r32 kirjutas:
Hetkel olen tõesti vihane nende küttehindade peale. Lihtrahvast peetakse nagu lolliks, et las aina maksab..
Enam ei viitsi isegi tanklat valida, tangin seal kus juhtub.. Igalpool on hind pm ühesugune ning see sentidega võit ei vii küll kuhugi..
Kes muu ikka maailma parandab kui ise ei paranda ning seega võtsin õnneks endas vastu otsuse hakata korralikut tanklaid biokoteerima - lõpetan varsti neis tankimise üleüldse ära (noh vb kui hädajuhus siis ikka peab

)... Alternatiive on palju ning rahaliselt on võimalik säästa rohkem kui pool senisest kulust kütuse peale.
samal arvamusel aga lisaks sellele on peale tanklate vaja ka kisa tõsta pealinna ürghoones kus kõik need pintsakutes härrad lösutavad p---seid laiaks ja mõtlevad ,et kust võiks veel raha pommida selle asemel, et lasta natukene kütuse aktsiisi alla ja inimesed käiks palju meeldivamalt tanklas tankimas ja sõidaks ameeriklastega edasi mis võtavad tohutult kütet ja toovad sellisel viisil riigile palju rohem raha sisse. Ning miks ei võiks Eesti võtta õppust sakslastelt või austraalastelt kes olles kriisis andsid oma inimestele raha patakad kätte ja suunasid neid poodidesse asju ostma, et ettevõttetel tuleks rohkem raha ja majandus elavneks aga ei hoiame parem kokku ja koonerdame (muidugi sellest on ka aru saada kui savisi77ur on tallinna peaaegu pankrotistanud, et riigil pole raha

) selle asemel, et teha valimis reklaame mille lõpptulemus on ikkagi see, et need samad ahvid on pinkide peal tagasi peaks selle raha andma hoopis inimeste kätte kes siis seda kõikidesse majandus valdkondadesse jaotaks.