Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 20.08.2018 05:49

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Tee uus teema Vasta teemale  [ 637 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 39, 40, 41, 42, 43
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Eurotripp
PostitusPostitatud: 29.10.2017 10:37 

Lätis peab maksma alates 3000 kg. Seega jah, maksin selle osa üle.
Varasemalt olen alati 3500 kg käinud ja seetõttu sai ka seekord automaatselt see pilet lunastatud.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 10.05.2018 09:58 
Kasutaja avatar

Kuidas hetkel Leedut läbides teetöödega on? Via Baltical pidi suur ehitus käima, kui pika ootega peab arvestama või saab mööda sõita kuskilt?

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 11.05.2018 11:43 
Kasutaja avatar

Panevezyse ringil käib mingi kõvem lammutamine. Google maps on täitsa abiks, kui "Traffic" sisse lülitada. Näitab murekohad ära.

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 15.05.2018 17:01 
Kasutaja avatar

uzzac kirjutas:
Panevezyse ringil käib mingi kõvem lammutamine. Google maps on täitsa abiks, kui "Traffic" sisse lülitada. Näitab murekohad ära.

See käib juba eelmisest suvest saati. Waze saatis mind läbi linna. Waze on tegelt juba eelnevalt mitmeid kordi läbi linna saatnud.

Muus osas aga midagi hullu küll Kaunaseni polnud. Kuskil oli veel miski asfalteeritud leedus ja kohati mingi imelikud 50 alad, aga keegi sellega ei sõitnud küll. Vähemalt reedel peale 17t küll midagi ei toimunud ja pühapäeval ka, ei oska öelda kas tööajal on.
Riia ringil on ka miski lõik kiiruspiiranguga (70), aga ka midagi hullu ei paistnud toimuvad. Kuskil Ikla Riia vahel olid ka teetööde märgid üles aetud, aga hetkel veel mustad kotid peal. Varssavi eel ilmselt endiselt asi remondis, aga see eest märtsis sai juba Varssavist endast ühe jutiga läbi. See Ikea juurest kodupoole lõik on lahti ja enam ei pea linnas üldse sõitma. Saab ilusti linnapiirist välja juba kiiremat teed pidi.

Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus - kõikide autode diagnostika, VAG immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 15.05.2018 21:02 
Kasutaja avatar

Ma tulin detsembri pimedal ööl Kaunasest Eesti poole ja Waze sundis mind läbi linna ja pljät kui kehv see tee seal linnas kohati on...

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 15.05.2018 22:25 
Kasutaja avatar

Jah, see linna tee on "tasemel". Aga noh iseasi palju seal ringtee remondil pead kolistama. Mul on isegi lammutusele minevatest autodest kahju, kui läbi linna tulla. Aga rahulikult sõita ja kehva koha eel tempo maha võtta elab üle. Sõidan igal pool kehvema kohapeal rahuliku tempoga, mitte ei küta 50ga läbi. Tallinnas on ka lahe selliseid vanasid vaadata kes kehval tänaval lendavad sinust nagu postist mööda, aga mõnisada meetrit hiljem hea teepeal on sama auto mul jalus. Sealne tee ongi selline lipp lipi lapp lapi peal rohkem. Õnneks mingeid hulle lõõkauge jne silma ei jäänud, pigem tahab lihtsalt tähelepanelikkust.

Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus - kõikide autode diagnostika, VAG immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335

Üles
 Profiil  

PostitusPostitatud: 15.05.2018 22:58 
C4V6
Kasutaja avatar

dellu kirjutas:
Tallinnas on ka lahe selliseid vanasid vaadata kes kehval tänaval lendavad sinust nagu postist mööda, aga mõnisada meetrit hiljem hea teepeal on sama auto mul jalus.

Ma arvan, et see tuleneb sellest, et osade autodega ei ole kehvemal teel väga lugu sõita ja siis sõidetakse lihtsalt ühtlases tempos. Ehk siis sinust kiiremini kus sa aeglasemalt sõidad ja siis vastupidi.

Näiteks minul on pahatihti selliseid olukordi kus mingi H5, H6 või muu peenem linnamaastur tõmbab mööda täiega kusagil, siis tuleb lamav politsei kus pidurdatakse auto seisma, kuidagi hädaga ületatakse see ning siis kiirendatakse põhjagaasiga jälle eest minema kuni paarsada meetrit hiljem jälle kordub kõik sama. Mina aga tahaksin rahulikult stiilis 50ga sõita ilma kiirendus- ja pidurdamata ning olen kokkuvõttes temast kiirem, sest lamava politsei ületus võtab tal lihtsalt ebarealselt kaua aega

www.HLautoosad.ee HL'i Facebooki leht tanel@Hlautoosad.ee 53 039 002 E-R 09:00-17:30

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 637 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 39, 40, 41, 42, 43

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 16 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis