Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 28.03.2024 22:03

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 45 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: SR opening "avalaks 2017" 22 Aprill Kiltsil.
PostitusPostitatud: 23.03.2017 10:25 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.05.2005 13:54
Postitusi: 2931
Asukoht: Tallinn
Rada pole ehitatud seepärast et pole eestvedajaid, pole publikut ja pole sõitjaid. Audru rada sai õla alla sest olid eestvedajad, korralik projekt, korralik äriplaan ja suurem huvi sõitjate poolt.

_________________
Miata
LS400


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SR opening "avalaks 2017" 22 Aprill Kiltsil.
PostitusPostitatud: 25.03.2017 21:41 

Liitunud: 17.03.2011 21:30
Postitusi: 76
charly kirjutas:
Rada pole ehitatud seepärast et pole eestvedajaid, pole publikut ja pole sõitjaid. Audru rada sai õla alla sest olid eestvedajad, korralik projekt, korralik äriplaan ja suurem huvi sõitjate poolt.

Viljar Mäesepp kusagil motorsi saates kunagi (umbes aasta pool tagasi) rääkis, et on leitud maatükk, kuhu plaanitakse kiirendusrada ehitada. Polevat ümbruses takistavaid tegureid nagu 1 vanamemm kurdi kassiga ja sookurgesid pesa ehitamas. Oskab keegi kommenteerida,kus see koht olema saab või mis järgus plaanid/projekt?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SR opening "avalaks 2017" 22 Aprill Kiltsil.
PostitusPostitatud: 26.03.2017 12:30 

Liitunud: 14.03.2013 16:54
Postitusi: 25
Ei lugenud välja siin sirvides, aga kas on tulemas ka spl võistlus?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SR opening "avalaks 2017" 22 Aprill Kiltsil.
PostitusPostitatud: 26.03.2017 13:58 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.03.2016 21:42
Postitusi: 199
Asukoht: Tallinn
k4ur kirjutas:
Ei lugenud välja siin sirvides, aga kas on tulemas ka spl võistlus?

EI

_________________
E34 520


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SR opening "avalaks 2017" 22 Aprill Kiltsil.
PostitusPostitatud: 30.03.2017 15:53 
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.03.2012 19:36
Postitusi: 681
Kui ilmataat sellise hooga edasi kütab (Pühapäeval kuni 16c sooja) siis on seekorde võistlus "suvine" :D

Alati on sellel ajal kiun, et kas ikka sulab paljaks. 8)

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SR opening "avalaks 2017" 22 Aprill Kiltsil.
PostitusPostitatud: 02.04.2017 12:02 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.07.2003 11:11
Postitusi: 6480
Asukoht: Tallinn
cb4_335 kirjutas:
Seda ei saa seal vist kontrollida.

Käe jämedusega ma ilmselt ei pea ka häbenema, kuid lollakas on lollakas ja ma oma päeva ära ei riku.

2014 avalaksul läks mul ühe härraga veidi teravaks. Kuna tema arvas, et trügib suvalt ette, sest lihtsalt nii kiire auto. Ma pidasin targemaks järgi anda, peale väikest sõnelust.
Kõva mees sõitis aga 13.8s oma "üli kiire" autoga. :)

Ühesõnaga neid lolle on nagunii. :kill

Täpseid tagamaid teadmata võib seal siiski üks loogiline seletus olla. See võis täitsa 2014 olla küll, kus oli ka tegu nn EDRA testpäevaga, ehk nn ametlikud kiirendushooajast osavõtjad said otse rajale. Ehk siis ala iga poole tunni või tunni tagant oli nende paus ja lasti otse ette. Hiljem küll asi muutus, kuna seadistamiste ja muu sellisega läksid need rütmid paigast ära. Sinu kurvastuseks võin öelda, et sedasi lasti vahele ka suisa 17-18 sekundi autosid :). Pärast muidugi neile öeldi, et võite siiski vabalt järjekorras ka seista, et vahele lastakse ikka ainult suuremad klassid. Toona oli minuarust street A indeks 13.5, nii et see võis täitsa "kiirendusauto" olla küll.
Aga jah eks see trügimine on niiöelda kahe otsaga asi, tihtipeale on nn kindlad paarid ja enne neid jäävad üksikud sõitjad. Joonele peab aga alati paar autosid minema ja siis hakkab seal stardialas kemplemine pihta, sest nn paika pandud paar ei ole nõus vastast vahetama. Iga kell on parem kui selline üksik saab endale nn trügiva paarilise ja asi jonksu tiksub. Lihtsalt üksikult vahele trügimine on muidugi nõme, sest siis on jälle paarid segi.

