Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 04.06.2024 13:35

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 2055 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 137  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 21.02.2009 01:49 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.04.2008 15:15
Postitusi: 13
Esimesed mälestused, mis meelde tulevad:

Oli vanal heal ajal selline asi nagu omega 3000 ehk siis 3.0 ja tagavedu. Ja kuna siis müüdi peale Tallinna alkokeelu jõustumist Maardus kesmamärjukest, saigi sealt bensukast vägijooki toomas käidud. Ja loomulikult oli ju vaja sealt välja tõmmata külg ees ja ka mendid ei saanud olla kusagil mujal kui kohe mul sabas.
Politsei kohe dokumentides tuhnima ja kuna ei olnud autot ark-is ümber registreerinud,
küsis ment et alles ostsid?
Jah, päris hea hinnaga sain auto
Ment mõtles natuke ja küsis et "kas SEE on auto või?"
Pilk tahavaatepeeglisse paljastas et poisid ise olid vectraga...:D

Teine insident juhtus kodust ca 10m kaugusel...
Harjunud et alati tuleb ristmikul(10m stardipunktist) seisma jääda ning see ka koht kus harjunud turvavöö peale tõmbama.
Annan seal siis teed ja libistan rahulikult musta linti üle õla ja poole paigalduse pealt märkan sõpra sinises(menti) küljeaknast sisse vaatamas. Minu vabandused teda muidugi ei huvitanud ja läks trahvi kirjutama. Kuna mul se register mida nad oma arvutitest näevad ei ole just tagasihoidlik tuli mu juurde ja küsis, et "palju ma sulle trahvi pean tegema et sa ükskord korralikult liiklema hakkaksid?" Naerma ajas see meid mõlemaid ning ta tunnistas et parema meelega püüaks ta isegi koplis narkomaane, kuid siiski leidis et oleks kohane mulle ühe puuduva vahtralehe eest 60 krooni 900-le otsa lisada.

Juhtus et pandi mind kaineks rooliks vana audi 200 rooli. Ega ju ometi Tallinna vanalinnas reede õhtul menti ei ole...
Vaevalt paar meetrit sõitnud, vilkurid salongi valgustamas...
Mendi autos jutt järgmine... Turvavöö (see paar meetrit neid ei morjendanud) ja vahtralehed(krt võõras auto ju)
Jõudsid juba protokolliga poole peale ja siis märkasid et mul üks sõpradest kisab midagi väljas ning koheselt peale seda märgati eemal algamas päris kobedat kaklust. Mulle nähvati et vedas sul ja pääsesin.

Üks päris naljakas juhus: http://mix.epicfu.com/profiles/blog/sho ... st%3A61700 :lol

_________________
See oleks kõik väga naljakas kui see ei juhtuks minuga...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 21.02.2009 02:08 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.04.2008 15:15
Postitusi: 13
Meenus selline vahejuhtum...
Umbes samal ajal kui märkasin kahtlast sini-valgekirju transporterit, meenus ka lahtine turvavarustus.
Muidugi vöö kenasti peale kohe, kuid mendid sabas.
Ma pidin kohe ära keerama ja liikusin ühesuunalisel teises reas, ment esimeses.
Kiire manööver minupoolt ja superreageering kitsedepoolt ning ka kohe vilkurid valgustamas mind.
Loovutasin dokumendid ja sain u 30min oodata, mille käigus suht närvi läksin juba...
Lõpuks tuleb trahviotsusega.... Ja mina muidugi küsima et mis ajast võib päevasel ajal täistuledega ja veel linnas sõita ja kuidas on võimalik mentidel teha paremast teeäärest ühesuunalisel ilma suunamärguandeta vasakpööret?
Selle peale lubaitu mulle kohe järgmised trahvid välja kirjutada...
Mokaotsast libises soov mitte seda teemat enam arutada ja siva minema...

Paar korda isegi küsitud, et palju arvad et oleks õiglane sulle teha ja olen ka saanud need summad...

Sõitsin rahulikult mööda peterburi maanteed ja hakkasin mööduma hallist mersust. Jõudes tolle kõrvale vaatasin huvipärast mehele otsa, mille peale ta viibutas näpuga a'la et ära seda küll tee... No kujutage ette... Südamest naerdes vajutasin paremalt esimese põhjapoole... Selle peale kiirendas ka mesa ja vajutas oma ametimärgi vastu akent mulle vaatamiseks....
Edasine sõit kulges seaduste piires... :lol

_________________
See oleks kõik väga naljakas kui see ei juhtuks minuga...


Viimati muutis seeoleksnaljakas, 21.02.2009 02:23, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 21.02.2009 02:18 

Liitunud: 08.10.2008 19:25
Postitusi: 7189
Asukoht: Mängult .Välismaa,soomes jne sarnastes kohtades kus teisedki sarnased piiksukotid
Ise ka viisakas ja mingeid anektoote ,muinasjutte ega vastas poole saatmist inetusse kohta ja seda ka minu suhtes pole tehtud.Asi viisakas ja kiire.Hoiatused teinekord olnud lihtsamate asjade puhul mitte alkoholi joobes,eest ärasõidud ,hullud kiiruse ületamised ning politsei sõimamised.See lugu oli huvitav igatahes kus keegi oli kinni peetud ning pärast autost väljudes sai suure raha trahvi helkuri puudumise tõttu ja terve eestimaa kajas sellest.Oli see muinas jutt või ei ,ei tea keegi tänasepäevani .Mõni isegi rääkis seda ni inagu oleks endaga juhtunud.Aga väga huvitavaid seiku ikka siit lugeda.Edu

_________________
KALEVIPOEGTÜTAR ORJADEL POLNUD EELMISES ELUS VAHENDEID ISEGI LEIVA JAOKSNUKKER KUID PAREM ON OLLA TÖÖTU KUI VÄLISMAAL ORI (EHK KALEVIPOEGTÜTAR ORI)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 21.02.2009 10:44 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.03.2007 20:22
Postitusi: 97
oopc kirjutas:
See lugu oli huvitav igatahes kus keegi oli kinni peetud ning pärast autost väljudes sai suure raha trahvi helkuri puudumise tõttu ja terve eestimaa kajas sellest.Oli see muinas jutt või ei ,ei tea keegi tänasepäevani .Mõni isegi rääkis seda ni inagu oleks endaga juhtunud.

Linnalegend. Kui tegemist on seadusliku korraldusega, siis selle täitmise eest kedagi karistada ei saa. Sama nagu nähes peeglis diskovalgust, ei saa sind karistada peatumist keelava märgi mõjualas peatumise eest.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 21.02.2009 12:44 
Kasutaja avatar

Liitunud: 30.01.2005 14:35
Postitusi: 1124
90 algus. sündmus koht küla kesk-eestis. reede õhtu ja küla klubis disko. pool maakonda kohal nagu tavaliselt. selle aja dresscode nahktagi neoon dressidega ja millegi pärast narmasking. sõiduvahendid N liidu toodang seebikarbist kõige viimase volgani ja sekka mni Jawa ja M. tuning style ajastule vastav - 07 stangedega punased 01`ed. klaasid tumedaks värvitud. kilet selle ajal ei tunnistatud. märgasfalt peegeklaasidega 08 oli parim mis olla sai.
kohalik baarmen sai kellegi käest kolakat. üks luuk kiskus juba siniseks. kohaliku konstaabliga siis üritati tuvastada seda lööjat. kuna viimast ei leitud siis võeti lihtsalt profülaktika eesmärgil mind ja mõned mu sõbrad ette. jutt oli tegelikult päris lühike. davai tatid korjake oma kondid kokku ja kodu magama.
seadsime siis oma vildakad sammud majade vahele. joodud õlled lolli lapse ajuga koostöös hakkas vahetult enne kodu jõudmist sünkroonis funktsioneerima . millegi pärast tuli mulle enda arust väga hea mõte agiteerida kõiki tagasi minema ja konstaablile kere peale anda. kellegil ei jätkunud mõistust ideed maha ka laita. ok. ots ümber ja tagasi kultuurimaja pole. kuidagi ootamatult juhtus nii , et konstaabel tuligi meile üksinda vastu . kohe kui meid uuesti nägi röögatas midagi sellist:" Väike ....(minu perekonnanimi), kohe minu juurde!"selle hüüatuse peale oli kogu punt juba laiali jooksnud. marssisin konstaabli arvates üsna ülbelt tema juurde.
edasist mäletan üsna ähmaselt. miski jama toimus ning järsku olid käed mul selja taga. konstaabli lause on aga üsna selgelt meelest. "Krdi Väike ....(minu perekonnanimi), mis sa arvad , et kui su suur vend on mingi pätt ja isa endine miilitsa major siis võid minuga ülbitsema tulla! kas tahad lasen sind linna plate peale viia." ja pani veel igavese kiilaka vastu pead ka nii et sädemed silmis. Mõni hetk hiljem vist arvas , et ei ole minu pärast kuuti välja kutsuda mõtet ja hakks mind siis kodu talutama. et annab isale üle. minu maja juurde jõudes lasi ikka mul omapäi tuppa ära minna. hoiatas , et ma enam temale ette ei satuks ja edaspid õiget teed astuksin.
see hea litakas vastu pead ja need 500 meetrit koos temaga koduni ja see , et ta mind ikkagi vanematele otse üle ei andnud pani mind igatahes enam vähem paika. peale seda arvamus temasse muutus ja pätti minust ka ei kasvanud.
isa mul tegelikult miilitsa major ei olnud. kunagi oli kellegilt saanud kilekotiga mingid õlakud ja hunniku tärne ja kui sama konstaabel käis venda järjekordsele ülekuulamisele viimas siis vanamees ise purupurjus rivistas konstaabli ukse taga ülesse. vehkis oma pagunite ja tärnidega. konstaabel vist jäigi uskuma.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 21.02.2009 14:29 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.01.2009 16:55
Postitusi: 2200
Asukoht: Tartu
Blacky kirjutas:
Kunagi sõbraga läksime võru tee peale harjutama võrridega. siis niisama peksime segast, ja sõber lükkas nagu võrriga mind, siis korraga mingi punane sierra tuli vast. pidurdas blokkkki, tagurdas natukene, uks lahti " TÜRA, tuled põlema". Mendikostüüüüüüm oli seeelljas. ja teine aasta. TÄPSELT sama koha peal pmst 50m edasi. sõber läks just tagarattal mäest ülesse. siis to sierra tuli alla algul, keeras otsa ümber, pani järgi sõbrale. ja siis oli midagi mölisend seal ja pani minema jälle.


