ju :D.

Tõnu

_________________
Driven by goa ::: Caraudio.ee
Alla V8 mootoriga võite muru niita


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Camaro SQ
PostitusPostitatud: 19.09.2016 22:21 

Liitunud: 29.08.2005 21:09
Postitusi: 25
Asukoht: Tallinn/Kohila
No tegelikult on veel vaja paar asja teha ja tahaks ikkagi ukse sees olevad midranged misbasside vast välja vahetada, aga seda kahjuks enne motoshowd ei jõua. Jääbki talveks ka nokitsemist :)


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 26 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7