Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 22.05.2024 12:38

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 2055 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 137  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 17.02.2009 19:33 
Kasutaja avatar

Liitunud: 09.02.2009 19:44
Postitusi: 181
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Mul oli kah veel ükskord üks õudne olukord.Nimelt mul oli vana lada 2106,, hull tuuning.. bussy magnet noh,kapoti sees fleks klaas... mootorit kõike oli näha... suured sildid peal,,,lõppu lisan lingi kus pilte... igatahes sai siis linnamäelt jalukse mindud jooma ja ,, lube midagi polnud ja olin 15... jõime siis ja .. üks vebnelane mingi vana tuttav tuli sinna oma ford escordiga... räägib sisi et no davai no paneme joonele no paneme joonele... ma siis kõhklesin korraks aga siis mõtlesin et sitta kah et davai.Sõitsime siis maanteele ja läks kiirenduseks... just ühtede vanurite majajuurest läks ralli käima... ühesõnaga voova sai lutti ja pani koju minema aga vanurid kutsusid politsei... sai siis auto kohalikku vanasse angaari lükatud kus tohutult sured liug uksed olid jne ... ja ise heinaküüni läksime edasi jooma.kuna angaar suht kaugel oli siis mõtlsime et läheme läbi sigala ... et saba otse heinalasse... hakkasiem siis astuma ja kuskil sigala keskel järsku vaatan taskulambiga et keegi seisab mu ees,, nimelt rinnal li POLITSEI... karjusin mendid mendid ... kõik jooksid... ma isis jooksin kah aga õues jäin seisma ... mõtlesin et pesse kah et kahju autost... jäin siis seisma ja mendid tulid suure hooga jooksid pikali
P:Nii kui su sõbrad 5 min jooksul võsast välja ei tule isis keeran perse sulle(räige)Hakka aga karjuma ja hüüdma.
M: karjun karjun kedagi ei tule,passin oi vana vi** nüüd küll pers**
P:täna saad vist kukeks ära vmis?
M:jajah seda veel vaatame,siis hakkasid vennad välja roomama ... kõige naljakam oli et kõik kukkusid tlefon idyspley katki:D kokku oli 7 meid seal sigala otsas,, ühed veel jõid küünis... minul jei ainukesena telefon terveks ja nendel kes küünis olid.
P: miks ära jooksite
Meie:kartsime ja ehmatasime
P:kiirendusest teate midagi mis siin toimus?
Meie: jaah mingid masinad siis kimasid jah võidu...
P:mis teie nimed on ......................................................Pani kirja...
puhuma ei pandud kedagi ja kõik oli ok ja hakkasid ära minema.
Järsku tuli üks paks ment välja sealt laudast,käis tuulamas seda maja seal...
P:oot poisid poisid ja mu paarilised... mul üks üllatus teile... kõndisime siis angaari usteni ja siis mendid ksisid ,, no se uks kah lahti käib? me siis ütlesime et jaa... P: no lükake lahti... lükkasime lahti ja siis mendid ütlesid.. oii mis üllatus..
P:kelel auto on? ...
:M mm hmm MINU:(
P: kuidas se auto siia sai?
M: noh sõites tulin üle põldude
P:sina kiirendasidki jah?
M: noh jah...
P:miks sul sellien auto on?
M: noh põldude peal kimamiseks.. tegelt enamus aja 24/7 oli suurel maanteel se auto..
P: mis siin ikka.. jätan teid rahule... aga kui veel seda masinat näen siis jääd ilma,ja ära viid treilerill...
aa jutu vahele ei viidsi kirjutama hakata ... kui veel autot mendid uurisid siis üks küsis et mootorit tunned? ma ütlesin et jaa... no ok te kapott lahti... ma sis tegin lahti ja ment ütles et nh võta jagaja kaan maha,, võtsin maha, ment : nüdü viska se vastu seina lõhki.mina: viskasin lõhki... ja isis lasidki ära.. läksid õigemini ise minema.. ja ütlesid et treila peal viid minema.. aga jah kui ära olid läinud siis ma panin jalgrattaga vutt vutt linnamäele se 5 km v mis ta oli :D tõin kodust uue jagaja ja panin jalukse tagasi, uus jagaja peale ja koju tagasi :auto se oli üks jubedamaid õhtuid,, ehmatas ikka ära kl oma ähvardustega et oo keeran per** :uhoh Kõik kah ikka täiemõistuse juures pole.

