Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 28.03.2024 13:24

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Foorumi reeglid


Palume kõikidel kellel on Lugejate autode all oma topic teha pealkiri selliseks:
Auto tootja, mark, aasta, omaniku foorumi nimi.
Näiteks: Audi S4 96a Audimees
Teema ei tohi sisaldada automüüki! Selle jaoks on eraldi alafoorum.

Auto teema peab olema sisukas, ning rangelt soovitatav on lisada ka pildid autost!
Ei ole põnev lugeda teemat -> Mul on audi S4, sinine. Lahe pill on.



Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 113 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: BMW 325i Coupe 92', STR [LUKKU]
PostitusPostitatud: 04.01.2009 16:28 
Kasutaja avatar

Liitunud: 01.06.2005 17:49
Postitusi: 640
Asukoht: Tallinn
BMW E36 325i Coupe 1992
Tumesinine metallik (Mauritiusblau Metallic)
141 KW
Bensiin-Kat

Kõige selle jutu ja piltide kommentaariks võin öelda, et esimesed 6 kuud olid müügiplaanid, aga nüüdseks võib öelda, et need mõtted kõik läinud. Ei näe enam mõtet ,pigem hetkel ehitan tulevikuks pühapäeva autoks vms. Vaikselt tasa ja targu, salong ja audio vajaks veel täiustamist, aga küll sinnani ka jõuab. Tehniliselt ja väliselt olen üritanud ikka korras hoida pidevalt. Rahaliselt ei hakka rääkimagi palju see kõik on maksma läinud, raudselt ei usutaks, peetaks lolliks, muidugi paljud peavadki, aga siiski, minu auto ja teen mis tahan :o . Kommentaarid ja kõik muu oodatud.

Olid ostes :
Madaldusvedrud (60/60 Jom),
Zimmermanni pidurikettad ees,
Ferodo DS Performance klotsid ees
Õlivaba pestav paneelfilter

