Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 19.03.2024 07:29

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 160 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: HL Autoosad OÜ
PostitusPostitatud: 09.05.2012 14:57 
Kasutaja avatar

Liitunud: 01.02.2004 21:22
Postitusi: 841
Asukoht: Tallinn
1. Firma reaalne aadress: Kadaka pst. 165A, 11625 Tallinn
Foorumis seotud kasutajaga Tanel
2.Tehtud/tellitud tööd/tooted: Tellinud olen korduvalt aga viimati siduriketas bmw-le
3. Tööde/toote kvaliteet: Toode vastas ootustele, nagu korraliku tootja jupid ikka.
4. Hinnatase: Netis olevatest varuosaportaalidest nii hea hinnaga ei saanud.
5. Klienditeenindus: Kiire ja mugav, operatiivne suhtlemine.
6. Üldhinne, 10 palli süsteemis: Seekord 9, läks natuke kauem kui loodetud (vaheladu tühi vms, küll aga teavitati mind sellest kohe kui probleem ilmnes). Varasema kogemusega 10punkti kindlalt.
7. Üldkommentaar: Üldiselt olen väga rahul, hinnatase on madal, otsitakse eri kataloogidest ja leitakse õige jupp kui mujal ilutsevad lihtsalt sildid "ei ole saadaval". Täna soovisin sidurikorvi, enamus kohtades ei näidanud jupi olemasolu, teistes hind kõrgem. Tellisin siis taas Taneli kaudu ja hind parem kui mujal, loodetavasti homme käes. Seniste kogemuste põhjal väga hea koht. Lisaboonuseks see, et asub mu töökohale lähedal, nii et kui kiire on siis võib 5 minutit peale tellitud jupi saabumist juba kätte saada, ei pea ootama pakiautomaadi täitmist ega muud taolist.

_________________
Lameda maa klubi


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: HL Autoosad, Värvifoorum OÜ
PostitusPostitatud: 09.05.2012 15:31 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.02.2008 14:45
Postitusi: 1619
Asukoht: PTLN
1. Firma reaalne aadress. Kadaka pst. 165A, 11625 Tallinn
2. Tehtud/tellitud tööd/tooted. Võetud sealt vägagi palju erinevaid autovaruosi ja enamasti on kõik olemas. On probleeme mõndade mazdate või Jaguariga, aga üldiselt muu on alati kõik olemas(uskumatult suur ladu ka kohapeal)
3. Tööde/toote kvaliteet.toote kvaliteeti ei saa kuidagi kiita või laita, sest nad ju siiski maaletoojad kõigest, kuid nende töö on alati kiire ja know how on hea, ehk siis mingi jupi küsimisel ei tule tuim vastus 15Eur. vaid, kas sa soovid kvaliteetsemalt, või odavat. sellel tootel näiteks on see jupp parem kui sellel.jne.
4. Hinnatase. Siin oleks patt midagi halba öelda. Hinnad on head, kuna seal on ka sõbralik seltskond, siis küll ka ilusa naeratusega mõned % allagi saab:P
5. Klienditeenindus. Minu seisukohapealt väga hea, sest alati saan teha seda läbi MSNi näiteks.
6. Üldhinne, 10 palli süsteemis. 8. ehk siis mõned puudu olevad perversed jupid, mida nad ei paku ja lahtiolekuaeg võiks olla suts kauem, või ka lühendatud aeg laupäeviti, kuid jhm, see on paljudel poodidel miinus.
7. Üldkommentaar Kõik eeldused täidetud et tähtede poole jõuda, Kiire,sõbralik, kliendisõbralikud hinnad ja piisavalt palju know howd, et abita ei jää keegi


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: HL Autoosad, Värvifoorum OÜ
PostitusPostitatud: 09.05.2012 21:52 
Kasutaja avatar

Liitunud: 24.11.2005 23:58
Postitusi: 835
Asukoht: Tallinn
Enamik juppe enda autole sealt ostnud, ka õli. Alati olen hea hinna saanud ning võib üldiselt rahule jääda.

_________________
http://siller.planet.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: HL Autoosad, Värvifoorum OÜ
PostitusPostitatud: 09.05.2012 21:55 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.08.2010 08:49
Postitusi: 2272
Nii palju, kui mul HL Autoosadega kogemusi on, on need olnud positiivsed. Kliendile pakutakse välja erinevaid võimalusi ja minu jahutuslõdvikurägastiku otsinguil suudeti pakkuda konkurentidest kolmandiku võrra soodsamat hinda. Olen rahul!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: HL Autoosad, Värvifoorum OÜ
PostitusPostitatud: 09.05.2012 22:02 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.02.2008 00:20
Postitusi: 6582
Asukoht: Tln
Mina olen ka HL autoosadega väga rahul. Ostnud sealt nii keredetaile,õlisi kui ka varuosi ja kõik on olnud väga hea hinnaga!
Kunagi sain ka mingile haigele kastikale keredetailid mida mitte keegi teine ei müünud Tallinnas ega ka lähiümbruses.

Respect ja jätkake samas vaimus.

_________________
Ostan sõiduautosid, rehve , velgi jne jne... Tel 55522223


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: HL Autoosad, Värvifoorum OÜ
PostitusPostitatud: 09.05.2012 22:16 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.05.2013 16:18
Postitusi: 46
Asukoht: Kadaka pst. 165a - Tallinn
Pilt
Meie aitame teie rattad veerema, pidurid pidurdama, mootorid töökindlana
ja hoiame juhitavuse täpsena ! http://www.hlatuoosad.ee


Rõhume kvaliteedile ! Kuid siiski, klient ON kuningas ja me leiame lahenduse.
1) Oleme väike autoosade pood väikese, kuid tööka ja suurt teadmistepagasit omavate tööjatatega.
2) Firma eksisteerib aastast 1997, olles endine Balti Laager, Hetkel kuulume Värvifoorum OÜ alla.
3) Oleme Liqui Moly ametlikud maaletoojad Eestis !
4) Keskendume töökodadele, kuid hätta ei jäta me kedagi. Põhiklientideks ongi püsikunded, kes teavad kuhu tulla.
5) See teema siin on teile, foorumiinimestele, et ka teie leiaksite enda lemmik-varuosamüüja.
6) Olles fänn meie Facebooki lehel, garanteerime teile 20% soodustust.
7) Meil ei ole piiratud tootevalikut. Klient saab meilt tellida PEAAEGU kõiki varuosi. Aitan teid kasvõi informatsiooniga.
8) Paljud varuosad on meil kohapeal, Valik on veelgi suurem, kuid siis peab arvestama 1-3 päevase tellimisajaga.
9) Liqui Moly valikus on põhimõtteliselt kogu vajaminev autokeemia. Mootoriõlid ja määrded igale maitsele, lisandid jne.
10) On ju piisavalt palju põhjusi, miks valida meid ? Rahulolevad kliendid võivad rääkida enda eest.

Esindatud on brändid nagu: LIQUI-MOLY, NARVA, WALKER, BOSAL, REMSA, BREMBO, NK, BOSCH, KLOKKERHOLM, NOR, ALCO, MONROE, SACHS, KYB, MAGNUM TECHNOLOGY, VALEO, LUK VARTA, NGK, KOYO, INA, SATA, HIGH LEVEL, M-FILTER, PURFLUX, DAYCO, INTERMOTOR, DOLZ, DELPHI, AISIN, KILEN, 555, BIRTH, GOMET, CORTECO, HELLA, KECHT, LEMFÖRDER, FEBI, ELRING, FERODO, VEMO, JC AUTO, 4MAX, FILTRON, TRW, YAMATO, TOPRAN(Hans Pries), ATE ja paljud muud !
Osa tootevalikust: http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 670&type=1

Minu käest võib saab ka näiteks ATE pidurimäärdeid, ATE racing blue piduriõli, Narva pirne jms. spetsiifilsemat.

Pilt
Värvifoorum OÜ Kadaka pst. 165A 11625 Tallinn

Pilt

_________________
www.HLautoosad.ee www.LiquiMoly.ee HL'i Facebooki leht info@HLautoosad.ee 53 039 002 E-R 09:00-17:30
Erinevad hea hinnaga varuosad teie autodele, Liqui Moly õlid ja määrdeained, Meguiar's autohooldusvahendid


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: HL Autoosad, Värvifoorum OÜ
PostitusPostitatud: 10.05.2012 17:09 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.05.2013 16:18
Postitusi: 46
Asukoht: Kadaka pst. 165a - Tallinn
Eripakkumine !


Kes ostab korraga 13 liitrit Castroli 10W60 Edge sport õli saab selle 116 euroga !


NB ! pakkumine kehtib ainult ühekordselt ja sellele samale 13 liitrisele kogusele

_________________
www.HLautoosad.ee www.LiquiMoly.ee HL'i Facebooki leht info@HLautoosad.ee 53 039 002 E-R 09:00-17:30
Erinevad hea hinnaga varuosad teie autodele, Liqui Moly õlid ja määrdeained, Meguiar's autohooldusvahendid


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: HL Autoosad, Värvifoorum OÜ
PostitusPostitatud: 10.05.2012 21:07 
Kasutaja avatar

Liitunud: 21.05.2003 18:58
Postitusi: 1050
Asukoht: Tallinn
Mina,kes ma ei olnud sealt mitte kunagi midagi ostnud,ostan edaspidi ma arvan,et kõik asjad sealt :)
Klienti suhtumine 5+ ,mis ongi minu jaoks oluline.
Hinnad VÄGA head.

Soovitan

_________________
Kullerveod,jaheveod,kaubaveod... info@cargobuild.ee http://www.CargoBuild.ee +372 58 98 98 98
Nüüd ka Facebookis <-- vajuta "like" ;).