Kui sa mõtled seda punast universaal sierrat siis to tüüp oli jah siin tartu kandis täiesti närvihaige ja aint vehkis oma märgiga.

Kunagi kiviajal,kui ma veel mingi 16-17 aastane oli jämmisime linnapeal ringi,sõber roolis ja uhke värk.Politsei pidas kinni ja ma samalajal küsisin Sõbralt,et õu,ega sul midagi pole millega ma õlut avada saan,sellepeale pani politsei pea aknast sisse ja ütles mulle,et Noormees,kas te olete loll,õlut avataks turvavöö otsaga :D

Mingi 2008 algus(võibolla 2007 lõpp)Kui politsei sa enda uhked esimesed sinised Skodad,jäin ma juhiloata vahele.Politsei uuris puuris seal ja küsis,millega tegelen,mina vastu et niisama.Teen mis saan jne,sellepeale kohe uuris mis mul enda nimel,2xe39 cabrio ja muud ninni nänni.Konstaabel kohe jumala pöördes,et hästi elame,tööl ei käi,koolis ka mitte jne...
Kuna ta peedistas mind suht jõhkralt hakkasin ise ka lolli mängima,kui oli vaja siis bemmi dokke välja otsida,ajasin suht tahtlikult sassi need corvette omadega :devil Sellepeale ment oli ikka jumala paanikas,Rääkis kui hästi elan ja tema ikka pere inimene ja rott,siis ma ütlesin sellepeale,et see on iga inimese enda valik.Et mul naist ja last pole ja kogu raha suunan nii nagu ise tahan,siis lõpus hakkas tal isegi endast kahju.

Läks siis kuu mööda ja selgus,et ma lähen kohtu viimase sõiduga,kuna sõite oli ajaga liiga palju all.
Politsei tahtis mulle aresti,mina rahatrahvi.Kui anti valida kas 2 ööpäeva aresti või 15 000.- trahvi valisin trahvi.Oi kuidas minu nägu oli pärast naerul ja politsei oma väga nukker :evil:

Ütlen ausalt,et kui mul lube ei olnud,sõitsin ma korralikult,ei ületand kiirust,turvavöö peal jne,nüüd aga kui load käes ja jumala savi.

