Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 26.04.2024 08:58

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema Vasta teemale  [ 5580 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 360, 361, 362, 363, 364, 365, 366 ... 372  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Avariid Eestis
PostitusPostitatud: 28.11.2016 16:27 

Liitunud: 07.02.2007 22:27
Postitusi: 3096
Asukoht: Tartu
Keegi ei määra karistust kiirtesti põhjal, mille tulemusest meedia seni leierdanud on. Kui ametlikud analüüsid seda kinnitavad, siis on jah jama. Las otsustamine jääb ikka vastavate institutsioonide ülesandeks.

_________________
"Pumba õigetesse juhtmetesse süüte andmisel tuleb õrnalt voolu, seda sai keelega proovitud aga ilmselt pole piisav..."


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Avariid Eestis
PostitusPostitatud: 28.11.2016 17:05 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.07.2003 11:11
Postitusi: 6480
Asukoht: Tallinn
No palun vabandust, et ma mingi narkoteadlane ei ole. Aga jah nagu kirjeldati, siis meedia alusel võib järelikult väga valesid järeldusi teha. No tõesti pole tavainimesel aimugi, kas narko lahkub kehast tunni või kuuga. Aga no ausalt öeldes väga ei huvita ka, ega see suurt pilti inimesest ja tema olemusest ei muuda.

_________________
Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus - kõikide autode diagnostika, VAG immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Avariid Eestis
PostitusPostitatud: 28.11.2016 17:55 
C4V6
Kasutaja avatar

Liitunud: 11.02.2008 13:40
Postitusi: 4195
Asukoht: Kalsarikännit
dellu kirjutas:
No palun vabandust, et ma mingi narkoteadlane ei ole. Aga jah nagu kirjeldati, siis meedia alusel võib järelikult väga valesid järeldusi teha. No tõesti pole tavainimesel aimugi, kas narko lahkub kehast tunni või kuuga. Aga no ausalt öeldes väga ei huvita ka, ega see suurt pilti inimesest ja tema olemusest ei muuda.



No selles suhtes võiks teada, et kujuta ette kõige labasemat olukorda maailmas.
Sa oled karsklane ja kellegagi koos kusagil peol, jood näiteks energia jooki. Mingi vändagängster ajab joogid segamini ja poetab sulle stäshi klaasi. Sa jood selle ära ja ärkad kusagilt kraavist, midagi ei mäleta. Lisaks järgmine päev jääd puhumisreidi ajal uusi dokumente vormistama minnes vahele, sest su rahakott kadus ka ära. Kuna olemine on nukker, siis paistad sa Hr. ametnikule veidi kahtlane välja ja tehakse narko kiirtest. See on positiivne ja sellest hetkest alates pead sa suutma tõestada, et sa pole tarvitajagi või sellel hetkel üldse aineall :D

_________________
Jerry lee Lewis was the devil
www.HLautoosad.ee HL'i Facebooki leht tanel@Hlautoosad.ee 53 039 002 E-R 09:00-17:30


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Avariid Eestis
PostitusPostitatud: 28.11.2016 17:57 

Liitunud: 30.10.2015 14:35
Postitusi: 73
süüd peab tõestama, mitte süütust.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Avariid Eestis
PostitusPostitatud: 28.11.2016 18:47 
Kasutaja avatar

Liitunud: 22.07.2003 11:11
Postitusi: 6480
Asukoht: Tallinn
Tanel kirjutas:
dellu kirjutas:
No palun vabandust, et ma mingi narkoteadlane ei ole. Aga jah nagu kirjeldati, siis meedia alusel võib järelikult väga valesid järeldusi teha. No tõesti pole tavainimesel aimugi, kas narko lahkub kehast tunni või kuuga. Aga no ausalt öeldes väga ei huvita ka, ega see suurt pilti inimesest ja tema olemusest ei muuda.



No selles suhtes võiks teada, et kujuta ette kõige labasemat olukorda maailmas.
Sa oled karsklane ja kellegagi koos kusagil peol, jood näiteks energia jooki. Mingi vändagängster ajab joogid segamini ja poetab sulle stäshi klaasi. Sa jood selle ära ja ärkad kusagilt kraavist, midagi ei mäleta. Lisaks järgmine päev jääd puhumisreidi ajal uusi dokumente vormistama minnes vahele, sest su rahakott kadus ka ära. Kuna olemine on nukker, siis paistad sa Hr. ametnikule veidi kahtlane välja ja tehakse narko kiirtest. See on positiivne ja sellest hetkest alates pead sa suutma tõestada, et sa pole tarvitajagi või sellel hetkel üldse aineall :D

Noh see on nüüd ilmselt ühest äärmusest teise laskumine, aga eks selline võimalus alati jääb jah. Pole siin maailmas midagi kindlat, aga ilmselt on see siiski 0.x% tegelikest tarvitajatest.

_________________
Signalisatsioonide, mugavusmoodulite, parkimisabide müük ja paigaldus - kõikide autode diagnostika, VAG immo probleemid ja spidode vahetus (immo) ja sellega seotud odonäitude korrigeerimine Tallinnas soodsa hinnaga - 55 15 335


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Avariid Eestis
PostitusPostitatud: 28.11.2016 20:26 
Kasutaja avatar

Liitunud: 31.08.2012 23:57
Postitusi: 712
Asukoht: Narva-Jõesuu
ega see kiirtest lahjat kraami ei näita üldsegi õigesti võin öelda omast kogemusest

_________________
Pussymoneyweed


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Avariid Eestis
PostitusPostitatud: 28.11.2016 21:49 

Liitunud: 08.08.2009 21:03
Postitusi: 63
Sündmuskohalt lahkumine võrdub joobes juhtimisega ja sellisel juhul ei maksa ükski kindlustus kahjusid kinni. Ma sain nagu aru, et beibed panid ju peale hõljumist plehku.

_________________
Ilmselgelt ülekaal...


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Avariid Eestis
PostitusPostitatud: 29.11.2016 11:57 

Liitunud: 07.01.2004 19:50
Postitusi: 2755
Asukoht: Tartu
Tont kirjutas:
Sündmuskohalt lahkumine võrdub joobes juhtimisega ja sellisel juhul ei maksa ükski kindlustus kahjusid kinni. Ma sain nagu aru, et beibed panid ju peale hõljumist plehku.


Noh, antud juhul tähendas "sündmuskohalt minemajooksmine" seda, et mööduja viis autojuhi haiglasse, kus tehti ka alko+narko test, seega ma ei ole kindel, et kindlustus automaatselt nappu näitab sellise tsenaariumi puhul.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Avariid Eestis
PostitusPostitatud: 29.11.2016 12:14 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.10.2016 21:45
Postitusi: 1
H.m.m kirjutas:
ega see kiirtest lahjat kraami ei näita üldsegi õigesti võin öelda omast kogemusest

Pidevalt tehakse teste sulle? :D


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Avariid Eestis
PostitusPostitatud: 29.11.2016 19:53 

Liitunud: 21.06.2015 18:57
Postitusi: 190
Asukoht: The Golden Street!
Huvitav jah, kõik muutkui räägivad endest kiirtestidest .. Ma ei ole kunagi pidanud sellega kokku puutuma.
Mille järgi neid mehi valitakse, kes teste teha saavad koguaeg? Varasemate rikkumiste järgi või võetakse näolapi järgi?

_________________
5.7 & 4.6


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Avariid Eestis
PostitusPostitatud: 29.11.2016 23:51 
Kasutaja avatar

Liitunud: 31.08.2012 23:57
Postitusi: 712
Asukoht: Narva-Jõesuu
midagi kahtlast on siis tehakse

_________________
Pussymoneyweed


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Avariid Eestis
PostitusPostitatud: 30.11.2016 10:05 
Kasutaja avatar

Liitunud: 12.02.2008 00:20
Postitusi: 6582
Asukoht: Tln
Mulle ükskord tehtud puhumisreidis ka narko kiirtest, peale puhumist öeldi kõik ok aga tõmmake korra teeäärde.
Normid mendid olid ja küsisin ka mille järgi valite kellele teha , vastasid et põhjuseks 2 noormeest opel omega A-ga :D Ise mingi bob marley ei ole ja jätkasin sõitu.

_________________
Ostan sõiduautosid, rehve , velgi jne jne... Tel 55522223


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Avariid Eestis
PostitusPostitatud: 01.12.2016 17:10 

Liitunud: 13.08.2013 13:32
Postitusi: 30
Kägu kirjutas:
süüd peab tõestama, mitte süütust.

Normaalses riigis küll, siin on aga vastupidi, kui süütust tõestada ei suuda siis oled automaatset süüdi.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Avariid Eestis
PostitusPostitatud: 18.12.2016 11:41 
Kasutaja avatar

Liitunud: 17.03.2006 11:19
Postitusi: 1292
Asukoht: Harjumaa
Tehnika tänaval sõitis naisterahvas Mazdaga puusse. See-selleks aga pealkiri on küll lagi: :D
Tsiteeri:
FOTOD: Tallinnas puud ramminud Mazda esiosa oli puhta lömmis

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/k ... d=76610120
Pilt

_________________
quote oopc /naljakas ka neid videoid näha kus mingi aeg tuntakse eest sõites end nagu mingis kosmose laevas kuid muis politsei auto kaamerast näeb välja nagu ajast räsitud silo käru kus lugematu hulk hingavaid organisme sees./


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Avariid Eestis
PostitusPostitatud: 18.12.2016 13:34 
Kasutaja avatar

Liitunud: 05.04.2003 15:33
Postitusi: 1739
Asukoht: Viljandi
dellu kirjutas:
No palun vabandust, et ma mingi narkoteadlane ei ole. Aga jah nagu kirjeldati, siis meedia alusel võib järelikult väga valesid järeldusi teha. No tõesti pole tavainimesel aimugi, kas narko lahkub kehast tunni või kuuga. Aga no ausalt öeldes väga ei huvita ka, ega see suurt pilti inimesest ja tema olemusest ei muuda.


inimesesed ei tea kanepist midagi,siis paugutavadki teksti nagu sina. Ma olen reaalselt vaid 3-4 x elus teinud aga isegi mina saan aru,et enamus panevad ikka väga segast selle kahjulikkusega, isegi mul naise argument oli ükspäev,et kui ta nii ohutu on ,et miks ta keelatud on. Sellisega ei saagi vaielda,sest teadmised on üleüldiselt suht null teemast. Wtf. Absuluutne mitte teadmine asjadest on see. Alkohol ja suits on mõlemad kordades ohtlikumad legaalsed narkootikumid, ainuüksi selle fakti teadminegi muudaks mõttemaailma. Aga enamus ei tea sedagi ..

_________________
Chevrolet Camaro SS 2011 6,2l MT 318kw, Volvo XC90


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 5580 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 360, 361, 362, 363, 364, 365, 366 ... 372  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 21 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7