_________________
Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus - kõikide autode diagnostika, VAG immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SR opening "avalaks 2017" 22 Aprill Kiltsil.
PostitusPostitatud: 02.04.2017 12:47 

Liitunud: 15.04.2006 18:56
Postitusi: 609
Asukoht: Paide/järvamaa
No aga käin välja idee nende üksikute autode kohapealt. Tehke stardiala kõrvale mingi plats, nt 5 autot, kus on sellised sõitjad, kellel on suva, kelle vastu ta sõidab ja kes on nõus päevajooksul tegema vajadusel 230 starti. Ehk siis, kui kellelgi paarilist pole, võetakse sealt 5 sekundiga talle paariline ja sõidud lähevad rahulikult edasi, kõik saavad sõita, kellega tahavad, ei teki üleliigseid trügimisi ja kõik peaksid ju õnnelikud olema. Saab üksik mees sõita ja kindlaid paare ei keerata segamini.

Ma olen käinud eelnevatel aastatel kohatäitena sõitmas, kui on hakanud eestpoolt kostuma, et kellegil pole paarilist ja on vaja ette poole keegi leida. Minu jaoks positiivne see, et ma saan uuesti kiiremini sõitma ja teiseks on jälle järgmistel positiivne see, et nende paar ei lähe segamini.

See aasta on seda juba ilmselt hilja korraldada, aga olen ka see aasta nõus kohatäitena korduvalt sõitma. Auto küll väga kiire pole(ca 15,5s), aga komplekse ka pole, kui 11s auto käest lutti saan. :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SR opening "avalaks 2017" 22 Aprill Kiltsil.
PostitusPostitatud: 03.04.2017 12:41 
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.03.2012 19:36
Postitusi: 681
dellu kirjutas:
cb4_335 kirjutas:
Seda ei saa seal vist kontrollida.

Käe jämedusega ma ilmselt ei pea ka häbenema, kuid lollakas on lollakas ja ma oma päeva ära ei riku.

2014 avalaksul läks mul ühe härraga veidi teravaks. Kuna tema arvas, et trügib suvalt ette, sest lihtsalt nii kiire auto. Ma pidasin targemaks järgi anda, peale väikest sõnelust.
Kõva mees sõitis aga 13.8s oma "üli kiire" autoga. :)

Ühesõnaga neid lolle on nagunii. :kill

Täpseid tagamaid teadmata võib seal siiski üks loogiline seletus olla. See võis täitsa 2014 olla küll, kus oli ka tegu nn EDRA testpäevaga, ehk nn ametlikud kiirendushooajast osavõtjad said otse rajale. Ehk siis ala iga poole tunni või tunni tagant oli nende paus ja lasti otse ette. Hiljem küll asi muutus, kuna seadistamiste ja muu sellisega läksid need rütmid paigast ära. Sinu kurvastuseks võin öelda, et sedasi lasti vahele ka suisa 17-18 sekundi autosid :). Pärast muidugi neile öeldi, et võite siiski vabalt järjekorras ka seista, et vahele lastakse ikka ainult suuremad klassid. Toona oli minuarust street A indeks 13.5, nii et see võis täitsa "kiirendusauto" olla küll.
Aga jah eks see trügimine on niiöelda kahe otsaga asi, tihtipeale on nn kindlad paarid ja enne neid jäävad üksikud sõitjad. Joonele peab aga alati paar autosid minema ja siis hakkab seal stardialas kemplemine pihta, sest nn paika pandud paar ei ole nõus vastast vahetama. Iga kell on parem kui selline üksik saab endale nn trügiva paarilise ja asi jonksu tiksub. Lihtsalt üksikult vahele trügimine on muidugi nõme, sest siis on jälle paarid segi.



Mul pole mingit probleemi vahele lasta kedagi. Seal 100 autot rivis. Kas on 100 või 101. Pole vahet. Kui keegi palub viisakalt/sõbralikult vahele. Ikka laseme!

Antud juhul veeres miski kiilakas kohale, kes ülbelt käskis meil oma pannid eest ajada. Kui ta seenele saatsin siis räuskas seal käed laiali. Kuna härra tahtis oma "päris autoga", nagu ta seda nimetas, mul nina maha juba sõita, siis lasime vahele.