Mis mina olen teinud auto omanik olles :
Sidurikomplekt (kohe, ostes ei saanud sõita ega midagi :))
Vahepeal tehtud tööd alates ostust :
24.08.2007 = Alpine CDE-9871RR, Esimesed kõlarid (Legacy), Võimendi & Subwoofri juhtmed
26.08.2007 = Sidurikomplekt
26.08.2007 = Keemiline sisepuhastus
27.08.2007 = Näidikud A-Piilarisse (Õlirõhk ja Õlitemperatuur), Puudu kolmik
30.08.2007 = Esiklaasi vahetus + liist
13.09.2007 = Juhipoolne elektriakna mootor
13.09.2007 = Veermiku kontroll (Vead : Sarniirid – lühikesed, Kondid, Tagapiduri klotsid)
18.09.2007 = Ronal 15” Valuveljed
22.10.2007 = Sarniiride, Kontide, Tagapiduri klotside vahetus.Signalisatsioon.
22.10.2007 = Truumu Diagnostika OÜ – Mootoridiagnostika
01.10.2007 = Uued tagumised numbrituled
23.01.2008 = Esimesed udutuled
24.01.2008 = Siduri töösilinder, Siduri peasilinder, Castrol Õlid : Mootoriõli, Piduri/Siduriõli, Käigukasti õli, Differentsiaali õli.
25.01.2008 = Õlivahetus (Õlifilter, Castrol Magnatec 10W-40, Õlifiltri korpuse tihend (2 tk)), Siduri remont, Starteri remont (Starteri harjad, Starteri pendiks).Veermiku kontroll.
07.02.2008 = Generaatori rihm, Sarniirid – pikad, Vasak mootoripadi, Vasak roolivarras (koos sisemise ja välimise rooliotsaga), Tagumised stabilisaatori kondid, Tagumine vasak silikon puks.
14.03.2008 = Veermiku remont, Tagumised Amordid ( Bilstein ), Käigukasti simmerlingid,
Esivedrude laagrid või puksid, ei tea täpselt, midagi töömees rääkis, et E36 esisillaga mingi teema ja sportvedrude pärast oli vaja
23.03.2008 = Generaatori remont, Auto ostu-müügi eelne ülevaatus.
- 07/2008 = Värvimine (Mauritiusblau Metallic, terve auto), Uued esituled (DEPO), Uued udutuled (DEPO) (JÄLLE, Eesti teede tõttu), Uued Crystal Clear Tagatuled, Xenonid (Lähi, Kaug,6000k), Uus Alpine CDA-9887R makk, Võimendi Soundstream LW4.480 (kõlaritele), Esikõlarid ALPINE SPE-13CS
Tagakõlarid SXE-1350S, Hertzi Crossoverid (3W.30), Uus kinnine subwoofri kast, Signalisatsioon Cenmax Vigilant ST-5, Ultrahelimahuandur GT Alarm, Cheetah kallutusandur, Pigimatt Nikesound (x2) (tagumise aknalaua jaoks, sest kardin hakkas kogu aeg plärisema), Kaablid Boschmann, Kaablid Signat Platinum, Uued Veljed Menzari 17” Laiad 8”, Uued Rehvid Nokian Z 215/40 ZR17
Uued neerud, Ustekaared, Tagaklaasi liistud, Originaal kummimatid, M-Tech II rool, Uus käigukangi nupp, Uus summuti originaal tagumine pütt, Pagasiluugi tihend, Mootorivalgustus, Uus numbritulede plastik & Numbritulede pesad
.....08.08 = Mootori remont = Plokikaane remont (Lihvimine, Survestamine, Klappide lõikus), Plokikaane poldid, Kõik väljalaskeklappide juhtpuksid, Kolm sisselaske klappi, Lamerihma juhtrull, Lamerihma pingutusrull, Termostaat, Veepump, Viskosidur, Viskosiduri tiivik, Küünlad (NGK), Õlivahetus (Castrol Magnatec 5W-30), Lambdaandur (Febi), Jahutusvedelikutaseme andur, Õlitaseme andur
10.09.08 = Veermiku kontroll, Lühikesed sarniirid (UM), Parem + Vasak Roolivarras (UM), Sillareguleerimine, Generaatori rihma vahetus (Topran), Õlifilter (Vana õlifiltri korpuse tihend lekkis :shock: ) + Castrol 5W40 2 Liitrit, Salongi õhufiltrid (UM), Salongiventilaatori Remont
20.09.08 = Poleerimine, Esitiibade & Usteliistud
01.10.08 = Diagnostika (Patrik), Lambdaandur (Bosch) + vahetus
07.10.08 = Signalisatsiooni & Andurite paigaldus (OÜ Skival)
21.11.08 = Voolukaablid, RCA Kaabel (Signat), Ground Loop Isolator, Kondensaator (Signat), Talvevelgede liivaprits, Talvevelgede värvimine, Uued talverehvid Nokian Hakkapelita 195/55 R15
22.12.08 = Esimesed suunatuled
Pildid :
OST
Pilt
Pilt
Pilt
26.09.07
Pilt
Pilt
17.02.08
Pilt
23.07.08
Pilt
Pilt
20.09.08
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
24.12.08
Pilt

Loodan, et moded ei pahanda, aga kuna kõik teemad võeti maha siis enda ning teiste jaoks on minu arust mõtekam kõik ühte postitusse kirja panna mis tehtud ja pildid. Osa informatsiooni jätsin niigi kirjutamata ja pealegi, auto teema ongi ju selleks, et seda uuendada pidevalt ja kirjutada mis vajab tegemist ja mis tehtud. Ette tänades, STR :rokib .

_________________
Škoda Superb 1.8TSI 2009, Škoda Octavia 1.4TSI 2014
AllParts - sõidukite varuosad, kereosad ,tuningosad jne.
Subaru24 - Subaru originaal varuosad & muu.


