Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 16.05.2024 12:30

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 947 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 64  Järgmine

Oled suitsumees?
Jah 44%  44%  [ 670 ]
Ei 43%  43%  [ 658 ]
Vahest harva 13%  13%  [ 198 ]
Hääli kokku : 1526
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Suitsetamine
PostitusPostitatud: 15.07.2014 12:40 
Kasutaja avatar

Liitunud: 16.08.2006 23:08
Postitusi: 1862
Asukoht: Tallinn
Lugesin viimase lehe läbi.. kurat mitte millestki aru ei saanud :D
Ise olen mokatubaka peal, kuna eile seda käepärast polnud ja närvid olid läbi tõmbasin pool pakki töökaaslase mingit lahjat Philip Morris One´i vms .. ajas asja ära küll.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Suitsetamine
PostitusPostitatud: 15.07.2014 13:43 
Kasutaja avatar

Liitunud: 16.06.2011 15:46
Postitusi: 1645
Mul õnneks see ka juba üle läinud, et kui närv läbi või e-vedelik otsas, siis tubaka järgi käsi ei tõuse.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Suitsetamine
PostitusPostitatud: 15.07.2014 14:32 
Kasutaja avatar

Liitunud: 04.04.2003 21:57
Postitusi: 2079
Asukoht: Tallinn
See teema siin on jah nii, et kui ise e-kaigast ei kasuta, paistab kõik täiesti arusaamatu hiina keelena :D
Ma tarbisin ka snusi päris mõnda aega, aga üks hetk hakkas natuke üle käte minema. Mõnda aega pidasin pausi ja siis sai sõbra käest üks üleliigne e-sigaret soetatud, et mõnikord õlle taga istudes endal ka midagi pahvida oleks. Loomulikult hakkas rohkem meeldima ja nüüd tõuseb käsi päris tihti selle järele. :D
12mg vedelikud tunduvad üsna mõistlikud, proovinud olen nii meloni kui virsiku maitset ning mõlemad on meeldinud. Samas on mul see teema, et maitset tunnen ainult esimesed paar paagitäit, sealt edasi ei suuda enam maitset eristada kuniks mõnda uut maitset proovin.
Aku on Vision Spinner ja kõige vastupidavam on olnud Nicorexi poest soetatud aurusti. Enne seda oli igapäevaselt mingisugune jama (enne Nicorexi sai veel kolm erinevat aurustit ostetud, mis ükski just väga vastupidavaks ei kujunenud), kuid Nicorexi aurusti sai ostetud 21. juunil ning siiamaani on kõik perfekto ega pole isegi coili vahetama pidanud.
Huvi ja hea hinna tõttu sai siiski üks komplekt veel tellitud (pealegi praegu on naisega kahe peale üks e-pulk): Vision Spinner II aku ja dual-coiliga KangerTech Aerotank 4. Loodan et on hea kombo :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Suitsetamine
PostitusPostitatud: 15.07.2014 15:42 
Kasutaja avatar

Liitunud: 16.06.2011 15:46
Postitusi: 1645
Raghza kirjutas:
See teema siin on jah nii, et kui ise e-kaigast ei kasuta, paistab kõik täiesti arusaamatu hiina keelena :D
Ma tarbisin ka snusi päris mõnda aega, aga üks hetk hakkas natuke üle käte minema. Mõnda aega pidasin pausi ja siis sai sõbra käest üks üleliigne e-sigaret soetatud, et mõnikord õlle taga istudes endal ka midagi pahvida oleks. Loomulikult hakkas rohkem meeldima ja nüüd tõuseb käsi päris tihti selle järele. :D
12mg vedelikud tunduvad üsna mõistlikud, proovinud olen nii meloni kui virsiku maitset ning mõlemad on meeldinud. Samas on mul see teema, et maitset tunnen ainult esimesed paar paagitäit, sealt edasi ei suuda enam maitset eristada kuniks mõnda uut maitset proovin.
Aku on Vision Spinner ja kõige vastupidavam on olnud Nicorexi poest soetatud aurusti. Enne seda oli igapäevaselt mingisugune jama (enne Nicorexi sai veel kolm erinevat aurustit ostetud, mis ükski just väga vastupidavaks ei kujunenud), kuid Nicorexi aurusti sai ostetud 21. juunil ning siiamaani on kõik perfekto ega pole isegi coili vahetama pidanud.
Huvi ja hea hinna tõttu sai siiski üks komplekt veel tellitud (pealegi praegu on naisega kahe peale üks e-pulk): Vision Spinner II aku ja dual-coiliga KangerTech Aerotank 4. Loodan et on hea kombo :)

Spinner 2 on nendest pisikestest kaigastest kõige mõistlikum vali. Ma oleks peale võtnud aerotank mini samuti bdc. (ehk unustasid lihtsalt mainida, et võtsid mini mitte mega :D)
Nicorexist ja skysmokest ma käin kauge kaarega mööda. Nad müüvad revulutsiooniliste toodete pähe 4 aastat vanu asju ja jahuvad mingitest olematutest tootearendustest. Skysmoke trükib oma sildid hangseni pudelitele ja nicorex dekangi toodangule. Ma segan oma vedelikud ise vastavalt kuidas tuju on. Kapis seisab üle 60 maitsestaja ja ma pole isegi poolt nendest proovinud. :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Suitsetamine
PostitusPostitatud: 15.07.2014 15:43 

Liitunud: 12.07.2006 23:47
Postitusi: 3707
Ise jätsin nutitobi abil maha. Viimase suitsu tõmbasin eelmine aasta august ja esigarikuur sai läbi see aasta märtsi keskel. Ehk siis samm sammult lahjemaks kuni nikovabani ja üks päev lõhkusin sigari ära ja uut osta ei viitsind.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Suitsetamine
PostitusPostitatud: 15.07.2014 16:18 
Kasutaja avatar

