Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 13.05.2024 20:08

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 5201 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 321, 322, 323, 324, 325, 326, 327 ... 347  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 02.01.2017 12:52 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.01.2005 16:34
Postitusi: 6334
Aga 90% androidi kasutajaid ei kasuta never seda "avatust" ja modimisvõimalust ära vaid lepivad ikka karbitootega ning kõige juraga, mis tootja on sinna kaasa pannud. Samas HV foorumi mobla osa lugedes on näha, et pea kõik custom rom-id on mingi bugiga elik sa keerad oma toote lihtsalt veel rohkem tuksi kuna sa lihtsalt saad. Ma oma esimesele iphone-le, oli vist i3, tegin ka unlocki jms kui seda veel sai aga peale seda ei osanud ma kuidagi seda tehtut ära kasutada (asi minus muidugi), ei leidnud ma ühtegi vajalikku äppi nö mustalt turult, mida ei saanud App Storest vms.
Ma oma kaks aasta muretult toiminud iPhone 6 asemel võtsin nüüd i7, kuigi i7 on väike pettumus sest edasiminek peale vaadatas välja ei paista. Küll suurema mahuga kui mu 16gb i6 oli sest 16gb kippus 2 aastaga täis saama. Omades androide, vahetasin ma telefone pea iga poole aasta tagant, kuna üks või teine hakkas näkku panema (polnud muidugi tippmudelid) niiet arvestades rahalist kaotust olen ma juba iphone omades võidus :D

_________________
4WD igapäevasõiduks, FWD töötegemiseks, RWD pühapäevasõiduks


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 02.01.2017 13:48 
Kasutaja avatar

Liitunud: 26.09.2011 15:46
Postitusi: 1192
Nagu ma ka enda jutus mainisin, siis rääkisin vaid oma tutvusringkonnas silma hakanud eelistustele.

Samuti ütlesin, et mis mind kõige enam apple juures häirib on vabaduse piiramine. Kui firma sunnib sind igasuguseid asju alla laadima ning keelab sinu ja konkurendi telefoni omavahelise suhtlemise (bluetooth nt), kaotades seeläbi tegelikult ühe telefoni omadustest circa 50% ulatuses, on midagi ikka mäda. Üritavad oma monopoli luua vist. Enam ei saa juhtmega kõrvaklappegi kasutada ilma igasugu vaheadapteriteta. Samsung vist sama teed minemas kahjuks uue telefoniga.

Ma ei ütlegi et ta kehv telefon oleks. Sellise raha eest ei saaks massiliselt nii kehva asja müüa.
Ütlen vaid et oma tehnilise poole kohta on ta liiga kallis. Jah, ehk tõesti ios ei vaja nii võimast aparaati, kuid hinda selle arvelt võimsamate konkurentide omast kõrgemale kruttida? ei tea.

Arvutid samamoodi. 100% kindlalt saaksid 1500 eurises hinnaklassis oma ükskõik mis toimingute jaoks macbook prost etema isendi mõne teise tootja valikust. Ja ise kahtlen, et mõni 3d disaini programm jookseb õunal, millel pole videokaarti, paremini kui nt samas hinnaklassis kättesaadavatel arvutitel, millel on juba i7 ja 4gb videokaardid.

Ei laida konkreetselt toodet, vaid laidan firma poliitikat.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 02.01.2017 15:52 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.04.2007 00:55
Postitusi: 117
Asukoht: Tallinn
Tegemist on kasumi maksimeerimisega.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 03.01.2017 00:32 

Liitunud: 10.08.2011 18:11
Postitusi: 201
k3nny kirjutas:
ning keelab sinu ja konkurendi telefoni omavahelise suhtlemise (bluetooth nt), kaotades seeläbi tegelikult ühe telefoni omadustest circa 50% ulatuses, on midagi ikka mäda.


