Käisin vahepeal Dellu juures diagnostimas, ikka sama jama, et EGR ja MAF. MAF käis maas, sai 2 korda contact cleaneri uputust, aga asja ei saanud. 115€ ja Pierburg peale. Täitsa korda ei saanud, aga enam pole avariirežiimis käinud, kerib vapramalt edasi ega loobi avariirežiimi enam
ziim kirjutas:
Sellel juhitakse EGR-i ju vaakumiga. Enne klapivahetust kontrolli elementaarne üle - vaakumivoolik ja elektriline vaakumit lülitav klapp.
Täna avastasin, et sealkandis võibki mingi kala olla. Nimelt sain üle hulga aja mootori soojaks sõidetud ja hakkasin siis näppima. Avastasin, et EGR siiber nagu tahaks liikuda, aga ei jõua. Võtsin kolmiku lahti, näpp ette ja siiber hakkas kohe vapralt võimlema. Teistpidi töötamist silmaga kontrollida ei saanud, aga tundub, et vaakumjõudu on klapi ja siibri korraga liigutamiseks liiga vähe. Siis kui ma selle näitliku video tegin, oli veel korras, aga kardan, et lammutasin ise seal midagi laiali.
Kruvisin suveveljed ka alla. Esiots näeb ilus välja, aga kuna selle masina pagasnikus pole vist vanarauda veetud, on tagavedrustus veel üsna püsti ja 15" velgedega on tulemus natuke koomiline. Eks näis, palju viitsimist on, et midagi uut leida.
Käisin mündikas loputamas ja tegin pilti ka. Sitavarese märgistust jäi natuke kapotile ja selleks ajaks kui koju jõudsin, oli auto juba ilusti kõntsane.




834 kilomeetrit viimasest tankimisest, sisse läks 52 liitrit, ehk siis 6,2 sajale. 500 maanteed, ülejäänu linn.