_________________
oopc ütles:Streetracerile oleks load nagu kõrghariduspaber ehk.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 21.02.2009 15:27 
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.09.2005 17:55
Postitusi: 919
Asukoht: Miami, FL
jeff01 kirjutas:
suvel õnnestus ringteel driftides tähelepanu endale tõmmata ja küsiti: "Kas sa paremat võimalust ei leia enda ära tapmiseks"

Veidi enne või peale seda õnnestus pärnusse kiirendusele sõites võistlusautoga vahele jääda Riia mnt-l ja kõnetati mind kui Isand Järv´e oma autosse...."Vaatan, et kuulus mees oled isand Järv...nimekiri pikem kui keskmisel kihutajal" Vahepealset teksti ei mäleta aga uuriti šhansside kohta kiirendusel ja kui kurtsin et sörgin niisama sabas siis anti mulle Esikoht Riia mnt. kiirenduse eest ja sain tasulisele diplomile ise alla kah kirjutada.



Õnneks pole mitte ykski Järv suu peale kukkunud :D :D

_________________
www.soolobuss.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 21.02.2009 19:09 

Liitunud: 17.04.2008 23:03
Postitusi: 1517
Asukoht: Tallinn
Mani kirjutas:
Blacky kirjutas:
Kunagi sõbraga läksime võru tee peale harjutama võrridega. siis niisama peksime segast, ja sõber lükkas nagu võrriga mind, siis korraga mingi punane sierra tuli vast. pidurdas blokkkki, tagurdas natukene, uks lahti " TÜRA, tuled põlema". Mendikostüüüüüüm oli seeelljas. ja teine aasta. TÄPSELT sama koha peal pmst 50m edasi. sõber läks just tagarattal mäest ülesse. siis to sierra tuli alla algul, keeras otsa ümber, pani järgi sõbrale. ja siis oli midagi mölisend seal ja pani minema jälle.


Kui sa mõtled seda punast universaal sierrat siis to tüüp oli jah siin tartu kandis täiesti närvihaige ja aint vehkis oma märgiga.

Kunagi kiviajal,kui ma veel mingi 16-17 aastane oli jämmisime linnapeal ringi,sõber roolis ja uhke värk.Politsei pidas kinni ja ma samalajal küsisin Sõbralt,et õu,ega sul midagi pole millega ma õlut avada saan,sellepeale pani politsei pea aknast sisse ja ütles mulle,et Noormees,kas te olete loll,õlut avataks turvavöö otsaga :D

Mingi 2008 algus(võibolla 2007 lõpp)Kui politsei sa enda uhked esimesed sinised Skodad,jäin ma juhiloata vahele.Politsei uuris puuris seal ja küsis,millega tegelen,mina vastu et niisama.Teen mis saan jne,sellepeale kohe uuris mis mul enda nimel,2xe39 cabrio ja muud ninni nänni.Konstaabel kohe jumala pöördes,et hästi elame,tööl ei käi,koolis ka mitte jne...
Kuna ta peedistas mind suht jõhkralt hakkasin ise ka lolli mängima,kui oli vaja siis bemmi dokke välja otsida,ajasin suht tahtlikult sassi need corvette omadega :devil Sellepeale ment oli ikka jumala paanikas,Rääkis kui hästi elan ja tema ikka pere inimene ja rott,siis ma ütlesin sellepeale,et see on iga inimese enda valik.Et mul naist ja last pole ja kogu raha suunan nii nagu ise tahan,siis lõpus hakkas tal isegi endast kahju.

Läks siis kuu mööda ja selgus,et ma lähen kohtu viimase sõiduga,kuna sõite oli ajaga liiga palju all.
Politsei tahtis mulle aresti,mina rahatrahvi.Kui anti valida kas 2 ööpäeva aresti või 15 000.- trahvi valisin trahvi.Oi kuidas minu nägu oli pärast naerul ja politsei oma väga nukker :evil:

Ütlen ausalt,et kui mul lube ei olnud,sõitsin ma korralikult,ei ületand kiirust,turvavöö peal jne,nüüd aga kui load käes ja jumala savi.



E39 cabrio :? Ajad sassi midagi äkki.

_________________
Chuck Norris hommikul ärkab, ringutab, läheb kööki, teeb külmkapi ukse lahti, vaatab sisse ja ütleb: "Sült, ära värise, ma tulin ainult piima võtma".


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 21.02.2009 19:19 

Liitunud: 21.11.2006 20:15
Postitusi: 266
Asukoht: Tartu
-Marta Focker- kirjutas:
Mani kirjutas:
Blacky kirjutas:
Kunagi sõbraga läksime võru tee peale harjutama võrridega. siis niisama peksime segast, ja sõber lükkas nagu võrriga mind, siis korraga mingi punane sierra tuli vast. pidurdas blokkkki, tagurdas natukene, uks lahti " TÜRA, tuled põlema". Mendikostüüüüüüm oli seeelljas. ja teine aasta. TÄPSELT sama koha peal pmst 50m edasi. sõber läks just tagarattal mäest ülesse. siis to sierra tuli alla algul, keeras otsa ümber, pani järgi sõbrale. ja siis oli midagi mölisend seal ja pani minema jälle.