Viimati muutis str, 30.05.2019 21:23, muudetud 3 korda kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: BMW 325i Coupe 92', STR
PostitusPostitatud: 04.01.2009 18:17 

Liitunud: 31.01.2005 23:43
Postitusi: 354
Asukoht: Tartu
suveseades väga väga ilus auto
hoia teda sellisena, korralikke neid pole enam palju


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: BMW 325i Coupe 92', STR
PostitusPostitatud: 04.01.2009 18:18 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 12:59
Postitusi: 1207
Asukoht: Tln
Kena auto :) talve velgedeks sobiksid muidugi ostu hetkel all olnud veljed!! Väga ülevaatlik kirjeldus, iga kuu oled saanud teda remontida..eks see nende vanade autodega on, rahaaugud :( hoida teda!! Talvel enam ei sõidakski sellisega :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: BMW 325i Coupe 92', STR
PostitusPostitatud: 04.01.2009 19:25 
Kasutaja avatar

Liitunud: 01.06.2005 17:49
Postitusi: 640
Asukoht: Tallinn
Mõlemale postitajale nii palju, et seda ma üritan teha jah, hoida korralikuna ning täiustada pidevalt millegiga. Rahaliselt ei ole kahju, sest ei ole müügiauto, teen enda jaoks. Veljed jah tõesti, olen ka ise mõelnud, et oleks võinud jääda, aga sel hetkel ei olnud plaanis hakata endale ehitama ja siis tahtsin midagi mis poleks originaal :). Selle igakuise remondi kohta nii palju, et eks ta enam vähem nii ole jah, mõni kuu on väga suured väljaminekud, teine kord saab väga odavalt läbi. Miski just selle auto juures on see mis motiveerib alles jätma ja remontima ja tegema, kuigi väga paljud inimesed seda ei mõista, aga see selleks :). Selle kohta et ei sõidaks talvel, ise ka ei tahaks sõita, aga kuna tean mis sellega tehtud ja mida mitte siis tehniliselt usaldan seda autot nüüd ja igapäeva sõitudeks vajalik, muidugi kui kunagi nii palju raha, et see garaaži ära lükata ja seal teda täiustada ja mingi E46 osta siis ei mõtle ka, aga hetkel selline võimalus puudub.

_________________
Škoda Superb 1.8TSI 2009, Škoda Octavia 1.4TSI 2014
AllParts - sõidukite varuosad, kereosad ,tuningosad jne.
Subaru24 - Subaru originaal varuosad & muu.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: BMW 325i Coupe 92', STR
PostitusPostitatud: 04.01.2009 19:30 

Liitunud: 13.12.2007 00:25
Postitusi: 708
väga väga korralik teema, ja tubli töö autoga, hästi hoitud ja puha. jätka samas vaimus, ära maha kindlasti müü.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: BMW 325i Coupe 92', STR
PostitusPostitatud: 15.01.2009 15:34 
Kasutaja avatar

Liitunud: 01.06.2005 17:49
Postitusi: 640
Asukoht: Tallinn
Nii, ebaõnn leidis mu jälle üles.
Auto seisis siis Rocca Al Mare Prisma parklas, kus ta iga päev peaaegu seisab (naine töötab seal) ja tuleb välja, et Eestis ikka leidub oskamatuid juhte. Tegin paar pilti ka, suvel siis värviparandustesse nähtavasti, tegelikult on üks mõlk ka, aga seda märkasin pärast, sealt ka värv maas, juhiuksel ka kriim, aga värv peal ja õnneks selle saab poleeritud, samamoodi saab poleeritud ka tagatiival oleva valge juti. Tagatiivale selle mõlgi tegigi arvatavasti sama vend kes ära rihtis, esimene auto äärekivi kõrval, kõrvalistuja pool äärekivi vastu ja mingi vend ei suutnud jälle kahe rea vahele keerata / sealt välja tulla.
Parkida ju vaja, teha pole ka midagi, aga no :evil:.
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

_________________
Škoda Superb 1.8TSI 2009, Škoda Octavia 1.4TSI 2014
AllParts - sõidukite varuosad, kereosad ,tuningosad jne.
Subaru24 - Subaru originaal varuosad & muu.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: BMW 325i Coupe 92', STR
PostitusPostitatud: 18.01.2009 14:23 

Liitunud: 23.09.2008 20:33
Postitusi: 63
Asukoht: Pärnu
Liiga ilus auto. Õnnetusi ikka juhtub, aga küll korda saab. :beer


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: BMW 325i Coupe 92', STR
PostitusPostitatud: 18.01.2009 14:33 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.09.2007 15:31
Postitusi: 107
Asukoht: Tallinn
Ma mõtlesin, et ma enda kolmesesse palju raha tagunud aga sa selle mõiste uuele tasemele viinud :D
Müts maha väga ilus masin.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: BMW 325i Coupe 92', STR
PostitusPostitatud: 20.01.2009 17:03 
Kasutaja avatar

Liitunud: 01.06.2005 17:49
Postitusi: 640
Asukoht: Tallinn
Ztex kirjutas:
Liiga ilus auto. Õnnetusi ikka juhtub, aga küll korda saab. :beer


m2ger2 kirjutas:
Ma mõtlesin, et ma enda kolmesesse palju raha tagunud aga sa selle mõiste uuele tasemele viinud :D
Müts maha väga ilus masin.


Ztex : Nojah, aga oleks üks väike kriips, aga no mõni ei oska nähtavasti kohe üldse mitte ja seda küll, et juhtub, aga raha ei tule ju lollikese taskust vaid ikka minu, nii, et jällegi lisaväljaminek mis polnud planeeritud, nahksisu ja muu peab nüüd JÄLLE ootama, samamoodi ka suunatuled, see küll ainult 600.-, aga siiski.

m2ger2 : Rahaliselt tore, et vähemalt keegi kujutab seda summat ette, kuigi arvan, et kui näitaksin pabereid ja tsekke ja kirja pandud asju siis ei usu, et vähe võõram inimene kes mind ei tunne usuks mis autosse läinud, kahju ei ole, aga selle raha eest tõesti saaks ilusama ja võib olla, et isegi võisama kolmese, E46 näiteks. Mul üks tuttav omab 323'e, 95 aasta mis võiks öelda, et väga korralik, vahe ongi selles, et mina omal ajal tegelikult ostsin sita, mida kahjuks nüüd pean remontima, et saaks asja, kui osta kohe vähe parem siis ei nõua palju ja pole ka see summa nii suur. Nüüdseks jah, seis selline, et kuna nii palju läinud ja auto meeldib ja plaane palju siis ongi projektiks nagu olemas, saaks mingi vähe suurema garaaži kus hoida siis jätaks talvedeks jne seisma, teeks vaikselt, sõidaks suvel, aga hetkel kodus garaaž siukest jura täis, et auto ust ei saa lahtigi teha korralikult :). Plaane palju, aga need plaanid nõuavad ka palju raha ja kui siuksed asjad tulevad pidevalt siis ei olegi nagu väga võimalust täiendada millegiga :).

_________________
Škoda Superb 1.8TSI 2009, Škoda Octavia 1.4TSI 2014
AllParts - sõidukite varuosad, kereosad ,tuningosad jne.
Subaru24 - Subaru originaal varuosad & muu.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: BMW 325i Coupe 92', STR
PostitusPostitatud: 20.01.2009 19:44 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 15.12.2008 12:58
Postitusi: 451
Asukoht: Kärdla
Ilus on. Tore, et suunad mis ostes olid ära vahetatud on (ei tea miks inimesed selliseid koledusi ostavad :)) Jätka samas vaimus.

_________________
Minu valmistatud mudelid
http://www.almaracing.org/mudel/


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: BMW 325i Coupe 92', STR
PostitusPostitatud: 20.01.2009 23:37 

Liitunud: 26.10.2005 17:21
Postitusi: 321
Asukoht: lõuna-eesti
Nagu ka vanas foorumis mainisin, siiis väga stiilipuhas kolmene. Minu silmis pole siin enam midagi muuta. Hea, et sa tooni pole pannud&loodan, et seda viga ka ei tee!!!!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: BMW 325i Coupe 92', STR
PostitusPostitatud: 21.01.2009 01:40 
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.10.2008 13:44
Postitusi: 4559
Velg pole väga minu maitse, aga muidu väga kena jah. Erinevalt enamustest eesti E36 kupeedest, on sellel asjalikum mootor ka vahel. :auto


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: BMW 325i Coupe 92', STR
PostitusPostitatud: 21.01.2009 02:10 
Kasutaja avatar

Liitunud: 09.07.2008 17:20
Postitusi: 1141
Asukoht: Norge
Ilus värv, mu kolmene oli sama tooni, väga ilus, kui poleeritud ja puhas!

