Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 28.03.2024 18:43

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 157 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Värvi puhastamine, poleerimine, parandamine.
PostitusPostitatud: 10.05.2011 10:14 
Kasutaja avatar

Liitunud: 07.04.2003 16:07
Postitusi: 511
Asukoht: Tallinn
http://www.youtube.com/watch?v=W4eh_ToM ... re=related < Mul on täpselt sama probleem! Jäävad need nõmedad rõngad/poleerimisjäljed sisse!

1)Pesen eelnevalt auto korralikult puhtaks
2)Puhastan/niisutan pärast iga detaili ketast
3)Pärast poleerimist/läigestamist teen terve auto swirl removeriga üle aga ikka jäävad need ringid/jutid näha ja see on kõige rohkem näha just öösel kui teise auto tuled peale tõmmata poleeritud autole.

Seega küsimus laiale ringile ,mis ma valesti teen


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Värvi puhastamine, poleerimine, parandamine.
PostitusPostitatud: 10.05.2011 13:13 

Liitunud: 16.10.2008 14:19
Postitusi: 7
Kus tallinnas on kõige soodsam ja hea kauplus maalritarvete ostuks?
kas värvifoorum kadakas eksisteerib veel? kunagi sai seal käidud ja positiivsed muljed või on mõni parem pood olemas?
räägime siis pahtlitest, kruntidest, liivapaberitest.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Värvi puhastamine, poleerimine, parandamine.
PostitusPostitatud: 10.05.2011 13:24 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.12.2009 14:20
Postitusi: 576
Asukoht: Virus hängimas...
Kui tumedale autole jäävad sisse hologrammid, ehk poleerimisjäled, siis need saab kätte hologrammi pastaga. Tegemist on väga peenikese pastaga, ning muudele värvitoonidele pole vaja.


Kundi ja paberitahtjale:
Kas tahad hinda või kvaliteeti?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Värvi puhastamine, poleerimine, parandamine.
PostitusPostitatud: 10.05.2011 14:07 

Liitunud: 16.10.2008 14:19
Postitusi: 7
Mina sooviksin nende kahe kuldset keskteed. pahtel võiks ikka korralikult töödeldav olla.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Värvi puhastamine, poleerimine, parandamine.
PostitusPostitatud: 10.05.2011 16:03 
Kasutaja avatar

Liitunud: 07.04.2003 16:07
Postitusi: 511
Asukoht: Tallinn
siimk kirjutas:
Kui tumedale autole jäävad sisse hologrammid, ehk poleerimisjäled, siis need saab kätte hologrammi pastaga. Tegemist on väga peenikese pastaga, ning muudele värvitoonidele pole vaja.


Kundi ja paberitahtjale:
Kas tahad hinda või kvaliteeti?



Just täpselt tumedatele autodele! Aga ma kasutangi SWIRL removerit ja spetsiaalset aparaati ,miks peaks need ära võtma! Mingil määral võtabki aga öösel teise auto tulede valguses / päeval päikse käes on ikka mingi nurga alt veidikene näha!

Aga mis pasta see on mida sa soovitad ja kas nende eemaalduseks võib kasutada ka tavalist poleer aparaati ning millist ketast ma pean kasutama?

Teatavasti peaks tumedad värvid spetsiaalse saviga üle tegema ,mis puhastab värvipoorid oksiididest jms mustusest äkki ,siis on asi selles!?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Värvi puhastamine, poleerimine, parandamine.
PostitusPostitatud: 11.05.2011 21:02 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.12.2009 14:20
Postitusi: 576
Asukoht: Virus hängimas...
Savi on eraldi asi, see on rohkem puhastamiseks, sobib kõikidele värvitoonidele peale pigi- ja sampoonipesu. Poleer on läike andmiseks, hologrammi pasta peaks tootevalikus olema kõikidel pastade tootjatel. Ise müün 3M tooteid ja meil selline asi olemas, kasutamiseks on vaja tavalist poleermasinat. Käsn on "mummuline" ja "kõvaduselt" vahaketta ja keskmise pasta vaheline.
Kui pasta ja ketta vastu huvi, tee üks PS.

Krundi ja pahtlimees võib ka omale sobilikest toodetest nimekirja teha ja mulle saata.
Töötan Pintavari Eesti OÜ-s
www.pintavari.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Värvi puhastamine, poleerimine, parandamine.
PostitusPostitatud: 21.06.2011 18:02 

Liitunud: 18.12.2006 23:09
Postitusi: 409
Ei lähe päris teemasse,aga millega saaks puhtaks ukse vahed? Proovisin bensiini, brake cleaneriga ja igasugu muude lahjemate ollustega, pmt 0. Äkki kellegil häid nippe?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Värvi puhastamine, poleerimine, parandamine.
PostitusPostitatud: 21.06.2011 20:04 

Liitunud: 15.06.2011 14:08
Postitusi: 14
Add. kirjutas:
Tervisi, nii ehk keegi oleks niihea ja seletaks ära mulle kogu poleerimise protsessi ? Poleeritavad objektid on alumiiniumist.
Soetasin endale 4 tuubi poleerpastat alumiiniumile( tuubis on 75ml pastat ning tootjavirma on autosol ), ketta relakale. Palju liivapaberit ( vesiliivakad 800, 1200, 1500, 2000 ).
Ehk keegi seletaks ära kogu protsessi mulle, ning peale poleerimist lakkimisvõimalustest. Hea oleks kui seletus tuleks privaatsõnumina.
Tõesti vabandan sellise posti eest, aga ma lugesin siit ilmselt niipalju et ajan ise juba kõike segamini.
Tervisi, Sven.


