Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 16.05.2024 15:14

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 48 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Millist kodukino osta
PostitusPostitatud: 25.05.2015 18:05 
Kasutaja avatar

Liitunud: 17.03.2006 11:19
Postitusi: 1292
Asukoht: Harjumaa
Tanel kirjutas:
Neid eltaxi kõlareid oleksin isegi pakkunud. Ilmselt nende raha eest paremat ei saa
Ühtlasi kamraadil on tangenti riiulikõlarid. Audiocity pakkus neid mingi aeg...

http://www.audiocity.eu/2170-2145 Mingid sellised, mängisid nagu noored jumalad.
Tal muidugi oli korralik pioneeri ressu ka ja volli polnud vaja eriti näppida, et tuba oleks ilusat helipilti täis.

Enda plaan on osta mingid odavama otsa stuudio aktiiv monitorid-5" teeb lärmi küll ja kuna nood vähemalt teoreetiliselt peaks kõlbama stuudiosse-siis kindlasti mängivad nad puhtamalt ja sirgemalt kui
nood kodukino ikebaanad või soundbarid sama raha eest. Ise valisin Grundigi 40" tabloo ainult sellejärgi et sel saab kõrvaklapi väljundit puldist juhtida.
Vaatan mingeid säänseid: http://www.thomann.de/de/fluid_audio_c5w.htm
See on minumeelest BS et hea ja võimsa tehnikaga ei ole võimalik naabreid häirimata muusikat kuulata. Samahästi võiks väita et S600ga on pmtslt võimatu ilma burnoudita kohalt võtta. :bs

_________________
quote oopc /naljakas ka neid videoid näha kus mingi aeg tuntakse eest sõites end nagu mingis kosmose laevas kuid muis politsei auto kaamerast näeb välja nagu ajast räsitud silo käru kus lugematu hulk hingavaid organisme sees./


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Millist kodukino osta
PostitusPostitatud: 25.05.2015 19:15 
C4V6
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.02.2008 13:40
Postitusi: 4195
Asukoht: Kalsarikännit
Jah aga S600 läheb rahulikult kohalt ära täpselt samade omadustega mis S320 :D

Muidugi jaa nad mängivad vaikselt ka aga minu praktika näitab, et elu läheb käima siis kui bass muutub justnimelt naabri mitte sinu jaoks häirivaks. Endal tundub toas tegelt kõik OK aga bass kõmiseb läbi paneelika põranda vaata, et paremini kui tuppa.

Aga see on ainult minu arvamus

_________________
Jerry lee Lewis was the devil
www.HLautoosad.ee HL'i Facebooki leht tanel@Hlautoosad.ee 53 039 002 E-R 09:00-17:30


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Millist kodukino osta
PostitusPostitatud: 18.06.2015 09:37 

Liitunud: 03.10.2013 11:59
Postitusi: 204
Kuna tegin teema siis,annan teada mida oskasin 500 euri eest valida.

http://www.euronics.ee/t/57502/hifi-kom ... n/spark151
http://www.euronics.ee/t/49049/hifi-kom ... /yst-sw030
Mina olen rahul,puhas heli ja väga hea on filmi ja muusikat kuulata.Elu tuppa,kortermajja väga mõistlik.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Millist kodukino osta
PostitusPostitatud: 18.06.2015 10:10 
C4V6
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.02.2008 13:40
Postitusi: 4195
Asukoht: Kalsarikännit
Ma ei tea kas tänaseks on midagi muutunud aga need yamu supparid ei kestnud vanasti.
Heli oli neil taevalik aga sõber võttis kunagi 14k eest selle kõige turskema ja isegi see hakkas üsna ruttu plärisema. toona uurisin, siis oli väga paljudel see jama.

_________________
Jerry lee Lewis was the devil
www.HLautoosad.ee HL'i Facebooki leht tanel@Hlautoosad.ee 53 039 002 E-R 09:00-17:30


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Millist kodukino osta
PostitusPostitatud: 18.06.2015 11:20 
Kasutaja avatar

Liitunud: 15.04.2015 14:44
Postitusi: 227
Õnnestus ka yamaha supparit omada, peale 4 tunnist ~ kasutust õnnestus õnneks maha müüa. Mul oli muidugi mingi 8" tolline mudel.