Neid ülbikuid alati seal. Ikka jalutad alguses läbi kogu rivi. Vaatad, et mis ja kuidas kellel tehtud. Kui omanik juures, siis vahel olen ka pärinud, et mis ja kuidas. Mõni suva masina omanik on ikka väga ülbe ja veidra käitumisega. Õnneks 95% on lahedad inimesed :)

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SR opening "avalaks 2017" 22 Aprill Kiltsil.
PostitusPostitatud: 05.04.2017 16:20 
Kasutaja avatar

Liitunud: 24.01.2009 20:41
Postitusi: 2708
Asukoht: Tallinn
Kas tsikliga saab niisama alasse võib peab sellele ka autopileti võtma ?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SR opening "avalaks 2017" 22 Aprill Kiltsil.
PostitusPostitatud: 05.04.2017 19:11 

Liitunud: 25.02.2017 00:40
Postitusi: 16
jOnts kirjutas:
Kas tsikliga saab niisama alasse võib peab sellele ka autopileti võtma ?


Sõida üle põllu


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SR opening "avalaks 2017" 22 Aprill Kiltsil.
PostitusPostitatud: 06.04.2017 09:24 
Kasutaja avatar

Liitunud: 24.01.2009 20:41
Postitusi: 2708
Asukoht: Tallinn
paak kirjutas:
jOnts kirjutas:
Kas tsikliga saab niisama alasse võib peab sellele ka autopileti võtma ?


Sõida üle põllu


Tänan, et konstruktiivselt vastata viitsisid.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SR opening "avalaks 2017" 22 Aprill Kiltsil.
PostitusPostitatud: 07.04.2017 21:49 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.04.2008 00:43
Postitusi: 3632
jOnts kirjutas:
paak kirjutas:
jOnts kirjutas:
Kas tsikliga saab niisama alasse võib peab sellele ka autopileti võtma ?


Sõida üle põllu


Tänan, et konstruktiivselt vastata viitsisid.

Kas koolis õpetati, et tsikkel vajab liiklemiseks sama palju ruumi kui auto?
Võib-olla on tasuta, ootame vastused ära aga viisakas oleks maksta-toetada ürituse korraldamist. Tuleb 20 tsiklit, kui palju siis parkimispinda autodele jääb. Suudab autojuht kõndida, suudab ka mees kes tuleb tsikliga.
Sellised mõtted tekkisid, seda küsimust lugedes.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SR opening "avalaks 2017" 22 Aprill Kiltsil.
PostitusPostitatud: 11.04.2017 17:46 
Kasutaja avatar

Liitunud: 24.01.2009 20:41
Postitusi: 2708
Asukoht: Tallinn
MDB kirjutas:
jOnts kirjutas:
paak kirjutas:
jOnts kirjutas:
Kas tsikliga saab niisama alasse võib peab sellele ka autopileti võtma ?


Sõida üle põllu


Tänan, et konstruktiivselt vastata viitsisid.

Kas koolis õpetati, et tsikkel vajab liiklemiseks sama palju ruumi kui auto?
Suudab autojuht kõndida, suudab ka mees kes tuleb tsikliga.


Tõesti ei õpetatud.

Ei ole küsimus selles, kas kõndida jõuab, vaid selles, et kuskile põlluäärde valveta ju ei jäta.
Iga aasta on see aina rohkem rohkem kõurikute suvepäevade stiilis joomapidu kui automoto entusiastide hooaja avakogunemine, seega ei imestaks kui seal suvalisel hetkel suvalised asjad kellelegi tema arvates jalgu on jäämas. Ei taha nii silma alt ära panna, vot jonningi.

Ühesõnaga, et see mõttetu raiumine läbi saaks:

Keegi korraldavast meeskonnast võiks korra silmadega üle käia ja vastata. Oleksin siiralt tänulik. Kui on pilet, siis loomulikult ei ole seda kahju maksta. Hetkel on info puudu ja ei tahaks väravas asjade väljaselgitamise tulemusena enda ja teiste aega viita ja üritusele pääsemist takistada.

J.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SR opening "avalaks 2017" 22 Aprill Kiltsil.
PostitusPostitatud: 11.04.2017 20:03 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.04.2008 00:43
Postitusi: 3632
Selleks seda tasulist teenust ju pakutaksegi, et külastajad saaks oma sõiduvahendit turvalisemalt hoiustada. Seda raha ei küsita selle eest, kas viitsid kõndida või mitte.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: SR opening "avalaks 2017" 22 Aprill Kiltsil.
PostitusPostitatud: 13.04.2017 11:28 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.04.2007 00:55
Postitusi: 117
Asukoht: Tallinn
MDB panid pange jälle v? :kill

Kaherattalised mootorrattad võivad liikuda ühel sõidurajal kahes reas.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 45 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7