Jõudu jaksu, mootor kah tore.. :wink:

_________________
Kiireks sõiduks pole vaja suurt mootorit, vaid külma närvi!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: BMW 325i Coupe 92', STR
PostitusPostitatud: 21.01.2009 02:20 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 16.11.2006 19:27
Postitusi: 2230
noname kirjutas:
Ilus värv, mu kolmene oli sama tooni, väga ilus, kui poleeritud ja puhas!


[OT]Sinu kolmene oli heledam. :wink:[/OT]


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: BMW 325i Coupe 92', STR
PostitusPostitatud: 21.01.2009 13:51 
Kasutaja avatar

Liitunud: 01.06.2005 17:49
Postitusi: 640
Asukoht: Tallinn
GSI88 kirjutas:
Ilus on. Tore, et suunad mis ostes olid ära vahetatud on (ei tea miks inimesed selliseid koledusi ostavad :)) Jätka samas vaimus.

k2 kirjutas:
Nagu ka vanas foorumis mainisin, siiis väga stiilipuhas kolmene. Minu silmis pole siin enam midagi muuta. Hea, et sa tooni pole pannud&loodan, et seda viga ka ei tee!!!!

mihkel-m kirjutas:
Velg pole väga minu maitse, aga muidu väga kena jah. Erinevalt enamustest eesti E36 kupeedest, on sellel asjalikum mootor ka vahel. :auto

noname kirjutas:
Ilus värv, mu kolmene oli sama tooni, väga ilus, kui poleeritud ja puhas!

Jõudu jaksu, mootor kah tore.. :wink:

Suunatuled naisele meeldisid näiteks rohkem kui praegused, endal ka midagi nende vastu polnud, aga kuidagi ei sobinud minu autoga kokku, midagi oli valesti :), tahtsin juba tegelt enne valgeid panna, aga ei hakanud investeeringut tegema nii kaua kuni nad küljes olid. Toonklaasiga on nii, et väga väga tahaks, aga aina rohkem soovitatakse mulle, et ei paneks, 100 % must ta nüüd kindlasti ei tuleks, väga hele, aga praegu kuidagi liiga akvaarium :). Pole veel ühesõnaga otsustanud, veel üks asi on see, et kui aknalauda hakkan "timmima" kunagi siis on varastel jälle lõbu laialt, muidugi kui juba klaasi sisse lüüa ja mingi tegevus toimub siis hakkab ka karjuma, aga kurat seda teab kus ta siis pargitud, pärast jälle kuradid vahele ei jää, samas jälle kui toon siis võib ka ahvatleda neid.
Kumba velge mõtlesid muidu? :) Suvevelgi ikka? Tegelikult on nii, et ma üritangi seda autot nii ehitada, et erineda nagu hallist massist, et ei pane m3 lisasid, borbeteid või azeveid jne jne.
Need olid hea hinnaga ning siiani olen otsusega rahul, ega kõigile ei saagi see auto meeldida, ma olen kindel, et on VÄGA palju inimesi kellele ei meeldi. Mootor on nagu on, kui remont oli käsil siis mõtlesin kas ostan 2.8 kasutatud või enda 2.5 teen korda ja soovitati, et pigem tee 2.5 korda, sest 2.8 võib olla samas seisus mis su praegune 2.5 ja ei hakanud riski võtma ja saigi korda tehtud, eks ta liigub, aga alati võiks parem olla :), alati tahaks ju rohkem. Noname, peaksid teadma mida tähendab 2.8, küll automaat, aga siiski ja pean nõustuma sellega, et sinu kolmene oli jah teise värviga. Poleerimise koha pealt ka väike OT, et enne suve peabki ära käima, autopesulates ju väga svamme eriti ei viitsita loputada/pesta, samamoodi ka kuivatuslappe.

_________________
Škoda Superb 1.8TSI 2009, Škoda Octavia 1.4TSI 2014
AllParts - sõidukite varuosad, kereosad ,tuningosad jne.
Subaru24 - Subaru originaal varuosad & muu.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 113 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 20 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7