Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 28.03.2024 20:59

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 20 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Teeninduskultuur.
PostitusPostitatud: 30.04.2018 22:09 

Liitunud: 10.12.2005 13:29
Postitusi: 21
Asukoht: Estland
Tekkis küsimus seoses ühe hiljutise garaazikülastusega, mille käigus sain nö keretäie sõimata. Tegemist pole mingi päris nurgataguse garaaziga aga samas ka mitte mingi esindusega vaid tavaline harju keskmine, kus töömehed ja omanik kõik teretuttavad. Sõimata sain siis väidetavalt selle eest, et ronisin ise peadpidi oma auto alla, kui see oli tõstuki peal üles tõstetud. Kusagile otseselt kirja välja pandud pole, et see keelatud oleks. Samuti pole töötsoon kuidagimoodi piiratud, kuid pealik kargas ligi ning teatas, et temale see ei meeldi, et ma niiviisi ninapidi ligi ronin. Polnud plaanis terveks ajaks sinna passima jääda vaid tahtsin lihtsalt korraks pilgu peale heita. Ennemalt pole sellega nagu kunagi probleeme olnud mul, et see keelatud oleks. Vägisi jäi mulje nagu oleks esimehel kehv tuju olnud. Kuna endal selle koha pealt erilist kogemust pole, alati lastud näpuga katsuda nendes üksikutes erinevates kohtades kuhu olen käinud siis tekkiski küsimus, et kas säärane käitumine on normaalne? Tean, et paljudes kohtades ei lasta klienti üldse töötsooni ja saan ka aru, miks kuid säärane kogemus on esmakordne. Täna nägin linnas ühte töömeestest ja temalt küsisin, et mis pealikul pähe lõi. Siis saingi vastuseks, et ma olevat üle piiri läinud sellega, et julgesin korraks vaatama minna. Väidetavalt olla neil ka mingi hägune joon põrandale tõmmatud, kuskohast klient edasi astuda ei tohi, kuid see hakkavat ära kuluma ja nagu ütlesin siis pole varem seda kunagi ise tähele pannud ning keegi pole ka näpuga näitama tulnud selle viie aasta jooksul mis ma oma raha sinna kohta olen vedanud. Mainisin ka ära, et kui keegi oleks seda normaalselt selgitanud siis poleks mina sellest küll numbrit teinud, et ise ligi olla ei tohi, kuid ülemuse käitumise kohta ei oskanud ilmselgelt ka töömees mingeid kommentaare jagada.
Sellest käitumisest ka kerge hämming põhjustatud ja tekkiski inimlik uudishimu, kuidas mujal kohtades säärane asi reguleeritud on....

_________________
Torutööd Tartus 56 932 898


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Teeninduskultuur.
PostitusPostitatud: 30.04.2018 22:22 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.08.2005 16:20
Postitusi: 1256
Asukoht: Tallinn
Siiani võõras kohas ilma küsimata pole nagu "töötsooni" küll läinud,olenemata sellest kas märgistatud või mitte...Kuidagi elementaarne.
Samas kui olen küsinud korra näha mis all toimub pole ka keegi sellest probleemi teinud.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Teeninduskultuur.
PostitusPostitatud: 30.04.2018 23:05 

Liitunud: 10.12.2005 13:29
Postitusi: 21
Asukoht: Estland
Sten-Martin kirjutas:
Siiani võõras kohas ilma küsimata pole nagu "töötsooni" küll läinud,olenemata sellest kas märgistatud või mitte...Kuidagi elementaarne.
Samas kui olen küsinud korra näha mis all toimub pole ka keegi sellest probleemi teinud.


Sama siin. Võõras kohas ei tuleks säärane asi ilma küsimata pähegi. Ju ma siis oma lolli peaga julgesin ennast liiga palju omaks pidada...

_________________
Torutööd Tartus 56 932 898


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Teeninduskultuur.
PostitusPostitatud: 30.04.2018 23:47 

Liitunud: 30.04.2018 11:43
Postitusi: 20
pane töökoja nimi, möliseja nimi + feissar, siis vaatame edasi


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Teeninduskultuur.
PostitusPostitatud: 02.05.2018 10:03 

Liitunud: 08.04.2003 21:43
Postitusi: 2117
Mis tööd teemaalgataja ise teeb?

_________________
http://www.k1.ee/


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Teeninduskultuur.
PostitusPostitatud: 02.05.2018 12:28 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.08.2005 16:20
Postitusi: 1256
Asukoht: Tallinn
pikk88 kirjutas:
Sama siin. Võõras kohas ei tuleks säärane asi ilma küsimata pähegi. Ju ma siis oma lolli peaga julgesin ennast liiga palju omaks pidada...

