Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 19.05.2024 18:04

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 376 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 26  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Chervolet Corvette C5 97a Inferno
PostitusPostitatud: 25.02.2009 01:57 
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.02.2008 13:38
Postitusi: 552
Asukoht: FiNlAnDiA/LäÄnEeMaA
Suht kallis mootor :) ei riskiks "kogematta" metalli puru v6i muu jama pärast laiali lasta :uhoh

_________________
+372 56 71 8 222
http://www.estfordclub.pri.ee/index.php ... 8dcd785f89


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Chervolet Corvette C5 97a Inferno
PostitusPostitatud: 25.02.2009 13:31 
Kasutaja avatar

Liitunud: 09.07.2006 10:01
Postitusi: 65
Asukoht: tallinn
Bov töölesaamisega sai ikka kildu kaa:D mootori tuli hakkas põlema armatuuris ja ei tea milles probleem olla võib-tsekkab vana siis õlitaset ja rahulikult ütleb, et õlis küll asi olla ei saa kuna õli ei ole :lol "Hea kui nii head sõbrad on kes teavad kuidas bov kompressor masina külge käib ja aitavad nõu ja jõuga:D:D:D"


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Chervolet Corvette C5 97a Inferno
PostitusPostitatud: 25.02.2009 16:40 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.04.2003 19:18
Postitusi: 731
Asukoht: Tallinn
Õlirõhk veel ikka üleval oli? Ainult õlitaseme andur andis hoiatuse?
Isegi tühikäigul ilma õlirõhuta mootori käitamine ei ole just kõige mõtekam.

_________________
Subaru Impreza GT MY99, VW Passat 6.0 W12 '01, Opel Corsa 2.0 16V Turbo '96
JõuJaam - http://www.joujaam.ee | M-Tuning - http://www.m-tuning.ee Tavahooldus, Performance & Tuning - Kadaka tee 185, Tallinn


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Chervolet Corvette C5 97a Inferno
PostitusPostitatud: 25.02.2009 20:04 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.04.2003 15:33
Postitusi: 1739
Asukoht: Viljandi
Õlirõhku ikka oli jah, tuli lihtsalt läks põlema. Tuli teda karterist päris palju veel välja nii,et õlipump kindlasti kuivale ei jäänud.

_________________
Chevrolet Camaro SS 2011 6,2l MT 318kw, Volvo XC90


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Chervolet Corvette C5 97a Inferno
PostitusPostitatud: 25.02.2009 23:32 
Kasutaja avatar

Liitunud: 29.12.2008 05:34
Postitusi: 72
Asukoht: Kuressaare/Tallinn
Väga kena masin :auto
Vähe sarnane projekt :devil
http://www.zatzy.com/projekt/281105-tir ... 009-a.html


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Chervolet Corvette C5 97a Inferno
PostitusPostitatud: 26.02.2009 10:22 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.04.2003 15:33
Postitusi: 1739
Asukoht: Viljandi
Selliseid projekte on netis palju... eestis peaks minuoma olema ainuke mis siin kohapeal on tehtud ls1 mootoriga...


Aga üks "natuke" kallim projekt http://forums.corvetteforum.com/c5-forc ... ics-4.html pole mõtet siin teemas seda kommenteerima hakata,aga kuradi ilus vaadata. kerige leht nr 1 peale.

_________________
Chevrolet Camaro SS 2011 6,2l MT 318kw, Volvo XC90


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Chervolet Corvette C5 97a Inferno
PostitusPostitatud: 05.03.2009 22:27 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.04.2003 15:33
Postitusi: 1739
Asukoht: Viljandi
Tellisin need võred ära kuna ebays oli hind -40% + sai tasuta veel need alumised võred pealekauba. Tavahind ainuüksi neil ülemistel võredel 65 usd muidu (ei ole mõtetet soovitada isetegemist, need pole päris nii,et kleebin stange taha vms..kuna seal pole selliseid ääri... viljandist võret nagunii ei saa ja perse läheb ka nagunii ise tehes , kokkuvõtes tuleks vist hind sama naguniii

Pilt

Valida oleks kauba peale saada ka olnud need tagastange alumised võred, aga neid oleks ise suht lihtne teha võrreldes esimestega.

Pilt

edit: läksin hoogu ja tellisin tuletihendid ka ära, muidu koguaeg peale pesemist mustad nired jooksid rsk..

Pilt


Samas kogun annetusi :love: aga krt ostmata ka ei saand jätta soodsaid asju :(

_________________
Chevrolet Camaro SS 2011 6,2l MT 318kw, Volvo XC90


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Chervolet Corvette C5 97a Inferno
PostitusPostitatud: 07.03.2009 18:58 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.04.2003 15:33
Postitusi: 1739
Asukoht: Viljandi
Liivapritsist suppordid käes
Pilt

Ja tataa, täna sain ka värvituna nad kõik kätte, rohkem pilte ei viitsinud teha kuna olid kenasti pakitud ära...järgmine nädal jõuab.

Pilt

Mõtlesin,et olen tark ilus ja osav, teen radika katte ära mustast pleksist...
Pilt

Pilt

Pilt

Nende väänamiste tagajärel avastasin,et kuna mul ikka kapott tuleb peale ja pole päris nii kiti järgi tehtud ka siis
tegin suht tühja tööd ja see tükk ilmselt läheb äraviskamisele... kuna ühes kohast ei kata nii nagu tahaks 100% kindel veel pole,
võibolla saab asja... :angry

Tegin racing (loe: raking) õlikorgi endale tuulutuse tarvis :wink:
Pilt

Pilt

Ja nüüd algab puhkus ja järgmise nädala sees kõik kokkupanek ja testisõidud ja kõik jutud :smokin :smokin :smokin

_________________
Chevrolet Camaro SS 2011 6,2l MT 318kw, Volvo XC90


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Chervolet Corvette C5 97a Inferno
PostitusPostitatud: 08.03.2009 13:08 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.01.2009 16:55
Postitusi: 2200
Asukoht: Tartu
Inferno kirjutas:

Pilt

Täitsa perses :DMa teen täna enda stangest pilti ja panen sinu teemase üles.Mul jookseb stange keskelt puhtalt joon ja pole kuskil kohta kuhu nr panna.Ja pole mingi tuuning stange.Uurisin puurisin,täitsa originaal.Ma ei kujuta ette mis ark ütleb,kuhu ma nr pistma peaks.
Minu auto nüüd põhimõtteliselt valmis.Täna veel nats nokitseda ja uuel nädalal arvele.Kui kõik häst läheb.
Kuidas sul udukad toimima jäävad sealt võrgu alt?

Ps sinu veljed hetkel ajutiselt minu oma all,rsk sul üks tagumine velg oli kõver :wink: :D

_________________
oopc ütles:Streetracerile oleks load nagu kõrghariduspaber ehk.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Chervolet Corvette C5 97a Inferno
PostitusPostitatud: 09.03.2009 20:24 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.04.2003 15:33
Postitusi: 1739
Asukoht: Viljandi
Millistest velgedest on jutt, kas C5 originaalid hõbedased või tumerohelised..? Mina sõitsin nende velgedega mitu mitu nädalat ja aru küll ei saanud,et midagi visanud oleks, esimese 17" kohta öeldi küll,et võib pihta saanud olla?
Sinu numbri lahendus on kahepoolne teib ja keskelt kõveraks väänata number... aga ju siis on mingi US stange.. kuigi pole netis näinud küll sellist.
Tee oma autost ka teema, oleks huvitav lugeda...


Minu auto on ka nüüd valmis põhimõtteliselt.... natuke teha ja ongi.

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Jama lugu,et lumi maha tuli täna kõvasti..lootsin testsõidu ära teha ,aga eks aega ju on veel :)
Salongi sai kah vaakum ja lamda näiduki juhe ära viidud, natuke jebi oli aga sai hakkama...

_________________
Chevrolet Camaro SS 2011 6,2l MT 318kw, Volvo XC90


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Chervolet Corvette C5 97a Inferno
PostitusPostitatud: 10.03.2009 19:48 
Kasutaja avatar

Liitunud: 06.01.2009 16:55
Postitusi: 2200
Asukoht: Tartu
Inferno kirjutas:
Millistest velgedest on jutt, kas C5 originaalid hõbedased .
Tee oma autost ka teema, oleks huvitav lugeda...

Pilt
Ventiili juurest siis,mäletaks nagu et need olid sinu vanad...

PiltJa no ma tagant ei viitsind teha pilti,aga seal pole mitte mingit käsitöö märki.
Kuna taga on "usa" numbri alus,siis tahaks "usaka" numbreid.Aga kuna see oleks kõvasti kõrgem kui tavaline,siis saaks mu nr taevast imetleda juba.Jahutuse ette ka kohe kindlasti ei pane numbrit.Kui nii kaugele jõuan,et ARK-s olen,siis küsin mis nemad arvavad.

Kuhu kinnituvad muidu udutuled?

Ps.. Stange pildilt HU-d näha,mõtle kiiresti.Hetkel mõtlen,et saaks arvele ja sõitma legaalselt,siis hakkaks lisasi tuunima. :)

_________________
oopc ütles:Streetracerile oleks load nagu kõrghariduspaber ehk.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Chervolet Corvette C5 97a Inferno
PostitusPostitatud: 10.03.2009 22:07 
Kasutaja avatar

Liitunud: 25.01.2008 19:29
Postitusi: 625
Tsiteeri:


Mul täpipealt sama mõte korgi tegemisel :beer


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Chervolet Corvette C5 97a Inferno
PostitusPostitatud: 11.03.2009 14:33 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.02.2008 14:45
Postitusi: 1619
Asukoht: PTLN
ei noh..igatsus tuleb peale..
aga jah see tagatulede tihend on küll yks väga väga hea ost..
ja Mani sul äkki euroopa turu jaoks tehtud, kus suured nrid. ja ei ole seda nr-märgi auku...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Chervolet Corvette C5 97a Inferno
PostitusPostitatud: 13.03.2009 00:52 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.04.2003 15:33
Postitusi: 1739
Asukoht: Viljandi
See on tigershark nina mitte originaal...
mulle kuluks see iintercooleri mõttes oluliselt rohkem ära,aga mis teha... , jahutust sul vaja pole juurde - originaalis on ju üldse eest kinni nagu mul. Ei tea HU koha pealt - rahaliselt ei jaksa aga tahaks küll..võibolla mõtleme midagi välja. Samas ega teda vaja pole otseselt.. :)
Samas numbri koha pealt on tõesti väga kehv lahendus, pane kuidas tahad, ikka keerab nina perse suht....usas hea elu ikka.
edit: nr pane sügavale sisse, siis eest on ilus ja seadust ei riku, RADIKAL PEAKS Ju nagunii mingi kate sul olema? mul väheamalt oli,mis sinu ninaga ei laseks üldse õhku vastu radikat originaalis - ju sul ümber tehtud juba see... ja taha pana US nr

udutuled kinnituvad minuarust põhiraami külge mingite kronsadega...



ajasin auto välja , 4 kuu jooksul esimest korda ja kõik tolm on veel peal.... hmmm
Pilt

udukate juurest võtsin katted ära, siinna tulevad võred parema jahutuse jaoks. Päris madal on ka ikka eest see alumine osa. 8cm vms
Pilt
Pilt

150 pealt lendas kompressori lõdvik otsast,
Pilt

see hõbedane toru seal all jäi vastu maad lohisema suure kolinaga... , ehk , klamber ei olnud piisavalt kinni ilmselt
suht ära ehmatas, arvasin ,et mootor koos... :) homme uus lõdvik olemas teeorias.
Pilt

pesin mootori ka lõpuks ära
Pilt

Pilt

Segukell sai täna ära installitud ja toimib, homme saan A piilari ka kätte ära tehtuna kuhu külge need kinnitada
Pilt

räme patakas juhtmeid ja makk mis ei taha kuidagi sinna mahtuda :S ei tea veel mis saab, pikkust tundub ülearu olevat...
Pilt


EDIT uued pildid ja jutud- 13.03.2009

Hea päev, tuli kaup usast ära, kusjuures alla 7 päevaga oli kohal peale postitamist, rekord vist..


Esivõred+tagatulede tihendid
Pilt

Pilt


Hakkasin makile raami tegema... vana makk ju 1,5 din oli. Tegin sablooni ennist valmis ja see jääbki nagu pildil, kohe
lõikasin sealt vanast A piilari nahast välja ka katte sellele.
Pilt

Täitsa okei imho
Pilt

Mingi aeg sai autogauge? meter? kit ostetud keiseist...
noh enamvähem
Pilt

Pilt
käiame ääri koguaeg väiksemaks
Pilt
Peale seda tõmbasin naha maha a piilarilt ja viisin koos tükiga liimimisse,pahteldamisse ja värvimisisse, nahatamise jätsin ära seekord....

nagu tehasejupp oleks
Pilt

Pilt

Pilt

Ja ongi oluline osa vaateväljast kadunud...
Pilt

_________________
Chevrolet Camaro SS 2011 6,2l MT 318kw, Volvo XC90


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Chervolet Corvette C5 97a Inferno
PostitusPostitatud: 13.03.2009 20:21 

Liitunud: 29.05.2007 14:58
Postitusi: 51
otse õlikorgile filtri panemine pole päris hea idee, pakun et sealt tuleb parajalt õli välja. keera mootri töödated see kork maha ja vaata kuidas/kas õli pritsib. tuulutustel on tavaliselt veel mingid jullad vahel mis ei lase päris õli pritsmetel välja lennata.


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 376 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 26  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7