_________________
Arvutite remont, graafiline disain, videovalve.
http://www.datawire.ee FB: Datawire OÜ


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Millist kodukino osta
PostitusPostitatud: 18.06.2015 12:04 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.08.2005 16:20
Postitusi: 1256
Asukoht: Tallinn
Mul ka see 8" ja ei mängi põrandakõlaritest üle,ainult diivani seljatoest on tunda kui suppar sees.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Millist kodukino osta
PostitusPostitatud: 18.06.2015 16:25 

Liitunud: 03.10.2013 11:59
Postitusi: 204
Eks saab näha kaua kestab see yamaha subar.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Millist kodukino osta
PostitusPostitatud: 19.06.2015 22:43 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.10.2007 19:04
Postitusi: 436
Isa sw515-l vahetati garantii korras valjukas ära. Piina ei saanud, lihtsalt läks puruks.
Yamaha woofreid on paberil raske osta, nende numbrid on ikka väga optimistlikud. Nt nende mõne aja tagune tippmudel sw1500 - 1000 watti ja mängib 16Hz-ni. Aga toide on 250W ja -3dB on juba kuskil 25Hz juures.
Ise julgen soovitada XTZ toodangut. Hind on võrreldes nt SVS-iga soodsam ja heli poolest alla ei jää. Korpuse poolest pigem on parem - ilus viimistlus (piano black või matt must/valge vs puitimitatsioon) ja tolline MDF, mu pisike 10" on 26kg. Bang for buck meie elektroonikapoodides saadavaga ei ole eriti võrreldav. Müüb Fyndbörsen.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Millist kodukino osta
PostitusPostitatud: 19.06.2015 23:29 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.02.2006 22:09
Postitusi: 41
Asukoht: Paikuse/ Põhja-Norra
Jätkan teemat

Täna suri Yamaha resiiver ära, lihtsalt ei võta enam voolu järgi, hommikul toimis, lõunal enam mitte. Nüüd sama valiku ees, mis teemaalgataja, aga ei looda saada kogu setti 500 eest.
Hetkel kodus Yamaha komplekt, ja siiani on see käinud väga hästi (6a), ja heli on hea, ma igatahes olen rahul, isegi supakas on toiminud kogu see aeg ja ei plärise ikka veel. Kui ostsin, siis valisin asju ühekaupa, mitte ei võtnud poest valmis komplekti ja maksis päris haigelt. Seega ma ei saa öelda, et Yamu si** on, võib-olla odavama otsa asjad ei toimi?
Nüüd valikus Yamaha, Harman Kardon ja Onkyo. Kuulasin ka Sony- kuidagi tehislik ja metalne heli- ei meeldi. Yamaha on end hästi õigustanud (vähemalt mul), aga on kellelgi kogemusti Ham K või Onkyo-ga. On tõesti vahe mäekõrgune? Ma nii hull helipe*e ei ole, aga kui si** heli on, siis ajab muusikat kuulates või filmi vaadates närvi küll, eriti kui praegu peab läbi ajama tv kõlaritega :D

_________________
XC60 Polestar / SkiDoo Summit


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Millist kodukino osta
PostitusPostitatud: 20.06.2015 01:05 
Kasutaja avatar

Liitunud: 20.08.2005 16:20
Postitusi: 1256
Asukoht: Tallinn
Harmani mingi vanem ress mul on(avr 230) juba mõni aastake,toimib väga hästi ja anomaaliaid pole esinenud.
Kui digiboks läbi ressi vedada on elioni pilt ka talutavam..
Ekvalaiser on puudulik(ainult bass ja treble)...Võibolla ressidel rohkem polegi.
Heli on puhas ja mahlane.
Disain võrreldes teiste samas hinnaklassis olevatega silmale ilusam(siis kui ma ostsin).


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Millist kodukino osta
PostitusPostitatud: 13.07.2015 13:01 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.05.2013 12:24
Postitusi: 460
Esimene Eestis, ametliku otsa pealt
Pilt
Taha läheb Jamo E 7 5.1 komplekt. Kõllid tunduvad pasad olevat, nii palju kui stereona sai mängitatud, aga 350€ ei olegi imesid loota. Nüüd saab testima hakata kui kunagi kaablid veetud saavad. 8)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Millist kodukino osta
PostitusPostitatud: 13.07.2015 22:29 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.04.2008 00:43
Postitusi: 3632
Onkyo-l on DTS kiibi probleemid.
Alustuseks natuke lugemist siit: http://www.hometheaterforum.com/topic/2 ... ease-read/