Krt no nii rumalat juttu pole juba väga ammu lugenud.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 03.01.2017 00:39 

Liitunud: 15.05.2016 22:30
Postitusi: 53
Kui igasugused oma "vabaduse piiramised" jms kahtlased teemad kõrvale jätta ja räägime telefonist endast, siis kokkuvõttes jõuame ikkagi sinna, et iPhone on töökindlam. Kuna enamik meist seda siiski osta ei jõua/raatsi (mina kaasa arvatud, seni veel), siis eks saab elu elatud ka Androidiga, aga see ei pea ju tähendama, et Androidi peab sunnitult kummardama ja kiitma.
Mõni Androidi mudel võib ju olla sama kallis või kallimgi kui iPhone, aga mida see "raud" loeb op.süsteem suudab ka selle kokku jooksutada. Nagu arvutitega, olgu arvuti kui hea tahes, näiteks XP all jäi pikalt töötades uimaseks ikka, esines restarte, BSOD-e jne.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 03.01.2017 01:43 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.08.2011 17:10
Postitusi: 1591
Kui ma nüüd oma tutvusringkonna peale mõtlen,siis lõpuks jõuavad kõik iphoneni.
Loomulikult on ka erandeid,aga siiski enamus.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 03.01.2017 09:37 

Liitunud: 20.10.2012 13:09
Postitusi: 1632
minumeelest android ja ios tipptelefonid maksavad uuena mõlemad sama palju. paari kuu pärast on üks oma hinnataseme juures ka järelturul samas kui teist saab saiaraha eest, kumb see siis nüüd sitt on?
mingeid hiina tooteid pole siin mõtet võrrelda ju, sama nagu ostad dacia omale ja siis bemmiomanikud on peded.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 03.01.2017 12:34 
Kasutaja avatar

Liitunud: 26.09.2011 15:46
Postitusi: 1192
f458 kirjutas:
k3nny kirjutas:
ning keelab sinu ja konkurendi telefoni omavahelise suhtlemise (bluetooth nt), kaotades seeläbi tegelikult ühe telefoni omadustest circa 50% ulatuses, on midagi ikka mäda.


Krt no nii rumalat juttu pole juba väga ammu lugenud.


Proovi vanema iphonega bluetoothiga saata midagi mõne teise tootja telefonile. Uuemate puhul võibolla on selline ülbus likvideeritud. Oma esimestes sõnavõttudes sellel teemal kah mainisin, et uuemate kohta ei tea, kas see fakt enam tõele vastab.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 03.01.2017 14:51 
Kasutaja avatar

Liitunud: 16.08.2006 23:08
Postitusi: 1862
Asukoht: Tallinn
k3nny kirjutas:
f458 kirjutas:
k3nny kirjutas:
ning keelab sinu ja konkurendi telefoni omavahelise suhtlemise (bluetooth nt), kaotades seeläbi tegelikult ühe telefoni omadustest circa 50% ulatuses, on midagi ikka mäda.


Krt no nii rumalat juttu pole juba väga ammu lugenud.


Proovi vanema iphonega bluetoothiga saata midagi mõne teise tootja telefonile. Uuemate puhul võibolla on selline ülbus likvideeritud. Oma esimestes sõnavõttudes sellel teemal kah mainisin, et uuemate kohta ei tea, kas see fakt enam tõele vastab.


Mida sa aastal 2017 bluetoothiga teisele telefonile saadad üldse?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 03.01.2017 14:53 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.03.2016 21:42
Postitusi: 199
Asukoht: Tallinn
infrapunaga saatmine on teema

_________________
E34 520


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 03.01.2017 15:17 
C4V6
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.02.2008 13:40
Postitusi: 4195
Asukoht: Kalsarikännit
:D

_________________
Jerry lee Lewis was the devil
www.HLautoosad.ee HL'i Facebooki leht tanel@Hlautoosad.ee 53 039 002 E-R 09:00-17:30


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 03.01.2017 21:15 
Kasutaja avatar

Liitunud: 26.09.2011 15:46
Postitusi: 1192
Martin.V kirjutas:
k3nny kirjutas:
f458 kirjutas:
k3nny kirjutas:
ning keelab sinu ja konkurendi telefoni omavahelise suhtlemise (bluetooth nt), kaotades seeläbi tegelikult ühe telefoni omadustest circa 50% ulatuses, on midagi ikka mäda.


Krt no nii rumalat juttu pole juba väga ammu lugenud.


Proovi vanema iphonega bluetoothiga saata midagi mõne teise tootja telefonile. Uuemate puhul võibolla on selline ülbus likvideeritud. Oma esimestes sõnavõttudes sellel teemal kah mainisin, et uuemate kohta ei tea, kas see fakt enam tõele vastab.


