Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 29.03.2024 00:36

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 478 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 32  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Ettevaatust, foorumis on petis.
PostitusPostitatud: 12.03.2009 16:34 

Liitunud: 22.01.2009 14:01
Postitusi: 28
KURAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ma sis polegi ainukene ..ma sain kah nende käest üle!!!!! raipekollid müüvad saasta mis nädal vastu peab ja pärast on pees!!!!!!!!!!!!!! Järve selveri pesula juures toimetavad..........nende vastu peaks küll mingi aktsiooni tegema koos kõigiga kellel pretensioone!!!!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ettevaatust, foorumis on petis.
PostitusPostitatud: 12.03.2009 16:37 

Liitunud: 16.10.2008 14:19
Postitusi: 7
Täpselt nii ongi, Daimler, mis asja ostsid endale?

nii et näete konkreetne süüdistus veelkord olemas.
edit: nende poolt müüdavate autode pildid on ka kõik Järve keskuse taga tehtud ju.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ettevaatust, foorumis on petis.
PostitusPostitatud: 12.03.2009 16:42 

Liitunud: 22.01.2009 14:01
Postitusi: 28
KARRM


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 12.03.2009 21:34 
Kasutaja avatar

Liitunud: 31.05.2004 14:39
Postitusi: 692
see rademari vend on Allar'i nimeline või?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ettevaatust, foorumis on petis.
PostitusPostitatud: 13.03.2009 18:55 
Kasutaja avatar

Liitunud: 04.04.2003 17:53
Postitusi: 367
Asukoht: Tallinn
daimler000 kirjutas:
KURAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ma sis polegi ainukene ..ma sain kah nende käest üle!!!!! raipekollid müüvad saasta mis nädal vastu peab ja pärast on pees!!!!!!!!!!!!!! Järve selveri pesula juures toimetavad..........nende vastu peaks küll mingi aktsiooni tegema koos kõigiga kellel pretensioone!!!!


Üldiselt kui väga odavalt auto osta, siis on ka ju suht loogiline, et mingi hetk see vajab remonti, kui ostuhetkel ei vaja. Ideaalses korras autod tulevad paraku ainult müügisalongist ning imelik tundub müüja süüdistamine, kui vana auto katki läheb mõne aja pärast. Mis liigub see kulub!

Isiklikult pole ühtegi uut autot kunagi ostnud ning seega alati lisakulutusteks valmis ( mis mõnikord on paraku ka oodatust suuremad ).


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 13.03.2009 19:07 

Liitunud: 22.01.2009 14:01
Postitusi: 28
auto oli turuhinnast korralikult kallim, ja väidetavalt oli käinud just diagnostis ja õlid ja rihmad ja rulliku pidavat olema vahetatud!!! mis tuli peale ostu välja et ei olnud!!!!!!!!!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 13.03.2009 20:02 

Liitunud: 27.03.2004 22:46
Postitusi: 390
Asukoht: Haapsalu/Tallinn
No sellepeale võib ainult seda öelda, et loll saab kirikus ka peksa. Kui sa tõesti nii naiivne oled ja lootsid, et nii ongi, siis pole siin küll kedagi peale enda süüdistada.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 13.03.2009 20:04 
Kasutaja avatar

Liitunud: 04.04.2003 17:53
Postitusi: 367
Asukoht: Tallinn
Kui asjal ei ole kokkulepitud omadusi, siis see on lepingu rikkumine küll. Paraku antud juhul on seda väga raske tõestada.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 13.03.2009 23:46 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.06.2007 14:19
Postitusi: 805
Asukoht: Tallinn
mina olen alati käinud kuskil töökojast läbi ja lasknud auto hetkeseisu kontrollida.
on olnud ka selliseid asju, et kui olen maininud töökojast läbi minna, siis on miskipärast tulnud imelikke jutte,et tegelt auto polegi müüa või muud sada asja :lol


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Ettevaatust, foorumis on petis.
PostitusPostitatud: 14.03.2009 00:21 
Kasutaja avatar

Liitunud: 16.01.2007 21:31
Postitusi: 205
Asukoht: Hiiumaa
noname kirjutas:
Ja ei ole selles isegi midagi keerulist.

Tallinn - paar kolm inimest. (Ise v6in tallinna poolepealt aidata, kindlasti on veel m6ned inimesed kes oleks n6us seda siin tegema).
Tartu
P2rnu
Valga
viljandi
Hiiumaa
Saaremaa
paide
j6geva

Ehk siis linnad suuremad, sinna taha paar nime keda foorumis teatakse natuke rohkem kui lihtsalt foorumi nimi.
Kontakt number v6i siin PS -is.
Usun ise, et see hoiaks 2ra nii m6negi pettuse ja laus varguse.
ostu myygi alla saaks korraliku teema teha, kuhu kirja k6ik vajalik .

Kedagi ei sunni seda v6imalust kasutama, aga kes vb kahtleb 2ri aususes vms, sellel on v2hemalt reaalne v6imalus.


Hiiumaa poole pealt võin abiks olla kui vaja.Kuid kahtlen, et Hiiumaalt mõni feik müüa ilmub. Kui aga peaks, võib isiklikult mulle teada anda ja lähen külastan teda isiklikult.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 16.03.2009 19:34 
Kasutaja avatar

Liitunud: 10.04.2004 23:12
Postitusi: 45
Asukoht: Tln-Harjumaa-Tartu
keegi võiks ju mingi kokkuvõtva listi teha neist jobudest - ma küll ei viitsi tervet teemat läbi lugema hakata (ok, praegu alles 9lk, aga kui varsti on 90?). Siis saab hea ülevaate ja on teemast ka mingi praktiline kasu :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 16.03.2009 21:52 

Liitunud: 27.10.2008 23:17
Postitusi: 11
erkik87 wrote:
Kahjuks juhtus jah selline lugu et usaldasin lolli nimega Kaarel Kööp kes tegutseb sr nime all S-Calibrix.Tüüp tahtis mult bemari tulesid osta jja et ma saadaks gargoga,maksis siis pool rahast ära ja kuna ma teda ilusa jutu peale usaldasin saatsingi tuled ära!Nüüd siis pool raha maksmata,telefon ei vasta,klubis enam selle nime all sees pole käind ega kirjadele vastand ja kuidagi kätte ei saa.See ilus jutt oli tal muide selline:
noh tore oleks kui saaks need tuled kuna mul on hetkel ees yks tuli mis on loodud inglismaa turule, teatavasti seal on juu vasaksuunaline liiklus, ja minu tuli näitab vasakule täiega(ei anna normaalseks kah regullida.

nõnda yle laskmist on mullegi sama moodi tehtud, myyn yhte calibra varuosadeks ning vant tahtis saada tervet hunnikut juppe./mingi 2800 eegu eest) maksis siis alguses 1200 ära ja nyyd on kadunud...
tean mis tunne see on.

aga saada mulle oma konto nr. ma paneks siis hetkel 1000-i teele ja siis 10-ndal paneks 1500 veel.
saadan sulle oma aadressi kah...

Nimi:Kaarel Kööp
aadress: Saare Maakond, Kaarma vald, Aste sidejaoskond 93701
telefon:5286392
panen koduse kah kui mind mobiililt kätte ei saa 4529403

Siga andis kõik oma andmed ka aga kuidagi kahtlane tundub see asi,ei taha lampi kuskile saare maakonda ka jälgi ajama minna.Ahjaa raha laekus mu arvele ikkagi Kaarel Kööbi nimelt nii et ei teagi kas pani ta kellegi tanki või mis aga üheltki nr ta ei vasta ja krt üle hakkab viskama juba(3,5 kuud juba möödas)Lugesin Calibra clubist ka välja et antut tüüp pidigi mingi pettur olema v midagi sellist.PALUKS abi siis tema kätte saamisel,äkki keegi teab mis nime all ta kuskil klubis tegutseb v veel parem ta telefoni nr.TÄNUD ette ära...


tere. Olen Heiki Kööp.
Kaarel on minu õepojaga...
helistasin talle ja rääkisin temaga et mis värk on?
siis ta ytles et kahjuks ei saa ise hetkel maksta...
nii siis ole hea ja saada mulle oma konto number siis saaks raha ise ära kanda ja siis ise klaariks temaga hiljem andmed... kui täna numbri saadad on homseks raha kohal
nii et võid teema maha võtta
nii et siis on asi korras.