Mul oli eelnevalt 5.1 seades ja no oli. Aastatega hakkas hing midagi muud ihaldama. Sai siis suured põhikõlarid ostetud ja väiksed taha surround-iks viidud. Nüüd siis 7.1, see muutis ikka väga väga palju. Filmid pakuvad tunduvalt rohkem elamust, ka naabritele :D
Soovitan seda lahendust, muretse kaks suurt kõlarit lisaks, mille saad ette panna. Esimesed kaks väikest lähevad taha surround kõlariteks.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Millist kodukino osta
PostitusPostitatud: 14.07.2015 12:39 
Kasutaja avatar

Liitunud: 19.05.2013 12:24
Postitusi: 460
MDB kirjutas:
Onkyo-l on DTS kiibi probleemid.
Alustuseks natuke lugemist siit: http://www.hometheaterforum.com/topic/2 ... ease-read/

Arvad, et 7 aastaga pole seda probleemi endiselt lahendatud?
7 kõlli võimalus on olemas, mul on Focali Chorus 706-ed ka olemas. Need muidugi mängivad minu Jamodest paremini.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Millist kodukino osta
PostitusPostitatud: 14.07.2015 13:02 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.04.2008 00:43
Postitusi: 3632
kelu kirjutas:
MDB kirjutas:
Onkyo-l on DTS kiibi probleemid.
Alustuseks natuke lugemist siit: http://www.hometheaterforum.com/topic/2 ... ease-read/

Arvad, et 7 aastaga pole seda probleemi endiselt lahendatud?
7 kõlli võimalus on olemas, mul on Focali Chorus 706-ed ka olemas. Need muidugi mängivad minu Jamodest paremini.

Õige jah,ma nüüd alles vaatasin seda kuupäeva. Google näitas, et postitus sellel aastal tehtud.

Ma arvan, et põhikõlaritega ei olegi väga oluline, kui head teised kõlarid on. Mul on Canton-id ees ja ülejäänud on Sony 5.1 komplekt. Sama suured kui need Jamod. Tagumised põrandakõlarid küll suuremad, kuid ega sealt suurt heli ka tule.
Eelnevalt 5.1 peal tuli kogu heli nagu eest, kaks tagumist vaikselt mängisid ja ei olnud kuidagi rahul sellega. 7.1 andis ikka väga väga palju juurde, tõi heliefektid diivanile, sõltumata sellest kas film on 5.1 või 7.1 heliga.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Millist kodukino osta
PostitusPostitatud: 14.07.2015 22:09 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.11.2003 00:37
Postitusi: 50
Asukoht: tallinn
kelu kirjutas:
Esimene Eestis, ametliku otsa pealt
ankjo]
Taha läheb Jamo E 7 5.1 komplekt. Kõllid tunduvad pasad olevat, nii palju kui stereona sai mängitatud, aga 350€ ei olegi imesid loota. Nüüd saab testima hakata kui kunagi kaablid veetud saavad. 8)


Mulle see teema meeldib.Mind ajas mõni aasta tagasi see teema samamoodi kihevile.
Sai proovitud päris mitut erinevat kõlarit ja resiivrit(kahjuks mitte ühtegi korralikku stereo võimendit,aga küll jõuab)
Hetkel ress keluga ühte marki
Pilt
võrdlema ei hakka millegi muuga,aga olen rahul(proovitud nii Yamu ,kui ka Denonit ja Harmanit)
Kesk kõlar paistab ka pildilt,sai ostetud ,kuna eelnevalt olid põranda kõlariteks mitmeid Audese kõlareid.Tundus,et ovõiks nagu syncis olla
Pilt
Ja põranda junnideks on hetkel sellised
Pilt
RTI A7 siis.
Järgmine nädal tuleb sõber oma vanakooli NAD-ga külla mängiks äkki sisse ka lõpuks :)
Aga see selleks.
Kõik taandub siiski lõpeks hoopis ruumile.
Ilmselt enamikele korteris resideeruvatele inimestele piisab täiesti nendest Taneli toodud derivaatidest.
Enamus floorstanding kõlaritest lihtsalt ei mängi end välja.Kas siis ruumi või naabrite pärast.
Minul käis Polki maaletooja kodus ja pani kõlarid paikka.
Abikaasa tuli koju ja ajas paigast ära :D imelik küll miks.
Pidi toas ringi hakkama käima :)
Ma vahest ikka sikutan tagasi ja püüan siis nautida.
Mina olen järjest läinud aina väiksemate kõlarite peale.
Esimeseks katsetuseks olid Maestro 155-d ,mis olid ilmselge overkill :kill jne
Aga,ma ei ole siiani leidnud tagakõlareid,mis sobiks mulle ja ka korteriplaneeringuga nii,et ma ei peaks hakkama remonti tegema.

_________________
Terves kehas terve liiter!


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 48 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 70 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7