nühid pinna nii siledaks ja läikivaks kui võimalik ja siis pastaga nühid veel rohkem läikima.
Kõige parem on poleerimis ketastega teha http://www.youtube.com/watch?v=iBAPWj3TYQo
aga saab läikima käsitsi nühkides ka 8)

Poleerimis ketastega mis trelliotsa käivad, olen nii läikima saanud ühed amordipulgad kunagi
http://www.upload.ee/image/1436923/p3170056g.jpg
aga ei ole kursis kust neid kettaid enam osta saab komplektina.

poleeritud pinda saab vist lakkida iga lakiga, aga koorub varem või hiljem maha, ning jääb palju tuhmim
spets poleeritud pinnale lakid on kallid.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Värvi puhastamine, poleerimine, parandamine.
PostitusPostitatud: 07.07.2011 09:59 

Liitunud: 07.07.2011 09:49
Postitusi: 6
Blacky kirjutas:
Ei lähe päris teemasse,aga millega saaks puhtaks ukse vahed? Proovisin bensiini, brake cleaneriga ja igasugu muude lahjemate ollustega, pmt 0. Äkki kellegil häid nippe?


Kui sul on ligipääs survepesurile siis kanna peale pigileotus ainet ja lase seista üks 5 minutit, võid kasutata mingisugust harja mis on käepärast, teeb töö lihtsamaks ja parem tulemuse annab. Nühi kõik vahed ja tagused hoolikalt ära ja lase survepesuriga puhtaks. Ole ettevaatlik nahksisuga, pigileotus aine võib kahjustada nahkistmeid. Kui see meetod ei tööta siis soovitan osta mingisuguse lahtusti. Malco pakub head ainet "Annhilator" mis puhastab viimsegi täpi sinu kerelt ja ukse vahelt, sisetöödeks oleks vaja professionaali kätt. Edu ja jõudu :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Värvi puhastamine, poleerimine, parandamine.
PostitusPostitatud: 10.09.2011 20:48 

Liitunud: 03.02.2005 18:26
Postitusi: 96
Kas on võimalik käsitsi(ilma masinata) kriiumu välja poleerida?
Mis vahendeid soovitate.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Värvi puhastamine, poleerimine, parandamine.
PostitusPostitatud: 03.10.2011 07:02 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2008 22:35
Postitusi: 588
Asukoht: Känguruländ
GT3 kirjutas:
http://www.youtube.com/watch?v=W4eh_ToM ... re=related < Mul on täpselt sama probleem! Jäävad need nõmedad rõngad/poleerimisjäljed sisse!

1)Pesen eelnevalt auto korralikult puhtaks
2)Puhastan/niisutan pärast iga detaili ketast
3)Pärast poleerimist/läigestamist teen terve auto swirl removeriga üle aga ikka jäävad need ringid/jutid näha ja see on kõige rohkem näha just öösel kui teise auto tuled peale tõmmata poleeritud autole.

Seega küsimus laiale ringile ,mis ma valesti teen


Suur osa nendest hologrammidest jääb sinna ka vale tehnika pärast ka. Kasutan spets talda(sinine 3m munarest tald) ja 3m tumesinist pastat et hologrammidest lahti saada.

_________________
Rassist ei ole aga lemmikvärv on valge!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Värvi puhastamine, poleerimine, parandamine.
PostitusPostitatud: 12.08.2013 16:57 
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.02.2012 11:11
Postitusi: 1256
Asukoht: Tartu-Rakvere
Mis ainega või kuidas oleks kõige mõistlikum auto metalli pinnalt värvitolmu eemaldada?

_________________
A.Ansip-"Mis tasuta, see kasuta"


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Värvi puhastamine, poleerimine, parandamine.
PostitusPostitatud: 12.08.2013 20:29 
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.12.2005 19:55
Postitusi: 5322
Asukoht: Rae
Saviga tuleb värvitolm maha


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Värvi puhastamine, poleerimine, parandamine.
PostitusPostitatud: 30.08.2013 01:59 
Kasutaja avatar

Liitunud: 30.01.2005 17:10
Postitusi: 124
Asukoht: tallinn/pärnu
Kuskohast Pärnus akutrellile sobivat talda võiks leida? Paaris autopoes olen käinud, aga sellist mida tahaks ei ole.

_________________
kodukas
Facebook


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Värvi puhastamine, poleerimine, parandamine.
PostitusPostitatud: 07.07.2014 01:35 
Kasutaja avatar

Liitunud: 07.04.2003 16:07
Postitusi: 511
Asukoht: Tallinn
Kas oskab keegi 100€ tuuris soovitada poleerimismasinat ,neid on päris mitmeid ja ei oska valida. Tean ,et selle raha eest saab töövahendi mis nö ajab asja ära aga 400€ FLEX'i ei hakka ka ostma kuna see ei tasu ära. Samuti võiks soovitada pastasi poleerimiseks,läigestamiseks ja lõppviimistluseks (millega siis poleerimisjäljed eemaldada) Pastade valik on samuti meeletu aga tegu oleks kiirete värvi läigestamistega mitte põhjaliku poleerimisega.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 157 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 14 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7