Kui sa mõtled seda punast universaal sierrat siis to tüüp oli jah siin tartu kandis täiesti närvihaige ja aint vehkis oma märgiga.

Kunagi kiviajal,kui ma veel mingi 16-17 aastane oli jämmisime linnapeal ringi,sõber roolis ja uhke värk.Politsei pidas kinni ja ma samalajal küsisin Sõbralt,et õu,ega sul midagi pole millega ma õlut avada saan,sellepeale pani politsei pea aknast sisse ja ütles mulle,et Noormees,kas te olete loll,õlut avataks turvavöö otsaga :D

Mingi 2008 algus(võibolla 2007 lõpp)Kui politsei sa enda uhked esimesed sinised Skodad,jäin ma juhiloata vahele.Politsei uuris puuris seal ja küsis,millega tegelen,mina vastu et niisama.Teen mis saan jne,sellepeale kohe uuris mis mul enda nimel,2xe39 cabrio ja muud ninni nänni.Konstaabel kohe jumala pöördes,et hästi elame,tööl ei käi,koolis ka mitte jne...
Kuna ta peedistas mind suht jõhkralt hakkasin ise ka lolli mängima,kui oli vaja siis bemmi dokke välja otsida,ajasin suht tahtlikult sassi need corvette omadega :devil Sellepeale ment oli ikka jumala paanikas,Rääkis kui hästi elan ja tema ikka pere inimene ja rott,siis ma ütlesin sellepeale,et see on iga inimese enda valik.Et mul naist ja last pole ja kogu raha suunan nii nagu ise tahan,siis lõpus hakkas tal isegi endast kahju.

Läks siis kuu mööda ja selgus,et ma lähen kohtu viimase sõiduga,kuna sõite oli ajaga liiga palju all.
Politsei tahtis mulle aresti,mina rahatrahvi.Kui anti valida kas 2 ööpäeva aresti või 15 000.- trahvi valisin trahvi.Oi kuidas minu nägu oli pärast naerul ja politsei oma väga nukker :evil:

Ütlen ausalt,et kui mul lube ei olnud,sõitsin ma korralikult,ei ületand kiirust,turvavöö peal jne,nüüd aga kui load käes ja jumala savi.



E39 cabrio :? Ajad sassi midagi äkki.


Ma arvan , et selle e39 ja cabrio vahele käis üks pisike KOMA :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 21.02.2009 21:36 

Liitunud: 17.04.2008 23:03
Postitusi: 1517
Asukoht: Tallinn
koma siis vales kohas ära jäänud.Ise arvasin,et äkki 3-seeriaga segi aetud,et E46 siis äkki.

_________________
Chuck Norris hommikul ärkab, ringutab, läheb kööki, teeb külmkapi ukse lahti, vaatab sisse ja ütleb: "Sült, ära värise, ma tulin ainult piima võtma".


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 22.02.2009 00:01 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.02.2008 12:31
Postitusi: 526
Asukoht: uugametsa
See teena tõestab väga ehedalt, et need politsei üle virisejad on ju ise põlised rikkujad, ise olete omale jama kaela toonud.
Küll lasete ketsi, küll ületate kiirust ja mis iganes veel.
Samas loen siit välja, et enamikel juhtudel on politsei väga mõistev olnud ja rikkumiste eest mitte midagi teinud, vaid nalja visanud või ainult natuke trahvi teinud, ei saa ma aru, miks te politseid vihkate?
Pigem, peaksite politseid armastama, ta ju nii leebelt teid kohelnud.

Räägin siis ühe oma loo ka, pole kõige mõnusam, aga tegelt arusaadav, miks politseinikud nii käitusid.
Sõitsin ringi oma autoga, esmaspäeva öösel mööda väikelinna. Olin ringteel, nägin politsei bussi, see peatus ootas lasi mu mööda, sõitis järgi mul kuni mu kodukoha lähedale, siis keeras ära, ma ka keerasin, kuid tulin teisteed pidi tagasi ja nägin, et politsei oli mul sabas sõitnud ja läks linna poole tagasi.
Siis, läksin tanklasse ostsin pirni numbritule jaoks, vahetasin ära, tulin tanklast ära, keerasin suuremale linnateele, sama politsei buss sabas, lõpuks pidas mu kinni.

