Avaleht      Uudised      Artiklid      Partnerite pakkumised      Pood      Foorum       Chat

Tänane kuupäev 08.05.2025 16:47

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]




Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 19 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Võti autos! (Mondeo MK3)...:(
PostitusPostitatud: 13.07.2011 19:31 
Kasutaja avatar

Liitunud: 28.08.2009 13:39
Postitusi: 189
Asukoht: Tartu-Elva
skyaudi kirjutas:
Inferno kirjutas:
Topeltlukkudega nii enam ei saa jah kahjuks.. olen isegi oma autos istunud nii,et naine pani uksed väljast lukku ja mitte kuidagi välja ei saa autost :D

Mul on autodes nupud, millest saab uksi sulgeda ja avada, kas siis, kui väljast lukku pannakse, need nupud ka ei toimi?

Mul bemmil on küll nii

_________________
BMW E30


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Võti autos! (Mondeo MK3)...:(
PostitusPostitatud: 13.07.2011 19:40 

Liitunud: 11.04.2003 15:38
Postitusi: 25
Asukoht: Tallinn
Valem oli üks loll asjade kokkulangevus, nagu alati. Mondeol saab pagassi avada nupust võtmel, seejuures jäävad uksed lukku. Seda ka kasutasin, aga kuna ei saanud vajalikku kotti teiste vahelt hästi tirida, võti käes, siis pidin ta korra maha panema. Oma veast sain aru veerand sekundit peale seda mürtsu, mis tekib, kui luuk kinni lüüa:)

Avamisest niipalju, et klaasilõhkumisega ei võida suurt midagi, sest uue klaasi järgi minek ja paigaldus ja ostmine ka maksab. Seda enam, et kiled on peal.

Aga topeltlukustust mul hetkel peal ei ole, nii et jääb traadi kasuks variant. Katsetasin, paindub jah uks niipalju, et sealt midagi sisse saaks panna. Teine ja isegi lihtsam variant on see, et mondeol on jällegi keskkonsoolis pagassi avamise nupp, ja tuleb mingi varras sinna pihta ajada ja mure murtud. Loodan, et seejuures jääb uks normaalseks ikka ja klaas terveks, ja et naabrimutid politseid ei kutsu.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Võti autos! (Mondeo MK3)...:(
PostitusPostitatud: 13.07.2011 22:55 
Eliit

Liitunud: 05.04.2003 20:20
Postitusi: 5761
Talvel sai isegi ilma raamita uksel ehk Subarul niimoodi uksi avatud keset jäärada, hea pakasega ning piiratud tööriistadega. Ehk mitme kurvikaga klaas eemale, enda Sierra pagassist leidsin täitsa juhuslikult just 6mm traadi 1.5m pika mida oleks pidanud muidu minema kuskilt kaugelt linnas otsima, veidi pusimist ja olid uksed lahti :) Muidugi E36 kupee puhul ma ei tea kuidas seda varianti kasutada saaks, tal jookseb klaas üsna tugevalt tihendi sisse.


Üles
 Profiil  
 
 Teema pealkiri: Re: Võti autos! (Mondeo MK3)...:(
PostitusPostitatud: 15.07.2011 20:16 

Liitunud: 11.04.2003 15:38
Postitusi: 25
Asukoht: Tallinn
Omad vitsad ikka peksavad päris valusalt. Puukiilu ja traadiga oleks ukse lahti saanud ca 5 minutiga, aga paraku kasutan ju puldist seda "topeltlukustust", mis tuli ka siis meelde, kui traadiga juba korralikult linki katkusin. Kuigi päris täpselt ei teadnud ka, kas tuleb lahti siis või mitte. Ja joonlaua/saelehega/traadiga klaasi vahelt ei oska surkida, lingist vähemalt näed mida teed. Ukse vahel võid mingeid kesklukumootori juhtmeid ka veel vigastada, siis kisu kõik lahti ja lapi seal. Igatahes, lukuabi oma muukrauaga tuleb kohale ja teema võib lõppenuks lugeda.

Õppida tuleb siit seda:

- tee varuvõti, tuleb alati odavam
- hoia võtit kindlalt, tuleb kõige odavam
- osta netist ca 12 taalaga see mondeo lockpikker ja hakka ise raha teenima

Kurb on see 40 euri välja köhida raskel ajal, aga midagi pole parata...


Üles
 Profiil  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema See teema on suletud, sa ei saa muuta postitusi või postitada rohkem vastuseid.  [ 19 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 8 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis

Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
phpbb.ee 3.0.7