Kui autol oli omanikuvahetus, siis eelmisel omanikul oligi odavam kindlustus, kui sul.
Ei ole kindlat reeglit ,et auto oli ennem selles kindlustuses kindlustatud, et nüüd kindlasti seal odavam või odavaim on, se võib aga personaalselt ja kokkuleppeliselt nii olla, kui kindlustusega näiteks jutu peale saad.
Auto osas mõjutab kindlustusmakset, võimsus, kas ta on mingi erisõiduk või tavakasutus erakliendil, arvel oleku koht ja ka see, mis tüüpi sõidukiga on tegemist, kas sõiduauto või kaubik, veoauto jne.
Nüüd tuleb aga veel üks asi, mis mõjutab just ühe kindla inimese auto kindlustust. kindlustused võtavad seda küll erinevalt natuke, aga levinud asjad on järgmised, mis mõjutavad kindlustusmakset. isiku vanus, tema riskigrupp, ühel isikul võib olla ka mitu riskigruppi, kui tal on mitu autot olnud korraga. Nüüd enam riskigruppi ei kuvata poliisil, ametlikult seda enam pole, nüüd otsustavad kindlustused rohkem ise, mille järgi kindlustusmakse kuvatakse. Nii, et sinu tekitatud eelnevad liikluskahjud, kindlasti loevad. Samuti loeb enamikel kindlustusel see, kas teed kindlustuse 1 kuuks või aastaks või vahepealseks, kasulikumad variandid on 6 kuud ja 12 kuud, 12 kuud on muidugi kõige kasulikum, aga 6 kuud ka eriti kallim pole. pean siis silmas, et 12kuud vs 2x6 kuud.
Kuigi nüüd pakutakse kuskil ka mingit sellist varianti ,et maksad kindla kuumaksena kindlustust ja makse on aasta oma kokku. Muidugi ma ei tea kas see on kõige odavam kindlustus, kindlustusseltsidel on väga erinevad pakkumised.
Kui kindlustus veel kasutab riskigruppi, siis tuleb nüüd kindlustusse teha pärimine, et seda teada saada. Kuid see, et ühes kindlustuses autot kindlustad kogu aeg, ei taga sulle teps mitte kõige odavamat pakkumist, sest kui kindlustus on kallim kui mõni teine, siis on ta seda igal juhul.
iizis saad võrrelda erinevaid kindlustusi.
_________________ 75 obest diiselpowerit !!!
|