Aa...No minu jaoks on võõras koht see kus ma ise ei tööta.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Teeninduskultuur.
PostitusPostitatud: 02.05.2018 14:59 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.01.2005 16:34
Postitusi: 6334
Tallinnas on nt BMW omanikud harjunud sõimata saama teatud kohtades käies

_________________
4WD igapäevasõiduks, FWD töötegemiseks, RWD pühapäevasõiduks


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Teeninduskultuur.
PostitusPostitatud: 02.05.2018 16:41 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.08.2005 16:20
Postitusi: 1256
Asukoht: Tallinn
Veider....Olen paari BMW omanik ja pole kordagi sõimata saanud.... :?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Teeninduskultuur.
PostitusPostitatud: 02.05.2018 22:34 

Liitunud: 10.12.2005 13:29
Postitusi: 21
Asukoht: Estland
eclipse kirjutas:
Mis tööd teemaalgataja ise teeb?

Mis puutub siia teemasse see, millega mina elatist teenin :?

_________________
Torutööd Tartus 56 932 898


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Teeninduskultuur.
PostitusPostitatud: 04.05.2018 11:16 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.02.2011 18:35
Postitusi: 2044
Asukoht: Middle-East
Meenub üks kreisiraadio osa, kus eesel või kits,või hui teab mis loom see oli, oli ninapidi masinavahele jäänud.

Aga ega polegi vaja ronida auto alla. Töökoda vastutab su eest.
Kas seda ka ilusti öelda saaks, on omaette küs muidugi.

_________________
..ja punaste supportitega Cayenne´i ..


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Teeninduskultuur.
PostitusPostitatud: 05.05.2018 08:28 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.05.2013 12:24
Postitusi: 460
Mis vastust sa siit ootad konkreetselt? Mingi esoteerika valdkonda minev teema, ilma kohta mainimata niisama oma raskest elust rääkida. Helista emale ja kurda, et linnas tehakse liiga. Alternatiiv on ka suurema solvumise korral teises töökojas käima hakata.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Teeninduskultuur.
PostitusPostitatud: 05.05.2018 10:16 

Liitunud: 14.04.2017 13:59
Postitusi: 171
või üllatus postkasti jätta


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Teeninduskultuur.
PostitusPostitatud: 17.05.2018 16:57 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.04.2008 00:43
Postitusi: 3632
Nii juhtub kui lambad ettevõtte teevad.
Käinud-näinud. Probleeme otseselt kunagi ei ole olnud.
On ettevõtteid, kus auto tõstetakse üles, vaadatakse koos kliendiga auto seisukorda. Mõnikord on kutsutud eraldi, mõnikord mitte, kõnnid kaasa.
Sellised ettevõtted, kus töökoda on eraldatud kontoriruumist, uks ees, on arusaadav. Ei lähe ise sinna jalutama ja vaatama.
Ohutusele peavad nemad mõtlema. Klient viga saab, siis jääb vastutus ettevõttele.

Lambad!? Esmalt peaksid need juhid omale selgeks tegema, et kõik ei tea, kõik ei ole harjunud.
Kui ei soovita, et klient läheks auto juurde, siis pannakse korralik märgistus või silt, mida on paljud ettevõtted teinud.
Viisakalt võib kliendile seletada olukorda, selleks ei pea häält tõstma. Metslased teevad ainult seda.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Teeninduskultuur.
PostitusPostitatud: 17.05.2018 21:59 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.01.2005 16:34
Postitusi: 6334
Rootsi nt autoesinduses (Ford, Renault ja Volvo) on kliendile ette nähtud, et võib garaazi poolele sisse jalutada ja oma mehaanikuga suhelda ning too peab sinu jaoks aega leidma

_________________
4WD igapäevasõiduks, FWD töötegemiseks, RWD pühapäevasõiduks


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Teeninduskultuur.
PostitusPostitatud: 17.05.2018 22:43 
C4V6
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.02.2008 13:40
Postitusi: 4195
Asukoht: Kalsarikännit
Rootsis-soomes on ühtlasi ka sotsiaaldemokraadid, immigratsioon ja multikulti taob piirajasse, igasugune sooline ja usuline võrdõiguslus, staarhomod möllavad etc. Meil on siin toores NSV järelkasv ikkagi

_________________
Jerry lee Lewis was the devil
www.HLautoosad.ee HL'i Facebooki leht tanel@Hlautoosad.ee 53 039 002 E-R 09:00-17:30


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 20 postitust ]  Mine lehele 1, 2  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 14 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7