Liitunud: 04.04.2003 21:57
Postitusi: 2079
Asukoht: Tallinn
Aular kirjutas:
ehk unustasid lihtsalt mainida, et võtsid mini mitte mega :D
Vot ei oska öelda, ei olnud seal kirjas ei mini ega mega, eks paistab mis tuleb. :D
Ma olen nõus, et Nicorex ja Skysmoke asjade asemel saab palju odavamalt palju asjalikumaid, kuid sellele faktile pean au andma, et see Nicorexi aurusti peab ikka väga robustselt vastu - ainult kalla-tõmba ja on igalt muult omaduselt (v.a. see et umbes 1cm lühem ja mahutab tiba vähem vedelikku) Kanger MT3S BCC'ga identne. See viimane on ka olemas, kuid sellel läks coil läbi täpselt jaanipühade paiku ning kiireim variant oli Nicorexist kogu aurusti uus võtta. :D
Aular kirjutas:
Ma segan oma vedelikud ise vastavalt kuidas tuju on. Kapis seisab üle 60 maitsestaja ja ma pole isegi poolt nendest proovinud. :D
Ma ostan vedelikku ühe inimese käest, kes neid samuti ise kokku segab. Ütlen vaid, et mis maitse ja kangus ning siiani olen väga rahule jäänud. :)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Suitsetamine
PostitusPostitatud: 17.07.2014 15:04 
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.12.2013 11:57
Postitusi: 245
Asukoht: Tartu, Karlova
36mg nikotiinisisaldusega e-vedelikke on keegi tõmmanud? Enda kangeim kokkupuude 19mg, huvi pärast uuriks, kui hull on? :D

_________________
Müün 15ml NIKOTIINIGA E-VEDELIKKE,28 maitset. Lisaks ka (!) THUNDER FROSTED/NORDIC ICEMINT! OSTAN: KIIRMÜÜGIHINNAGA Teie vana(d) ja seisva(d) telefoni(d). Lisainfo PM/ tel: 56735583!


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Suitsetamine
PostitusPostitatud: 17.07.2014 15:46 
Kasutaja avatar

Liitunud: 16.06.2011 15:46
Postitusi: 1645
Arukaev kirjutas:
36mg nikotiinisisaldusega e-vedelikke on keegi tõmmanud? Enda kangeim kokkupuude 19mg, huvi pärast uuriks, kui hull on? :D

Pole emmigi. Mul on 100mg nikotiini millest segan siis vastava kangusega vedeliku. Kõige kangem mis tahetud on on 52mg mida huvipärast tõmbasin isegi, üle 3 matsu hakas süda vaikselt pahaks minema.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Suitsetamine
PostitusPostitatud: 29.07.2014 22:03 

Liitunud: 17.04.2008 23:03
Postitusi: 1517
Asukoht: Tallinn
Paar päeva veel, siis 3 nädalat igasuguse tobita :)

_________________
Chuck Norris hommikul ärkab, ringutab, läheb kööki, teeb külmkapi ukse lahti, vaatab sisse ja ütleb: "Sült, ära värise, ma tulin ainult piima võtma".


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Suitsetamine
PostitusPostitatud: 30.07.2014 17:09 
Kasutaja avatar

Liitunud: 27.12.2005 02:07
Postitusi: 6898
Asukoht: Jüri
Miks ?

Jätkuvalt pakk+ päevas.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Suitsetamine
PostitusPostitatud: 12.08.2014 13:03 
Kasutaja avatar

Liitunud: 04.04.2003 21:57
Postitusi: 2079
Asukoht: Tallinn
Ma nüüd olen umbes nädal aega enda uut kombot kasutanud ehk Kangertech Aerotank Mega ja 1650mAh Vision Spinner II.
Akut on kena vaadata ja kestab ka väga hästi, kuid Aerotank on vaieldamatult parim aurusti, mida ma proovinud olen. Tossukogus ja maitsetugevus on näiteks Protank'ist ikka peajagu üle.
Parim seade tundub 2ohm dual-coiliga 4,2-4,3V peal olema. Nagu vesipiipu teeks :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Suitsetamine
PostitusPostitatud: 05.09.2014 12:56 
Kasutaja avatar

Liitunud: 10.09.2008 18:07
Postitusi: 1920
Asukoht: Põlva
Keegi mu I Taste 134ja ei taha ära osta? Sain täna uue relva kätte ;)


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Suitsetamine
PostitusPostitatud: 05.09.2014 21:42 
Kasutaja avatar

Liitunud: 16.06.2011 15:46
Postitusi: 1645
emmure kirjutas:
Keegi mu I Taste 134ja ei taha ära osta? Sain täna uue relva kätte ;)

Mis uueks " relvaks " tuli?
Akudel on ka tegelikult eluaeg, ma ei mäleta kas itaste 134 oli ühes tükis või vahetatavate akudega?


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Suitsetamine
PostitusPostitatud: 06.09.2014 00:28 
Kasutaja avatar

Liitunud: 04.04.2003 21:57
Postitusi: 2079
Asukoht: Tallinn
Vahetatava akuga.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Suitsetamine
PostitusPostitatud: 06.09.2014 10:29 
Kasutaja avatar

Liitunud: 17.06.2011 20:33
Postitusi: 328
Suitsetamise teemast on saanud e-suitsu arutelu :D
Ma avastasin, et olen jälle kõvasti suitsetama hakanud. Pakk päevas..

_________________
http://zeroliving.ee/ Hooned merekonteineritest, soojustus
http://zeromed.ee/et/ Reklaammaterjali tootmine


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 947 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61 ... 64  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 79 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7