Küsis mult dokumente, läks bussi passis seal tükk aega nendega, siis tuli tagasi taskulamp käes, uuris mul auto tagaistet sellega, siis küsis mu käest, et mis ma siin sõidan ringi, juba mitmendat korda näevad mind.
Ma siis ütlesin, et ei jäänud magama, ment siis ütles "ja siis sõitsite siin ringi".
Mõtles siis natuke aega ja ütles, "nojah ka võimalus".
see juhtus kella 3-4 vahel öösel.

Tegelikult saan ma neist ka aru, tööpäeva öösiti just väga ei tsillita ringi ja eks nad teavad ju ka, et igasugu vargad niimoodi otsivad mida varastada ja lihtsalt kontrollivad, seega ma ei pahanda, nad tegid oma tööd.

Minagi leian, et kui sa ise politseid ei õrrita ega ei torgi, ei tee nad sulle midagi, minulgi peamiselt väga positiivsed kogemused nendega.
Loomulikult on ka nemad inimesed ja teevad vigu ja on halbu politseinikke, aga samamoodi on ju häid liiklejaid ja halbu liiklejaid, kuid eks politsei peab vähe ideaalsem olema küll, aga paraku kõik pole.


Mul teine juhtum veel, kui sõitsin 70 alas 97, 500m oli seda ala veel, pidas siis ment mu kinni, ütles mulle mu kiiruse. Ma üritasin muidugi viisakalt käituda, aga kukkus kehvasti välja ütlesin "ja siis", midagi rääkis veel siis tülesin "jama lugu siis".
Ma ei tea, kas ta ei kuulnud neid asju või, igatahes lasi mu minema, vahtis veel auto tagaotsa millegipärast, sõitsin tol hetkel siis diisel sierraga.
Üldse olen märganud ,et näiteks Sierraga sõites nad eriti ei tüüta.

_________________
http://www.hot.ee/liikluspart


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 22.02.2009 04:01 

Liitunud: 17.04.2008 23:03
Postitusi: 1517
Asukoht: Tallinn
Tsiteeri:
Küsis mult dokumente, läks bussi passis seal tükk aega nendega, siis tuli tagasi taskulamp käes, uuris mul auto tagaistet sellega, siis küsis mu käest, et mis ma siin sõidan ringi, juba mitmendat korda näevad mind.
Ma siis ütlesin, et ei jäänud magama, ment siis ütles "ja siis sõitsite siin ringi".
Mõtles siis natuke aega ja ütles, "nojah ka võimalus".
see juhtus kella 3-4 vahel öösel.


uugametsa,anna nüüd täpselt teada,mis sa öelda tahtsid.

_________________
Chuck Norris hommikul ärkab, ringutab, läheb kööki, teeb külmkapi ukse lahti, vaatab sisse ja ütleb: "Sült, ära värise, ma tulin ainult piima võtma".


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 22.02.2009 10:05 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.01.2009 16:55
Postitusi: 2200
Asukoht: Tartu
INTC555 õigus,koma jäi vahelt ära :angry
Tegelt osad autod on lihtsalt minu nimel,kuigi reaalselt mulle ei kuulu :D

_________________
oopc ütles:Streetracerile oleks load nagu kõrghariduspaber ehk.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 22.02.2009 10:13 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.07.2005 18:14
Postitusi: 1082
Asukoht: Tallinn
Hiljutine juhtum.
Sõidab naisterahvas töölt-koju. Tallinnast välja, peatab politsei. "dokumendid? tulekustuti?" olemas astub autost välja, avab pagassi-palun kustuti siin. Selge" palun meie autosse-teeme 3K trahvi-helkuri puudumise eest" :angry

_________________
http://www.preemium.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 22.02.2009 10:19 
Kasutaja avatar

Liitunud: 23.12.2008 20:00
Postitusi: 138
BLACK-CIVIC kirjutas:
Hiljutine juhtum.
Sõidab naisterahvas töölt-koju. Tallinnast välja, peatab politsei. "dokumendid? tulekustuti?" olemas astub autost välja, avab pagassi-palun kustuti siin. Selge" palun meie autosse-teeme 3K trahvi-helkuri puudumise eest" :angry

oma naisterahvas või kuulsid kuskilt :bs


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 2055 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 137  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7