NII ja nüüd siis sellest onust nii palju kasu et möödas jälle mõned nädalad,lubas raha kanda,sai konto nr ja asjad aga raha ei kuskil.Ma loll uskusin seda juttu et kõik korras ja võin maha võtta teema ja seda tegingi aga nüüd nii et ei saa kedagi kätte ja sr klubis pole see onu ka enam käind-nagu hoiab ka eemale.aa ja seda ka et see onu nimi on ...viljar... ja et vana rääkis ilusat juttu et raha kandis ära ja kui mulle kohale ei jõudnud siis ajas sellist juttu et tal näitab pangas et ootel ja siis lõpuks et raha tuli kontole tagasi ja siis ta lubas teha ülekande naise kontolt aga siis kadus.lõppkokkuvõte mulle-kaarel kadund,onu kadund,raha kadund.aga ma eriti ei tahaks küll oma rahast ilma jääda ja nii ikka kutsun teid appi et äkki keegi teab nr kust saaks kedagi neist kätte või kus nad võiks hetkel olla tänud teile. NB!ilus vabandus ikka et kui raha pole siis hoiad eemale ja kui on helistab siis see väike kaarlike ütleb et oih sorri mul ei olnud raha maksta,krt mul eiole raha et eladagi ja see ajab siukest soga suust välja


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 17.03.2009 22:05 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.04.2003 18:07
Postitusi: 388
Asukoht: tallinn
erkik87 kirjutas:
erkik87 wrote:
Kahjuks juhtus jah selline lugu et usaldasin lolli nimega Kaarel Kööp kes tegutseb sr nime all S-Calibrix.Tüüp tahtis mult bemari tulesid osta jja et ma saadaks gargoga,maksis siis pool rahast ära ja kuna ma teda ilusa jutu peale usaldasin saatsingi tuled ära!Nüüd siis pool raha maksmata,telefon ei vasta,klubis enam selle nime all sees pole käind ega kirjadele vastand ja kuidagi kätte ei saa.See ilus jutt oli tal muide selline:
noh tore oleks kui saaks need tuled kuna mul on hetkel ees yks tuli mis on loodud inglismaa turule, teatavasti seal on juu vasaksuunaline liiklus, ja minu tuli näitab vasakule täiega(ei anna normaalseks kah regullida.

nõnda yle laskmist on mullegi sama moodi tehtud, myyn yhte calibra varuosadeks ning vant tahtis saada tervet hunnikut juppe./mingi 2800 eegu eest) maksis siis alguses 1200 ära ja nyyd on kadunud...
tean mis tunne see on.

aga saada mulle oma konto nr. ma paneks siis hetkel 1000-i teele ja siis 10-ndal paneks 1500 veel.
saadan sulle oma aadressi kah...

Nimi:Kaarel Kööp
aadress: Saare Maakond, Kaarma vald, Aste sidejaoskond 93701
telefon:5286392
panen koduse kah kui mind mobiililt kätte ei saa 4529403

Siga andis kõik oma andmed ka aga kuidagi kahtlane tundub see asi,ei taha lampi kuskile saare maakonda ka jälgi ajama minna.Ahjaa raha laekus mu arvele ikkagi Kaarel Kööbi nimelt nii et ei teagi kas pani ta kellegi tanki või mis aga üheltki nr ta ei vasta ja krt üle hakkab viskama juba(3,5 kuud juba möödas)Lugesin Calibra clubist ka välja et antut tüüp pidigi mingi pettur olema v midagi sellist.PALUKS abi siis tema kätte saamisel,äkki keegi teab mis nime all ta kuskil klubis tegutseb v veel parem ta telefoni nr.TÄNUD ette ära...


tundub õige info olevat, et saaremaal elab. kas see kodune nr ka ei vasta siis? see ka mingi kööbi nimele registreeritud...
http://www.ametikool.ee/index.php?optio ... Itemid=218


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 17.03.2009 23:33 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 14.03.2008 19:23
Postitusi: 3190
Asukoht: Kuressaare
See kes pildi peal on, ei ole Kaarel Kööp minuarust

_________________
Ostan 1. gen Civicu vöi varuosi. BMW E21 varuosi. Vjatka varuosi.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Petised foorumis
PostitusPostitatud: 18.03.2009 10:25 
Kasutaja avatar

Liitunud: 10.03.2004 11:26
Postitusi: 74
Asukoht: Järvamaa
Lauri_s kirjutas:
keegi võiks ju mingi kokkuvõtva listi teha neist jobudest - ma küll ei viitsi tervet teemat läbi lugema hakata (ok, praegu alles 9lk, aga kui varsti on 90?). Siis saab hea ülevaate ja on teemast ka mingi praktiline kasu :)


+1
Täpselt minu mõte.
Olen ise pidanud üht jobu (üks teine autofoorum) taga ajama. Tegin sinna teema samuti selle suli kohta, ning tänu sellele jäi mõnele tema raha alles.

Oleks kena, kui oleks list nimedest ja kontaktidest üleval- võiks olla ka mode või adminni hallata, et keegi sinna möla ei postitaks. Üldist võib aga siin edasi arutada.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 478 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 32  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 25 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7