Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 22.07.2018 23:31

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Tee uus teema Vasta teemale  [ 812 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 51, 52, 53, 54, 55
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Toyota Supra Turbo. Vol 2. Cb4_335
PostitusPostitatud: 18.06.2018 11:11 
Kasutaja avatar

Kaua plaanitud/tehtud tööd said lõpuks valmis. :)

1. Uus sidur. Nagu varem kirjutasin, siis seekord enam säästu varianti ei kasutanud ja sisse läks ACT Extrem korv ja keraamiline 6 labaline ketas. Reklaamitud 1500kg survejõudu päris välja ei andnud, kuid 1425 tuli pressi all kellale küll. Korv on pea poole kergem, kui originaal. Kõik sobis kenasti Polt-on külge. Siduri pedaal on pisut raskem, kui ennem.
2. Koos uue siduriga vahetasin ära ka käigukasti siduri koja. Vana sai ühel katsel viga, ning meenutas pigem sveitsi juustu. Tänud Kristjanile uue koja ees.
3. Diffri uued tihendid ja uus õli. Peab nüüd vähe paremini õlikest.
4. Nuka uued tihendid.
5. Klapisääre tihendite vahetus. Vot see oli nu*s töö, mida ma enam ise vist kunagi teha ei tahaks. Esiteks terve aeg seljale julm koormus. Teiseks hangitud tööriist ei sobinud, vanade tihendite eemaldamine paras nuhtlus jne. 24-jast tihendist 11 olid pesast lahti ja tilpnesid niisama. Aga lõpuks sai tehtud.

Aga uus sidur siis... Päris jäik on pedaal ikka. Kohalt minek on pigem väike hüpe, kui sujuv liikumine, aga harjub ruttu ära. Sidur peab täit jõudu igas asendis ja eile oli vist esimene päev, kus sai täis jõuga ka paar „tõmmet“ teha. Juhtus ka nii, et üks tuttav soovis oma Yamaha R6-ega möötu võtta. Pikk jutt lühidalt, Supra läheb 88Kw bike-il eest ära. Suuremal kiirusel pole tsiklist enam üldse vastast.

Mulle soovitati Lexus LS400-ja piduri supportid ja kettad panna. Suuremad ja paar kolbi enam. Pidavat sobima üks-ühele suprale. Kas keegi on vahetanud? Võimendi ei jää hätta?

Kuskilt tuleb dragi slickid hankida ja siis üritusel ilus number sõita lõpuks.

Sellises asendis olid 11 klapisääre tihendit:
Pilt

Vahetus meenutab operatsiooni :D
Pilt

Uus sidur:
Pilt

Uus sidur sees:
Pilt

Puruks koda:
Pilt

Pilt

Üles
 Profiil  

Teema pealkiri: Re: Toyota Supra Turbo. Vol 2. Cb4_335
PostitusPostitatud: 15.07.2018 23:46 
Kasutaja avatar

Ilmad on ilusaid ja palju on ringi sõita saanud. :D
Õhtusel ajal Tallinnas sõites selle autoga on ikka paras tsirkus. Lisaks see heli mida see auto teeb, paneb siiani mind lollakalt irvitama :kill

Uus sidur on nüüd veidi enam, kui kuu kasutuses olnud, ning toimib nagu peab. Olen korduvalt ka linna ennast tipptunnil suutnud sättinud ja üsna harjunud selle siduriga nüüdseks. :)

Lõpuks valmistasin sisselaske filtrile eraldus koja, millele panin ka vastava kuuma "tõrjuva" mati peale. Kuuma ilmaga sõites on IAT ikka ulmeliselt kõrge. Kiiremini sõites suudab õhk juba jahutada. Kuid vaikselt tiksudes on paras katel kapoti all.

MIski asi lekib ikka mootori paremal küljel. Paraku ei suuda leket tuvastada. Olen korduvalt otsinud, ning paar mõtet on. Eks tuleb järjest vahetama hakata tihendeid.

Vahepeal hangitud brembo piduri sadulatele lisandusid brembo kettad(330mm) ja klotsid. Proovisin ka külge, ning vaja paar vahevõru treida, ning siis lõplikult paika panna. Ennetavalt vahetasin pidurisüsteemi õli ära. Valasin uut peale, ning pumpasin kuni kõikidest sadulates hägune ja tumekollane vedelik asendus heleda ja selge õliga. Uus õli on ATE Typ200 SuperRacing. Vb pseudo effekt, kuid, mulle tundub, et uue vedelikuga on pidur palju tundlikum.

Tellitud sai autole esi pampri lisa-lip-põll. Saabub usast, siis läheb koos pampriga värvi :)
Hetkel eest nii kõrge :D
Selline: peaks olema....
Pilt

Ühtlasi peale selle pildi vaatamist...peaks tellima eesmised valged park tuled ka. Kena on!

Paar pilti:

Pilt

Pilt

Pilt

JDM meet...
Pilt

Otsustasin piduri proovi teha maja taga muru sees ja nautda ilma. Korra tuppa jooma, tagasi tulles olid mu väiksed pätid juba asjatamas hoolega :D
Pilt

Lihtsalt katseks all.
Pilt

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 812 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 51, 52, 53, 54, 55

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis