Ta liigub, ta tahmab, ta on Diisel...
Minu neljarattaliseks on sedapuhku Audi 80 B3 millel 1,6 liitrine ülelaadimisega diiselmootor. Kiluwatte oli tal 59. Sai segukruvi veidi näpitud ja arvan, et nüüd 100. Ostes olid all B4 originaal veljed 15 tolli. Kuna 15 tolli on lastele siis vana omanik oli taha istmele pannud ka 17 tollised uhked rattad. Sai need kohe alla visatud ning ka segu rikkamaks krutitud. Nüüd rebib nokka ja värki.
Copyn kuulutusest veidi infi ka:
Eestis arvel, ülevaatus kuni 04.2015
Sõiduki asukoht: Pärnu, Eesti
Auto on igapäevases kasutuses ning on korrapäraselt hooldatud. Umbes aasta tagasi on paigaldatud weiteci madaldusvedrud koos sachs advance gaasi amortidega. Paigaldatud alumiinium sillatala raami puksid ning sai tehtud esi- ja tagasilla kap. remont.
Ette said ka suuremad pidurid, topelt tuulutusega kettad nii, et 15 tolli on miinimum mis alla läheb.
65A geneka asemel on 90A genekas.
Rihmad, rullikud on vahetatud umbes 10 000km tagasi.Esimesed sport-veluur istmed on 2 kuud tagasi taastatud. Istmesoojenduse juhtmestik koos kõige vajalikuga saab kaasa- on ainult ühendamise rõõm.
Mõningad pildid tehtud töödest
http://fotoalbum.ee/photos/bay t/94057799/
Taastatud supordid
http://fotoalbum.ee/photos/bay t/103748857
Ülevaatuse läbis puhtalt.
Lisasid on ka nagu saksa peenematel isenditel tavaks:
Turva- ja ohutusvarustus
roolivõimendi
kesklukustus (puldiga)
signalisatsioon
turvavööde eelpingutid esiistmetel
Mugavusvarustus
elektrilised välispeeglid (soojendusega)
katuseluuk
toonitud klaasid
peeglid päikesesirmides
Sisustus
veluurpolster
sportistmed
2x istmesoojendused
nahkkattega käigukanginupp
käetugi taga
jalamatid (kummist)
Audio, video, kommunikatsioon
stereo
elektriline antenn
Rehvid ja veljed
suverehvid
valuveljed
Tuled
udutuled (eesmised)
Sportvarustus
sportvedrustus
Muu varustus
tagaklaasi soojendus
Mõned pildid ka siis:








Halvustavaid kommentaare palun mitte lisada. Olen hella hingega.