Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 28.11.2020 16:45

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Tee uus teema Vasta teemale  [ 226 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 12, 13, 14, 15, 16
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Nissan Bluebird Grand Prix ja U11 SSS -piuneer.
PostitusPostitatud: 21.10.2020 21:51 
Kasutaja avatar

hakkame siis taaskord pihta. kõik se on nagu deja vu mis oli 10 aastat tagasi minu punasega. kõik asjad on teada mida teha ja millal teha, seekord on asi lihtne, on raha et asi teha väga hästi et ei oleks hiljem probleeme. jõudsin eesti tagasi ja seekord siis kuni veebruarini. selle ajaga tahaks valge saada põhja alt korda ja liikuma. ja proovin ka siia uuendusi tihedamalt hakata tegema. tähelepanu vajadus peal :D

sai siis valge suvepuhkusest välja aetud ja toimetama hakatud. auto tõstukile ja põhjaalune nii seibideks kui vähegi võimalik on , kui vundament on sitt siis eiole sellest ilusast majast seal peal tolku. sama põhimõte ka mul. et ennem põhjaalt kõik ideaalseks saada ja siis alles nähtavate asjade peale edasi liikuda. kõik silladetailid läksid liivapritsi ja tulevad tagasi pulbervärvituna, ja ülejäänud põhjaalune. ütleme nii et päevas max 3 tundi jõuan hetkel puhastada seda relakaga. kätes üle 3tunni jõudu pole relaka ohjamiseks . tahan põhjaaluse relaka ja traatketastega puhtaks lasta, roostesurm kõikjale,happekrunt,tavaline krunt,värv ja siis paksult paksult põhjamastiksit ja kivikaitset sinna kuhu vaja ja võimalik, kõik õõnsused paksult roostevastase kaitseõliga täis puristada ja siis hakkab kokkuladumine, kõik uus torustik põhja alla vana torustiku järgi,uued pidurivoolikud,kõik uued puksid sildadesse,taastatud pidurid,taha uued amordid koos tolmukatega ja kindlasti ka makita madaldus ,siis paagid,sumpsid kõik alla laduda ja on põhjaalune valmis -se on selle aasta eesmärk.

punasest siis niipalju et sain temaga 300km se aasta sõita ainult , niivähe käisin eestis ja eijõudnud kuskile, järgmine aasta proovin rohkem sõita, muidu on auto igati tiptop ja korras nagu alati. mulle meeldibki autosid rohkem ehitada kui sõita :D

keegi uus mõtleb et mis nuss selle valgega on siis mul on üks halb video ka tehtud kus saab kokkuvõtte:

https://www.youtube.com/watch?v=vzeBYAVtz4Q&t=5s

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt

Üles
 Profiil  

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 226 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 12, 13, 14, 15, 16

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis