Kanep on nagu alkohol... kui ei oska ära tarbi on ka selgelt minu mõtteviis.
Ülejäänud psühotroopseid ained on eriti jälgid.
See naermine tuleneb ikka pigem inimesest. Puhtalt kanep sind naerma ei aja!
Nagu on näit alkoholiga,et üks tuleb õhtul koju joob paar õlle ja poolese lauaka ja siis on teine kes võtab 4cl head konjakit lõdvestuseks. Sammuti on ka kanepiga, kui mingi 16 aastane klemm kuskil tammsaare kuju taga läbi plast pudeli ja fooliumi ennast sihilikult v*ttu tõmbab ei ole sama mis paar tuttavat õhtul hea toidu ja muusika saatel ühe joindi ära lahendavad.
Eestiski on väga palju erinevaid inimesi kes kanepist lugu peavad. Väga seinast seina hariduse ja vanusega.
Ja nagu keegi kunagi ütles see,et anfetamiini sõpradele kanep meeldib ei tähenda,et kanepisõpradele anfetamiin meeldiks.
http://www.youtube.com/watch?v=m5MYh0Kt3rY&feature=shareÜks hea intekas veel...
http://www.youtube.com/watch?v=C95Kvnuw4JI&feature=relatedJa kohustulik video mis nagunii lisataks.
Mina ütleks selle kohta kui oled taun ja nõrga iseloomuga siis täpselt nii sinuga juhtubki.
Inimesed on erinevad ja iga üks leiab ise mis talle kõige sabivamad tõekspidamised ja maailmavaated on.
Mu jutu mõte on see,et siin naarik karjuda tühja kohapealt on veits feil.
Igal asjal on 2 külge.
E:
Tsiteeri:
Ja see BS, et too taim midagi ravib, siis tõesti, võib olla mingi keemiatööstuse imearetisena küll, aga niisama - unustage ära.
See lause näitab küll sinust ülimat võhiklikust ja asjast midagi mitte teadmist.