Mida sa aastal 2017 bluetoothiga teisele telefonile saadad üldse?


Kuidas sa saadad siis asju, kui sul internetti pole? Eestis on jah nett igal pool olemas, aga välismaal? Põhiliselt saadaks ilmselt fotosid. Kuigi peab tõdema jah et ega ausaltöeldes väga palju seda bluetoothi ei kasutagi.

Ma ei tea muidugi kuidas õunatelefon erinevate BT kõlarite ja kõrvaklappidega ühildub? See on vähe igapäevasem teema. Usun et saab hakkama ilma pirtsutamata ikka?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 03.01.2017 23:23 
Kasutaja avatar

Liitunud: 04.04.2003 17:53
Postitusi: 367
Asukoht: Tallinn
Oi jummel k3nny, sul ikka toodab kenasti :D :D

Me elame aastal 2017 (!!!) - isegi kolmanda maailma riikides pakuvad mobiilside operaatorid vaikselt juba andmesidet (ja ma ei räägi GPRS'ist). Euroopast, Ameerikast ning enamikest Aasia riikidest pole mõtet rääkidagi. Mitte keegi ei saada mingeid pilte BT kaudu, püüa nüüd inimene olla :D :D Piltide jagamiseks on paremaid võimalusi, sotsiaalmeedia jne.

Mitte mingit BT ühendusega pirtsutamist pole.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 03.01.2017 23:53 

Liitunud: 27.09.2003 17:48
Postitusi: 452
Asukoht: West-Tallinn
Sõbranna tuttav, kes oli Gambias tuttavatel külas käinud, väitis, kui mul mälu liiga paljuga ei peta, et seal olevat veel tänapäeval internetiarvestus megabaidipõhine (pop olla 100MB kaupa osta seda)...

Teemast veel korralikult mööda ka, nimelt seal pidi elektrit SMS-iga ostma, saad koodi ja lööd oma "mõõdikusse" sisse ning valitud aeg hakkas jooksma...

_________________
"Heleroheline Hunday kasaiai 002 SEB nähtud Vabakal."


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Mobiiltelefonide arutelu
PostitusPostitatud: 04.01.2017 01:15 
Kasutaja avatar

Liitunud: 26.09.2011 15:46
Postitusi: 1192
kassu kirjutas:
Oi jummel k3nny, sul ikka toodab kenasti :D :D

Me elame aastal 2017 (!!!) - isegi kolmanda maailma riikides pakuvad mobiilside operaatorid vaikselt juba andmesidet (ja ma ei räägi GPRS'ist). Euroopast, Ameerikast ning enamikest Aasia riikidest pole mõtet rääkidagi. Mitte keegi ei saada mingeid pilte BT kaudu, püüa nüüd inimene olla :D :D Piltide jagamiseks on paremaid võimalusi, sotsiaalmeedia jne.

Mitte mingit BT ühendusega pirtsutamist pole.


Eks ikka jah, sotsiaalmeedias pilte saata. :D :D
Ma ei räägi mingitest suvalistest selfidest, vaid sellistest, mille puhul kvaliteet ka oluline on. Et see aga säiliks, on vaja otsida juba mingisuguseid upload saidid ja muud jama. Koos kehva interneti leviga ja piiratud andmesidega tänapäevaste failisuuruste juures võib ilma bluetoothita päris jamaks minna. Jah, tegemist on haruldase situatsiooniga, ma ei väidagi et nüüd igapäev kuskil koopas kivi all keegi seda teeb, kuid sellegipoolest.
Tegemist on fakti välja toomisega, ma ei plaaninud üldse arutada selle asja kasutamist praktikas.

Mainisin seda vaid, et tuua järjekordne näide firma poliitikast. Bluetoothi ei kasutata tõesti jah väga andmete vahetamiseks enam, see on loogiline, kuid ikkagi võib tekkida olukordi kus seda teha on vaja. Uuemate iphonede puhul ei oska öelda, kas on piirangud maha võetud või mitte, kuid vanemate põlvkondade puhul (just täpselt see ajastu, kui see bluetoothi kaudu asjade vahetamine populaarne oli) selline saatmine keelatud igastahes oli.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 5201 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 321, 322, 323, 324, 325, 326, 327 ... 347  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 56 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7