http://www.carrating.org/car.php?16753


Viimati muutis fheisis, 17.02.2009 20:40, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 17.02.2009 23:51 
Kasutaja avatar

Liitunud: 04.08.2006 18:58
Postitusi: 76
Asukoht: Tallinn/Helsinki
Kord sõitsin kesköö paiku õismäe kandis. Ühe ringtee ääres oli politsei passimas. Sõitsin autoga rahulikult mööda ühele sünnipäevale. Natukene suitsetanud, natukene joonud, sõitsin umbes kolme tunni pärast paari sõbraga tagasi. Suurt joovet kindlasti polnud, kuna ei joonud palju. Sama ringtee ääres oli ikka veel see sama politsei. Sõitsin mööda, tuli järele. Pidas siis kinni.
Küsis miks kinni pidas. Ütlesin et ei tea. Seega ütles ta mulle, et mu autol pole ülevaatust. Küsis juhilube ja auto dokumente. Dokumente polnud kaasas, load olid. Politsei ütles et '' oh sind küll, tule meie autosse''

Läksin siis autosse. Puhuma ei pandud ega midagi. Küsiti et mille eest ma aasta alguses 2400 trahvi sain. Ütlesin et kiiruse ületamine, vastasid et jah..õige tervelt 26km+. Siis küsisid et mille eest 600. Kohe ei tulnud meelde, ütlesid et parkisid valesti.

Siis küsiti et millega tegeled. Ütlesin et käin soomes koolis ja tööl kah. Küsis et mis ametit õpid. Ütlesin et gümnaasiumis olen ja kohe lõpetan. Lähen edasi kaubanduse ala õppima kui veab. Siis küsis et mis tööd ma teen. Ütlesin et kokk olen. Siis küsis naerdes et '' ehk siis raha on koguaeg taskus ja söök nina ees jah?'' ütlesin et mitte päris, aga võib öelda jah.

Andis siis paberi kätte, märkis mind töötuks ja andis ülevaatuse ja dokumentide puudumise eest 600 krooni trahvi. Siis palus selgitust kirjutada. Jäin mõtlema kuidas alustada. Hakkas naerma et kas unustasin oma emakeele ära. Ütlesin et'' ei unustanud, vaid mõtlen kuidas alustada. Sobib see kui ma kirjutan lihtsalt, et sõitsin autoga millel polnud ülevaatust?''
Siis läks politseinik paanikasse et '' ei ei, ära jumala eest üles tunnista, et sa teadlik sellest olid. Kirjuta et elad soomes bla-bla-bla , ununes ülevaatusel käia jne.'' Ehk siis tüüp oli eriti mugav.

Kolme kuu pärast pidas uuesti politseinik kinni.(polnud nimelt ikka veel ülevaatust teha saanud, kuid järgmine päev olin just minemas ülevaatusele. Oli vaja mõnel uuel osal ainult järel käia.)
Politseinik oli selline venelasest noorem meesterahvas. Küsis miks kinni pidas mind. Ütlesin et ei tea. Vastas naerdes et '' oi oi oi, väääääääga kahju'' ja tegi 900 krooni trahvi.( seekord olid kõik dokumendid kaasas ja nüüd on õnneks ülevaatus kah olemas :) )

_________________
AR 156 v6 Distinctive 98* --> BMW 635CSI 86* --> BMW 750IL 92


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 18.02.2009 02:03 
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.02.2008 13:38
Postitusi: 552
Asukoht: FiNlAnDiA/LäÄnEeMaA
Kui esimese trahvi sain ca 3a tgsi lubadeta s6idu eest,senikaua kui mulle protokolli tehti t6mbasin suitsu rahvaga väljas :D
P: kas oled joonud kah?
M: ei aga kohe kindlasti hakkan :D
P: miks siis?
M: närvid läbi :D
P:kuidas sul närvid läbi said said ju alles paar päeva tgsi 18 :D
M: sellest närvid läbi et selle trahvi raha oleks maha joond pigem :D
P: nohh saab ka nii,aga vähemalt kasutasid otstarvekalt seda raha nüüd :smokin

Kuna pollad olid väga normaalsed siis tegid kiirmenetluse ja sain ca 4k mis järgmine päev kohe ära maksin ja auto politsei parklast jälle ära tõin :)

_________________
+372 56 71 8 222
http://www.estfordclub.pri.ee/index.php ... 8dcd785f89


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 18.02.2009 12:16 

Liitunud: 28.11.2005 22:50
Postitusi: 574
Asukoht: Tartumaa
tann19 kirjutas:
Mind lubati niikauaks pokri istuma panna,kui ytlen l6puks et mina olin roolis autol :D Loomulikult vaikisin ja t6mbasin senikaua neil taga istmel suitsu kui vaidlesime :beer


Et päris OT ei oleks, siis endal ka kohaliku konstaabliga selline juhtum:

P: Teie sõidudokumendid palun.
M: (andsin juhiload)
P: Nii, Simo, jah?
M: jah
P: palun tule autost välja. Mootor jäta käima
M: tulin. Kõndisime politseinikuga minu auto ette.
P: Mida ütleb LE valgustusseadmete kohta?
M: jah, udutuled põlevad mul, aga siin põldude vahel on pidevalt metsloomi. Mul ohutum sõite nende tuledega.
P: ja need rõngad? (on valged angelid ees)
Mina vaikisin.
P: nende eest võin sind kordus ÜV-le saata. Arvad, et oled lahe nendega ringi paarutades? (sõnasõnalt ütles)
M: Ei arva. Lihtsalt meeldivad need tuled. Nad ju valget värvi ja ei sega auto põhitulesi.
P: paned eraldi lüliti alla. Parklas seistes võivad põleda, liikluses ei või.
M: ok, panen.
P: et ma sind täna enam ei näeks.
M: istusin oma autosse. Politseinik tuli minu auto juurde, vaatas, et kas ma ikka turvavöö panin peale. Hakkan juba peaaegu ära sõitma.
M: sooviksin enda juhilube ka tagasi.
P: andis vaikides
M: head õhtut.



Üleüldiselt olen väga eeskujulik liikleja, kuid tume 3-ne BMW ja olengi nende silmis jube pätt.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 18.02.2009 12:38 
Kasutaja avatar

Liitunud: 31.08.2005 18:23
Postitusi: 772
Kunagi rullikaga siis oli paar juhtumit härrade mentidega.
1. Sõitsin peatänavalt enda kodutänavale ilma kiirust maha võtmata(50km/h), kodu juurde jõudes märkan, et disko käib peeglites, jäin siis seisma. Politsei tuli auto juurde ja kiskus kohe ukse lahti.
P: Kuhu te põgenete?
M: Kuskile ei põgene, koju sõidan.
P: Me sõidame teil juba tükk aega järel vilkuritega.
M: Ei märganud küll, et oleks sõitnud.
P: Miks te kihutate niimoodi?
M: Ma ei sõitnud üle 50.
P: Ok, seekord ei saa millegi eest trahvi teha aga kui järgmine kord linnapeal näen, siis teen kindlasti trahvi ära(mendi sõnad nii viisakad polnud muidugi.)

2. Seisime sõbraga kahe e30-ga statoili parklas kui äkki lendavad kolmest erisuunast mendiautod kohale ja piiravad meie autod sisse. Alguses küsivad dokumente ja uurivad hullult autosid.
M: Milles probleem on?
P: Meile teatati, et ühel bmw-l üks esituli ei põle.
Lõpuks tuli välja, et tõesti minu bmw-l esituli ei põlenud.
Ütlesid, et ma pirni ostaks statoilist, et enne minema ei lase.
Aga kas tõesti on vaja ühe esitule pärast sellist actionit :D ?

e30 aegadest neid lugusid palju tegelt.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 18.02.2009 12:49 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.03.2004 17:06
Postitusi: 8
Asukoht: Tallinn
Toimus see 2005 aastal Tartu mnt'l, mil sõitsin oma eelmise punast värvi Eclipsega.

Olid teetööd ja ma sõitsin ühe mersu sabas. Olin värske vahtralehtedega juht ja sõber ajas kõrvalistmel juttu ning ma neid kiirusepiiranguid väga sel hetkel ei jälginudki. Juhtuski nii, et seal oli 50'ne ala ja mul (ning mersuvennal ka) oli 78km/h sees.
Mõlemad autod peeti kinni.
Kõigepealt võeti käsile mersuvend ning 20 minuti pärast kutsuti mind politseiauto tahapingile istuma.

Esialgu tutvustati olukorda - ületasin kiirust +28 km/h, loeti moraali ja mainiti võimalikke karistusi.
Rikkumise võtsin omaks ja olin trahviks valmis, kuni tuli selline lause.

P: Endal sul selline püss istumise all ja suvi just algas. Ma usun, et sa ei tahaks eriti lubadest ilma jääda.........
Võid minna, kuid edaspidi järgi hoolega liiklusmärke.

Mina tänasin ja lahkusin autost, endal naeratus kõrvuni.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 18.02.2009 16:08 

Liitunud: 11.02.2008 01:52
Postitusi: 83
Asukoht: Tartu
sügisel olin audi coupega 2.8 kainekas teistele ja tartus oli öösel reid...mendid pidasid kuldvasika juures kinni küsisid dokumente ja siis üks mentidest ,et noh mis tiirutad vastu hommikut
m-ah niisama sõpsidele kainekas viimast ööd auto minu käes et müün maha
p-mix maha müüd siis
m-esivedu pole minu jaox
p-ahsoo hea mootor kah autol?
m-jah 2.8 liigub hästi
p-ja mis siis järgmisex ostad?
m- järgmisex bmw
p-no selge siis saad rohkem politseidega suhelda :D .. HEAD TEED
vot selliseid viisakaid ja normaalseid politseinike on kah kahjuks vähe :D kuigi aru ei saa mix just see bmw silma jäänd(ex selliste pärast nagu ükskord raportis näitas poistel polnd lube,alaealised ja sõitsid bmw-ega millega nad panid matsu ise süüdi ja lisax nii uhked ..näitasid oma tümmi autos jne...) sorry aga selliseid idioote võix vähem olla liikluses...

_________________
Autode õlivahetus,-õlid,-filtrid ja remonditööd Tartus Tähe 114 -Oilshop


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 18.02.2009 19:54 
Eliit
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.11.2007 02:34
Postitusi: 1118
Asukoht: Reissides läbi linna
Vabandan kohe ette ära, et mingist kogemusest ei kirjuta, kuid see pilt jäi silma ning sobib mõne mendi kohta hästi. :lol

Pilt

_________________
Aerodeck ; Jetta ; Civic ; 318IS


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 18.02.2009 22:21 
Moderator
Kasutaja avatar

Liitunud: 26.11.2003 14:27
Postitusi: 1289
Asukoht: Tallinn
-Rotu- kirjutas:
Tuli üks kord ülbete politseinikega veel meelde.
Novembris või detsembris, kui tuli see esimene suurem lumi maha, viisin tüdruku kooli ning kässariga keerasin ringi nagu masina. Siis mingi pika musta mantliga mees astus kooli trepi pealt maha ja tuli mu auto kõrvale ning koputas küljeaknale.
M: (avasin akna) Jah?
P: Ma olen KaitsePolitseist (tõmbas oma mendimärgi välja)
M: No?
P: Mis no?! Ma võin nii teha, et Sa mitte kunagi enam ei istu selle auto rooli!! Ma võin nii teha, et võetakse eluks ajaks load käest ära!!!!! (mees juba näost üleni punane)
M: (noogutan)
P: Kas on arusaadav?! Minu laps käib siin koolis ja mina ei soovi, et ta Su auto alla jääks!! KAS ON ARUSAADAV??!!
M: (noogutan)
P: Head päeva!
M: Teile ka. (sõber istus peale ja andsime lappi)

Mida nad endast õige arvavad?! :kill



Ei ole küll eriline moraalitseja,aga siinkohal võtaks küll sõna.Kuna olen ise järgmine aasta kooliealiseks saava põngerja isa siis ma ei leia küll midagi eriti lahedat selles,kui mingi tattnina,kes oma tibi kooli viib mu poja koolitrepil alla ajab.Teeme parem nii,et igast koolid,lasteaiad,haiglad jne asutused jätame nende toimimise ajal naiste ees eputamise nimekirjast välja.Kui on midagi mu postituse kohta isiklikku ütlemist siis paluks PS.

Teemasse ka.Linnalegend.Kutt sõidab oma bemmiga suht hea hooga mööda linna ringi ja nagu arvata on varsti disko taga.Arutavad siis erinevaid variante ja tundub nagu kõige mõistlikum on üldise hea olu nimel kutil oma kukrut veits kergendada otse härra mendi taskusse.
Selgub,aga karm tõsiasi,et rahakott on koju jäänud.Mõtlevad siis,mis nad mõtlevad,aga midagi mõistlikku pähe ei tule kellelgil.Lõpuks ärkab siis härra ment,et oo sul ju päris vinge makk autos.
Mõeldud tehtud.Kutt sõitis vaikuses,aga puhaste paberitega edasi ja härra ment sai endale uue maki :)

_________________
ÄRGE HAKAKE JÄLLE HALAMA !!!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 18.02.2009 22:28 
Eliit
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.11.2007 02:34
Postitusi: 1118
Asukoht: Reissides läbi linna
Alwayslate kirjutas:
Ei ole küll eriline moraalitseja,aga siinkohal võtaks küll sõna.Kuna olen ise järgmine aasta kooliealiseks saava põngerja isa siis ma ei leia küll midagi eriti lahedat selles,kui mingi tattnina,kes oma tibi kooli viib mu poja koolitrepil alla ajab.Teeme parem nii,et igast koolid,lasteaiad,haiglad jne asutused jätame nende toimimise ajal naiste ees eputamise nimekirjast välja.Kui on midagi mu postituse kohta isiklikku ütlemist siis paluks PS.


Kõik arusaadav, aga selgituseks - ma ei lase kunagi kässarit seal, kus inimesed lähedal on. See ment oligi üksi kooli ukse juures ning laps astus just uksest sisse. Meil kooli ees mingi parkimisplats vms. :beer

_________________
Aerodeck ; Jetta ; Civic ; 318IS


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 18.02.2009 22:51 

Liitunud: 01.09.2007 21:21
Postitusi: 334
Asukoht: Harju
2006 aastal oli mul ka kogemus Tln ARK juures kus sõitsin sugulaste juurde äsja ostetud AUDI A6 aga mille olime just enda nimele teind kuid polnud raha et ÜV teha ja Kindlustus ning siis pidasid mendid kinni ja kutsusid autosse protti tegema, mingi 600 vms sain.. ei mäleta täpselt kuid sama aegselt mendid uurisid ka mult et mis mootoriga Audi on ja kas 6 käiku jne.. see oli mul ka ainus positiivne kogemus politseiga selle aja jooksul kui olen autodega sõitnud!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 18.02.2009 23:00 
Kasutaja avatar

Liitunud: 09.10.2005 20:59
Postitusi: 83
Asukoht: Põltsamaa
Vennal oli mõni suvi tagasi huvitav seik. Sõitis linnas autoga ringi ja muusika lärmas üsna kõvasti. Üks hetk otsustas poodi minna ja ei saanud autost väljagi astuda kui miilits juba ukse juures.
P: Noh, kas kõvemaks ei lähegi?
V: Läheb ikka kui vaja :beer
P: Aga mis siis oleks saanud, kui ma oleks sulle linnas peatumis märguande andnud? Sa ei oleks seda ju tähele pannud!
V: Ega mul muusika kuulamisest silmanägemine ära ei kao, diskot näen peeglitest ikka ju.
P: Hea küll, ära ülbitse, järgmine kord teen trahvi ära selle eest!
V: Edu teile

_________________
Kõnnib Stirliz mööda tänavat. Näeb meest aiale soditud roppusi valge värviga üle võõpamas- MODERAATOR, mõtleb Stirliz


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 18.02.2009 23:36 
Kasutaja avatar

Liitunud: 24.11.2005 23:58
Postitusi: 835
Asukoht: Tallinn
Mis see Politsei asi on, kui kõvasti ma muusikat kuulan :?

_________________
http://siller.planet.ee


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 18.02.2009 23:37 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.12.2005 02:07
Postitusi: 6898
Asukoht: Jüri
Kui see välja kostab, siis ikka on küll tema asi ...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Politsei ütlemised jms.
PostitusPostitatud: 19.02.2009 00:48 
Kasutaja avatar

Liitunud: 04.01.2007 18:55
Postitusi: 189
Asukoht: Tartu
kj kirjutas:
Kui see välja kostab, siis ikka on küll tema asi ...


Ei ole, kui keegi sellepeale kaeband pole või see juhtum öösel aset ei leia.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 2055 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 137  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 71 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7