Autot soetades oli peal igasugused audio süsteemi juhtmed ja karbid millest ei saanud suurt sotti, nüüd tahaks selgeks saada ja tahaks aru saada mis pornot tehtud, et äkki keegi jagaks oma kogemusi mis millegi jaoks on..
Pilt1: Punane juhe koos kaitsmega(vist) ühendatud akuga (kaabli peal "power signal cable") Mille jaoks vaja seda, see on mul pagassini veetud ja pole vahepeal millegiga ühendatud.

Pilt2: ees pardatsokis karp mille peal märgitud "Interactive Signal Processor", mille jaoks seda vaja on? Selle peenemad sinised juhtmed on omakorda ühendatud istme all oleva Alpine võimuga.


Alpine võim millel ühendatud needsamused juhtmed:

Pilt3: Pagassis vedelevad siis sellised juhtmed, 2 sinist saan aru on subwooferi jaoks ,mis ühendatud võimuga aga milleks seda punast ikka vaja on (see tuleb siis aku juurest ja vahepeal tundub,et pole millegiga ühendatud) ja selle pruunist ei saa samuti aru kust tuleb,mis see võiks olla?

Pilt4: Lisaks suitsukoni sahtlis on selline asi:

See on ühendatud juhi poolse istme all oleva tehase subwooferiga mis suht lahtja, kui aktiveerida siis tuleb ainult bassi aga muusika kaob ära, kas see peabki nii olema siis mis selle mõte on kui ainult bass tuleb aga muusikat mitte..
Loodan,et keegi oskab nende küsimustele vastata