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: HL Autoosad, Värvifoorum OÜ
PostitusPostitatud: 15.05.2012 14:15 
Site Admin
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.12.2008 01:12
Postitusi: 2818
Asukoht: Tln
Olen aegajalt hindu küsinud, nüüd lõpuks sai ka reaalselt midagi tellitud. Kui ma teatud asjadest midagi ei jaga või ei tea mis kaubamärk kvaliteetsem ja mis sitem on, siis sealt saab alati abi ja head nõu. Hindadest ma parem ei räägigi - Streetrace.org allahindlus on ikka väga mõnus :)
Mina olen rahul ja tellin vajaminevad jupid edaspidigi sealt :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: HL Autoosad, Värvifoorum OÜ
PostitusPostitatud: 22.05.2012 15:40 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.05.2013 16:18
Postitusi: 46
Asukoht: Kadaka pst. 165a - Tallinn
Liqui Moly sai Saksamaal kolmandat korda järjest rahva lemmikuks.

http://www.liqui-moly.de/liquimoly/web. ... s6bzr.html Artikkel


Pilt

_________________
www.HLautoosad.ee www.LiquiMoly.ee HL'i Facebooki leht info@HLautoosad.ee 53 039 002 E-R 09:00-17:30
Erinevad hea hinnaga varuosad teie autodele, Liqui Moly õlid ja määrdeained, Meguiar's autohooldusvahendid


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: HL Autoosad, Värvifoorum OÜ
PostitusPostitatud: 03.06.2012 14:10 

Liitunud: 08.04.2003 21:43
Postitusi: 2117
1. Firma reaalne aadress: Kadaka pst. 165A, 11625 Tallinn
Foorumis seotud kasutajaga: Tanel

2.Tehtud/tellitud tööd/tooted: Õlid, kuluosad, tööriistad jne..

3. Tööde/toote kvaliteet: Kui tellid sitta, siis saad ka. Natuke rohkem investeerides saab väga häid juppe.

4. Hinnatase: Soodsam. Konkreetne soodustus oleneb huvilise suuvärgist ja tutvuse tasemest.

5. Klienditeenindus: Kohati on neil liiga kiire, aga enamasti saab asjad mõistliku ajaga.

6. Üldhinne, 10 palli süsteemis: Soodustusastmest tingituna ei saa ma alla 10 kera panna. Reaalselt oleks see ilmselt 8, kuna koju ei taheta väga asju tuua ja jõle kaugele peab sissepääsust parkima.

7. Üldkommentaar: Üle prahi diile sealt saanud. Soovitan teistelgi küsida asju, mida paberil ei pakuta.

_________________
http://www.k1.ee/


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: HL Autoosad, Värvifoorum OÜ
PostitusPostitatud: 03.06.2012 17:33 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.07.2003 11:11
Postitusi: 6480
Asukoht: Tallinn
Kuna igasugu aadressid ja kontaktid juba nii ära leierdatud, siis seda ei hakka enam panema uuesti.
Aga jah eeltoodu on õige, hinnad on tõesti paremad kui mujal olnud ja tehinguid ikka hulgim olnud. Paaril korral Tanel ka võtnud vaevaks ise lõuna ajal kaup õigesse kohta viia, kuna minu autode remondigaraaz suht lähedal seal ja siis ei pea ise linna teisest otsast oma tööaega selleks raiskama, nii et selle eest ka suured tänud. Kui esimese hooga ka kõige parem hind ei paista, siis Tanel viitsinud erinevaid tarnaijaid uurida ja lõpuks ikka norm hinnaga asi ka leitud või üldse leitud kust saaks, kui enamustel üldse pakkuda pole. Võiks ka jah 10 ära panna küll või vähemalt 9+, et oleks huvi veel rohkem ja tulevikus ka sama head teenust pakkuda :).

_________________
Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus - kõikide autode diagnostika, VAG immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: HL Autoosad, Värvifoorum OÜ
PostitusPostitatud: 04.06.2012 12:27 

Liitunud: 27.03.2011 15:50
Postitusi: 46
Miks kuskile mujale peaks oma muredega pöörduma üldse?
Tiptop, 10p.

_________________
440+727+9 1/4 ¤ 225 slant six+904+8 3/4 ¤ 440+727+NP203+9 1/4+dana44


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: HL Autoosad, Värvifoorum OÜ
PostitusPostitatud: 13.06.2012 16:37 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.05.2013 16:18
Postitusi: 46
Asukoht: Kadaka pst. 165a - Tallinn
Kasutaja AnvarV käis Rakvere Romurallil http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 670&type=1

Meie aitasime pisut !

Pilt

_________________
www.HLautoosad.ee www.LiquiMoly.ee HL'i Facebooki leht info@HLautoosad.ee 53 039 002 E-R 09:00-17:30
Erinevad hea hinnaga varuosad teie autodele, Liqui Moly õlid ja määrdeained, Meguiar's autohooldusvahendid


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: HL Autoosad, Värvifoorum OÜ
PostitusPostitatud: 30.06.2012 15:48 
Kasutaja avatar

Liitunud: 30.06.2012 15:43
Postitusi: 1
Kiidan, tõeliselt kiire teenindus


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 160 postitust ]  Mine lehele 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7